ЯКИМИ ПАРФУМАМИ КОРИСТУЮТЬСЯ СПРАВЖНІ МАЧО?

0
287

Обираючи той чи інший стиль, чоловік повинен віддавати звіт в тому, що певний парфум допоможе йому досягти певних соціальних висот. Спонтанність тут недоречна!
Angel Schlesser
Angel Schlesser Essential for men насичений індивідуальністю, який обіграє традиційні елементи чоловічих ароматів: цитрус, дерево, шкіра і прянощі. Змішання цих ароматів з незвичайними фруктовими і квітковими нотами задає сучасне звучання.
Kenneth Cole
Призначений для чоловіка, що багато чого досяг в своєму житті, – Kenneth Cole Signature розкішний і складний, витончений і плотський. Винагорода, приз за досягнуте, за допитливість і пристрасть. Це аромат успіху.
Lacoste
Lacoste Elegance передає надзвичайну чарівність і захоплюючий стиль сучасного джентльмена. Поєднуючи деревні, пряні і мужні нотки з терпкістю бази і східним букетом фужера, аромат одночасно глибокий і яскравий, гіркий і солодкий.
Canali
Аромат Canali Men призначений для впевнених у собі, успішних чоловіків, які дотримуються свого унікального стилю, сучасних чоловіків, які подорожують і люблять красиві речі, уважні до деталей.
Guerlain
Цитрусові нотки L’Instant de Guerlain pour Homme Cristaux D’agrumes насичені сумішшю натуральних есенцій бергамоту, італійського лимона і грейпфрута, подарують чоловікам порцію чергового натхнення.