ЕРОТИЧНІ СНИ І РЕАЛЬНІСТЬ

0
1106

Всі люди, за винятком феноменальних особистостей, мають потребу в нічному відпочинку. Але виявляється, що чоловіки навіть уві сні частіше думають про секс, ніж жінки …
Жінки насолоджуються еротичними снами приблизно п’ять разів на місяць. Що стосується представників сильної статі, то ці щасливчики в три рази частіше жінок переживають любовні сцени у своїх нічних мріях. Зате еротичні сновидіння жінок набагато різноманітніші за чоловічі. Прекрасну стать збуджують кольори, відтінки голосу або жести: їм бачиться таємничий незнайомець у таксі або секс у присутності глядачів. До „класичних еротичних сновидінь” належать сексуальні пригоди з представницями своєї статі, з колегами або колишніми коханцями.
Еротичні сни мають велике значення для жінок. За результатами дослідження, проведеного журналом Petra серед 1072 жінок у віці від 25 до 39 років, 86% опитаних вважають, що в подібних пікантних сновидіннях криється таємний зміст. Кожна четверта жінка реалізувала свої еротичні сновидіння на практиці.
Чоловіки частіше жінок відчувають уві сні оргазм. Але з віком сексуальні сни їм сняться все рідше. Чоловікам не варто турбуватися про сім’явивергання під час сну, це нормальний гормональний процес.
Іноді сновидці спостерігають, як їх безмежно кохають або проявляють небувалу турботу про них. Такі сни можуть свідчити про проблеми в області реальних відносин, недоліку закоханості і романтики.
Більшість еротичних снів – необразливі або забавні. Однак деяким людям сняться досить дивні речі, наприклад, інцест або насильство. Якщо такі сни сняться часто, це може стати приводом для візиту до психолога. За допомогою спеціальних методів можна перемоделювати або зовсім припинити сни подібного характеру.
До речі, при великому бажанні еротичний сон можна запрограмувати. По-перше, для цього необхідно створити певні фізіологічні умови. В обід утримайтеся від чаю і кави, а вечеря в цей день повинна бути легкою. Пийте більше води і не вживайте алкогольні напої. Останні зроблять вас млявим і притуплять відчуття.
Перед сном уникайте фізичних та інтелектуальних зусиль. Іншими словами, про щовечірні пробіжку, гімнастику або читання доведеться забути.
По-друге, дуже важливий емоційний настрой: зручніше влаштуйтеся в ліжку, лягаєте на спину і досить низько розташуйте голову. Краще засипати в повній тиші: сторонні шуми заважають відпочивати і бачити сни.
Не засипайте відразу, а направте сон, куди бажаєте: уявіть собі партнера і привабливу ситуацію. Ви повинні бачити кожен рух, кожен жест: і свій, і партнера. Було б ідеально, якби ви змогли залишитися хоча б десять хвилин у такому стані. Спочатку через брак досвіду можна заснути занадто рано. Але після кількох наполегливих спроб ваш нічний сеанс насолоди увінчається успіхом.