ТАБЛЕТКА ЗАМІСТЬ ВИПИВКИ

0
603

Створено таблетку, яка спричиняє сп’яніння без похмілля. Цей доволі незвичайний “лікарський” препарат виготовили російські лікарі на замовлення однієї з каліфорнійських фармацевтичних компаній.
Потрапляючи в організм, він значно збільшує тривалість алкогольного сп’яніння.
“П’янку таблетку” створили на базі біологічно активної добавки до їжі RU-21, яку в США та Великобританії продавали як засіб від похмілля. Саме тому новий препарат одержав назву RU-21 Red.
Як розповів в інтерв’ю Еміль Чіабері, власник фармацевтичної компанії, що організувала розробку препарату, RU-21Red продовжує сп’яніння і знижує ймовірність розвитку алкогольної інтоксикації, тобто синдрому “похмілля” та пристрасті до “зеленого змія”. Крім того, після прийняття таблетки людині для досягнення похмілля потрібна значно менша доза алкоголю, ніж зазвичай.
RU-21Red  уже пройшов усі необхідні експериментальні та клінічні перевірки й теоретично готовий до виходу на ринок. Однак виробники ще не впевнені в тому, чи продаватимуть вони взагалі новий засіб. Річ у тім, що спершу препарат розробляли для профілактики та лікування алкоголізму, але з урахуванням його ефектів він, напевне, “сподобається” всім без винятку шанувальникам міцних напоїв. А розробники не хочуть, щоб він перетворився з ліків, призначених для боротьби з алкоголізмом, на “таблетку для вечірок”.
Сторінку підготував Тарас ПОДОРОЖНІЙ