Боремося з алопецією

0
24

Причин виникнення алопеції чимало. Серед основних: грибкові захворювання, погана робота підшлункової залози, що безпосередньо впливає на стан нігтів і волосся. Панкреатит чи недостатня кількість ферментів може призвести до випадання волосся. Тож для відновлення його росту необхідно піклуватися про підшлункову залозу: переглянути свій раціон, вживати рослинні ферменти, трави. Найперші зміни: не їсти солодкого, борошняного, картоплі. Ці продукти треба замінити гречкою, тушкованими овочами, хроном, що поліпшить кровопостачання.

Для відновлення росту волосся можна приготувати таку суміш: 50 мл коньяку, два яєчні жовтки, 50 мл рицинової олії, пляшечку настоянки нагідок, придбану в аптеці, столову ложку сухого меленого імбиру (поліпшує кровообіг, усуває грибкові захворювання). Все перемішати. Нанести на волосся, втирати масажними рухами у волосяну ділянку голови. Через 15 хвилин змити контрастною водою (то прохолодною, то відчутно теплою). Це також поліпшить приплив крові до коренів волосся.

Наприкінці сполоснути волосся наваром верби. Остання містить саліцилову кислоту, яка підживлює волосся, запобігаючи його випаданню. Для приготування навару 0,5 кг гілочок верби варити у 2-3 л води протягом 20 хвилин. Процедуру можна робити через 1-2 дні.

Протипоказання: непереносимість якогось із компонентів.

Олена СВІТКО,

лікар нетрадициійної медцини