ІНТЕРНЕТ – КОКАЇН ДЛЯ ПОРНОНАРКОМАНІВ

0
609

Учені стверджують, що розвиток інтернету призвів до появи нового психічного захворювання.
Зокрема, серед користувачів усесвітньої мережі поширюється порнонаркоманія.
Наразі порнонарокомани становлять меншість користувачів, але їхня кількість стрімко зростає, попереджають учені. Пошук порнографії стає для таких людей сенсом життя. Вони забувають про родину, дітей, роботу і навіть про секс.
“У цьому винуватий інтернет. У мережі можна отримати все й одразу, будь-коли насолодитися улюбленим видовищем. Але якщо ви почнете задовольняти свої “потреби”, вони збільшуватимуться і збільшуватимуться”, – зауважує відомий австралійський сексолог доктор Джанет Хол.
Порнонаркоманія руйнує родини. Доктор Хол вважає, що жінки, чоловіки яких починають годинами розглядають порносайти, почуваються забутими й ображеними. Понад 25% жінок вважають, що перегляд порнографії – це зрада. У відповідь вони припиняють займатися з чоловіками сексом, і шлюб просто розпадається.
Чоловіки віддають перевагу порнографії тому, що в порнофільмах жінки ніколи не відмовляються від сексу, не глузують зі своїх партнерів і не критикують їх. На думку вчених, порнозалежність у користувачів мережі виникає тому, що інтернет-порно є доступним та анонімним.
Американські вчені називають інтернет-порнографію “кокаїном для нового покоління”. Вони вважають: якщо чоловік раз дивився звичайну гетеросексуальну порнографію, то згодом для задоволення йому вже будуть потрібні фото екстремального сексу.
Здебільшого порнонаркомани – це молоді чоловіки, їхній середній вік – приблизно 30 років. “У моїй практиці був успішний бізнесмен, який по 12 годин на добу дивився порнографію. Жив у підвалі будинку своєї матері. Коли я переконував його припинити, він запитував: “Що ж  мені тоді робити?” Отож, порнонаркоманія – це хвороба”, – говорить професор Джеймс Оглофф з університету Monash.