Що обрати — фітнес або качалку?

0
176

Здоровий спосіб життя неможливий без регулярних фізичних навантажень.

Чикаго заповнене модними спортивними центрами, фітнес-клубами, тренажерними залами, качалками у підвалах та спортивними майданчиками в парках. Тільки найкращі спортзали Чикаго займають у рейтингах інформаційних сайтів декілька сторінок. Що обрати для здоров’я, сили та краси?

Фітнес. В пріоритеті — краса та здоров’я

Сучасні фітнес-клуби Львова заманюють авторськими програмами експрес-схуднення, цікавими новинками, незвичним інвентарем, особливими умовами для відвідвувачів (тільки жінки, без дзеркал, мами із малюками).

Головна мета фітнесу — примусити тіло спалювати зайві калорії та жири, підтримувати м’язовий каркас у нормі, розвинути гнучкість та витривалість. Більшість фітнес-пакетів розраховані на колективні заняття — це стимулює та допомагає досягнути кращих результатів.

Поради фахівців приблизно однакові — відвідування фітнес-залу повинно відбуватися 2−3 рази на тиждень, без перерв.

Качалка — сила та могутність

Важка праця над створенням власного тіла та нарощування м’язів притаманна чоловікам. Але жінки повинні пам’ятати: збільшення м’язової маси автоматично прискорює метаболізм. Краще обмін речовин — скоріше сгорає ненависний жир. Фахівці радять до початку роботи із тренажерами пройти курс пілатесу для зміцнення м’язів.

Чергування занять

Лікарі та тренери наполягають на рівномірному розподілі навантажень та чергуванні кардіо- та силового тренінгу. Різноманітність векторів впливу на тіло дозволяє отримати набагато кращий результат, ніж однакові щоденні рухи.

Для прискорених программ спалення жиру розроблені особливі нормативи, що засновані на біохімічних процессах:

— 15−20 хвилин — інтервальні кардіо;

— 15−20 хвилин — силові;

— 30−50 хвилин — активний рух у певному темпі.

Якщо ваша мета — лише підтримка здорового тіла, то графік занять буде зовсім іншим, щоб не нашкодити.

В будь-якому разі, треба вставати з улюбленого дивану та розпочинати нове здорове життя: щоденна ранішня руханка, пробіжки парком, відвідування бассейну, катання на ровері. Більшість спортивних клубів Львова пропонує комбінації із фітнеса та силових тренувань. Головне — не зупинятись після першої крепатури та синців. Далі буде набагато легше.