Бажання сподобатися перебірливим жінкам

0
328

Чоловік, який зациклений на власній зовнішності, чомусь не залишає нашим асоціаціям жодного вибору в означенні його не інакше як трансвестита, трансексуала, гомика чи просто чоловіка із претензіями до будь-чого, тільки не до звичайнісінького бажання сподобатися перебірливим жінкам. Натепер ажіотажне словосполучення «чоловіча косметика» уже нікого не злякає. Хоча декого… ще дивує.
Розпочнемо із підтексту у фразі «чоловіча косметика». Порада чоловікам: щоб було легше обирати для себе косметичні засоби, насамперед варто згадати про такі відчуття людини, як зір, дотик і нюх. У такий спосіб буде легше пригадати, що вам потрібен шампунь, гель для душу, бритва, пінка та креми для догляду за обличчям, засоби для догляду за нігтями, креми для рук та ніг, антиперспірант… Список і справді вийде довжелезним, але. Зауважте, згадуючи такі елементарні речі, я не знущаюсь, а просто нагадую-натякаю, що для пристойного вигляду нашої «сильної половини» потрібне не лише мило (яке часто заміняє чоловікам і шампунь, і крем, і парфуми).
Чоловічий макіяж. Процедура, яка й досі інколи викликає пересуди й переважно в консервативних колах, де ніхто не бачив, як це робиться, а тому й не втямить, що воно таке й для чого фарбувати й без того… чоловіка. Отже, такий чоловічий макіяж у салонах краси інколи називають камуфляжем, оскільки візажисти намагаються не так прикрасити чоловіче обличчя, як замаскувати його недоліки (звичайно, здебільшого у тому випадку, якщо саме обличчя не є суцільним недоліком) й у такий спосіб зробити його привабливішим, але не позбавляючи його природності. Щоправда, перед тим, як придбати косметику (тональний крем та олівець, пудру, олівець для брів, якщо потрібно крем під очі) для камуфляжу, варто звернутися до косметолога (самому підібрати «те, що треба» буде значно важче, як і завуалювати недоліки обличчя власноруч).
Косметологічний майстер визначить тип шкіри й порекомендує спеціальну косметику під потрібною маркою. А таких брендів зараз ой як багато: починаючи від елітних дорогих Vichy і закінчуючи менш відомим Barbus. Будь-яка більш-менш пристойна косметична марка пропонує як жіночу, так і чоловічу косметику (інколи такі парфумерні лінії для чоловіків називають «унісекс»).
Зараз у чоловічих косметичних салонах, як і «на дому», використовують різноманітні ліполітичні маски для схуднення та підтяжки шкіри, маски та скраби (для видалення мертвих клітин тіла, пілінгу). Дедалі більше чоловіків замовляє ліпосакцію (видалення глибинного жирового шару) та біоепіляцію (видалення волосся за допомогою воску або воскова епіляція). Особливо сором’язливі та закомплексовані мають змогу здійснити таку косметологічну операцію самотужки, придбавши крем-депілятор. Вважаєте, такі процедури зайвими? Ваше право. Звісно, без усього цього можна й обійтися (у разі, якщо ви й так достатньо володієте шармом), й тоді принаймні вас не звинувачуватимуть у метросексуальності. Метросексуалами (від грец. metropolis—велике місто) називають чоловіків, які не шкодують грошей на покращення своєї зовнішності та стилю життя).
Коли йдеться про зовнішність, метросексуали кажуть: «Твій зовнішній вигляд—твоє благополуччя». Не економте.
Сторінку підготував Тарас ПОДОРОЖНІЙ