Найсексуальніша нація: хто з зірок Голівуду має українське коріння

0
59

Аналітичний онлайн-сервіс для мандрівників Big Seven Travel з’ясував, які національності є найсексуальнішими для туристів. Українці опинилися на першій сходинці. Список топ-50 привабливих націй опублікували на сайті видання.

Видання провело опитування, в якому взяли участь 1,5 мільйона респондентів. Учасники опитування не мали жодних пояснень терміна «сексуальний», тож вони оцінювали нації на власний розсуд.

«Українці мають приголомшливу зовнішність, тому легко очолили наше опитування  року. Хто може з цим не погодитися? Не дивно, що багато моделей родом звідти», — йдеться у матеріалі.

В описі про українців автори згадали американську акторку українського походження Мілу Куніс, яка народилася у місті Чернівці.

Хто ще із секс-символів сучасного світу має українське коріння?

Сильвестр Сталлоне: українське коріння знаменитого голлівудського актора йде від прабабусі Рози Лабович, яка була родом із Одеси.

Ольга Куриленко: популярна актриса народилася і провела дитинство в Бердянську.

Девід Духовни: батько актора — відомий публіцист і письменник Амрам — емігрант із Києва.

Леонардо Ді Капріо: його бабуся була родом з України, але поїхала з країни, вийшовши заміж за німця.

Лів Тайлер: батько моделі і кіноактриси раніше зізнався в українському корінні.

Мілла Йовович: донька відомої радянської актриси Галини Логінової переїхала з Києва в США в п’ятирічному віці.

Лів Шрайбер: дід актора по материнській лінії був вихідцем з України.

Перша десятка найсексуальніших націй планети має такий вигляд: українці, данці, філіппінці, бразильці, австралійці, південноафриканці, італійці, вірмени, англійці, канадці. Росія в рейтингу стала 33-ю.