ЧЕРЕЗ ПИВО ЧОЛОВІКИ СТАЮТЬ…ЖІНКАМИ. І НАВПАКИ

0
458

Про вплив пива на здоров’я людини сказано та написано більш ніж досить.
Дехто вважає, що пиво – дуже корисне, інші вказують на негативні наслідки, до яких може призвести вживання пива. Спробуємо розглянути і негативні, і позитивні властивості цього хмільного напою.

ЧИ МОЖЕ ПИВО БУТИ АЛЬТЕРНАТИВОЮ АНТИБІОТИКАМ?

Першовідкривач збудника холери – професор Кох – cтверджував, що в пиві бацили холери гинуть за декілька годин. Сучасні вчені не заперечують того факту, що воно володіє бактерицидними властивостями.
Це пов’язано з наявністю в пиві гіркоти і деяких екстрактивних речовин хмелю. Але саме ці речовини здатні спричинити галюцинації у відданих прихильників цього напою.

ЧИ КОРИСНЕ ПИВО ДЛЯ ЖІНOК?

Пиво вважають єдиним алкогольним напоєм, який містить хмелеву гіркоту, що активізує виділення шлункового соку.
Отож, саме ця його властивість може бути допомогою для ледачого шлунка. Але водночас пиво може заподіяти шкоду людям, які страждають на гастрит із підвищеною секрецією шлункового соку.
Крім того, небезпечно вживати пиво людям, яким коли-небудь поставили діагноз “ерозія слизуватої оболонки шлунка”.
Вміст газу й алкогольних компонентів може призвести до поширення ерозивно-виразкового процесу всередину та до уповільнення регенерації ушкодженої слизуватої.

ЯК ПИВО ДІЄ НА СЕРЦЕ ?

Деякі медики вважають, що воно може підвищити ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Пов’язано це з тим, що після всмоктування пива може розвиватися варикозне розширення вен і транзиторне, тобто перехідне розширення порожнин серця.
Відповідно до результатів інших досліджень, невелика кількість алкоголю в крові знижує ризик розвитку тромбозів.
Отже, цей хмільний напій може бути корисним для вашого здоров’я, а може і зашкодити йому. Все залежатиме від кількості спожитого пива. Одним із незаперечних переваг пива є його здатність втамовувати спрагу. Це пов’язано з умістом певних мінеральних речовин і вуглекислот. Останні, розширюючи капілярні судини слизуватої оболонки органів травлення, сприяють швидкому надходженню рідини в кров. Водночас надлишкове надходження рідини разом із високим вмістом калію різко збільшує утворення сечі та підсилює виділення бруньками натрію і хлору. В підсумку це може спричинити порушення нормального іонного балансу організму та демінералізацію.

ВПЛИВ ПИВА НА СТАТЕВЕ ЖИТТЯ

Найбільшої шкоди пиво завдає статевій сфері людини. Цей пінний напій містить рослинні аналоги жіночих статевих гормонів – фітоестрогени. Ці речовини впливають на гормональне тло людини. Як наслідок, чоловіки, котрі зловживають пивом, стають неймовірно жіночними, а жінки – неймовірно чоловікуватими.
Також споживання його в непомірних кількостях може зумовити зниження лібідо.
Ба більше, в певних випадках надмірне споживання пива може призвести до розвитку фригідності. А ще внаслідок токсичної дії пива на печінку порушується метаболізм, руйнується жіночий статевий гормон естроген. Це зумовлює його збільшення в чоловічому організмі, що веде за собою атрофію статевих залоз.
У середньовічних рукописах є дані про здатність цього напою підвищувати сексуальний потенціал. Настільки суперечливі відгуки зумовлені радше тимчасовим фактором. За систематичного вживання пиво знижує потенцію, а на момент його прийому ця сама потенція може приємно здивувати вас.
Річ у тім, що пиво містить біогенні аміни, які після каскаду реакцій в організмі людини перетворюються на оксид азоту. Останній бере безпосередню участь у механізмі виникнення ерекції.

А ТАКОЖ…

Абсолютно точно встановлено, що пиво виводить з організму солі алюмінію, які нерідко стають причиною функціональних порушень травної та нервової системи.
Про користь пива є матеріали й у сховищах давніх рукописів Матенадарана. Вони свідчать про те, що доцільно пити пиво для лікування зубного болю, розтирати ним стомлені після тривалої дороги ноги та використовувати цей напій замість шампуню для надання додаткового об’єму вашому волоссю.