Правила поведінки у шлюбі

0
1337

Проаналізувавши типові ситуації, які призводять до сімейних сварок, а згодом й до розірвання шлюбу, ми склали  правила, які могли би суттєво полегшити спільне життя подружніх пар.
«Чоловічі заповіді», наприклад, рекомендують миритися з тим, що представники сильної статі часто забувають піднімати кришку від унітазу, а вихідні присвячують заняттю спортом.
Оскільки природа створила жіночі груди та сідниці для приваблення чоловіків, не слід забороняти коханому звертати увагу на чужі принади.
Жінкам важливо засвоїти: речей у вашій шафі достатньо, а перед виходом у люди неважливо, що ви вдягнете, головне – вчасно зібратися.
Що стосується наших українських чоловіків, то більшість з них обурюється стосовно жіночих фраз на зразок: “Милий, хоч ти й не найкращий коханець, я все одно тебе поважаю та люблю, адже ти – чудова людина!”.
Якщо чоловікам й притаманно задивлятися на принади чужих жінок, у жодному випадку це не можна робити в присутності дружини.
Яким би не було матеріальне становище представника сильної статі, не можна економити на колготках своєї “половинки”.
Навіть колишня дружина залишається вашим обличчям: як ви до неї ставитеся та підтримуєте, так про вас судитимуть оточуючі. Жінкам не варто порівнювати фінансове становище свого чоловіка з матеріальними благами інших. Не можна застосовувати фрази: “Краще б я тебе ніколи не зустріла! Для чого я вийшла заміж? Ти вкрав мої найкращі роки!”.
Не дозволяйте коханому вдягати білі шкарпетки під класичний костюм: зовнішній вигляд “половинки” – ваша візитна картка. Саме тому переймайтеся не лише своїм іміджем – подбайте про зовнішність чоловіка! Будуйте стосунки поступово, без “ривків” – у сімейному житті слід набиратися досвіду та чекати. Не забувайте, що навряд чи хтось із чужих чоловіків зможе по-справжньому полюбити ваших дітей та замінити їм батька, тому бережіть свою “половинку”.
Ідеальний чоловік той, який каже: “Кохана, ти вільна людина, роби те, що хочеш, я тебе підтримаю!”. Зате від нього ніколи не почуєш дорікань, на зразок: “Поглянь, яка струнка твоя подруга та як вона гарно вдягається! Бери з неї приклад!”. Чоловіку, який робить такі зауваження, потрібна не його дружина, а зовсім інша жінка.
Представницям чарівної статі не можна посягати на право чоловіка робити те, що він вважає за потрібне. Не варто виставляти жодних табу: тоді будете повноцінними партнерами, а не господарями одне одного.
Усі представники сильної статі – як діти. Їх не потрібно критикувати або сварити, навпаки – намагайтеся говорити лише хороше. Ви для них – немов дзеркало, й ставлення до вас залежить від його відображення.
Мудра дружина не гриматиме на коханого через розкидані шкарпетки: простіше мовчки прибрати, аніж влаштовувати черговий скандал, який все одно не призведе до бажаного результату.
Не радимо жінкам розповідати чоловікам про колишніх коханців. Навіть при найбурхливіших кульмінаційних моментах “половинці” не варто знати всієї правди.
Не потрібно читати SMS на телефоні коханого – побережіть свої нерви.
Представники сильної статі люблять очима, тому викиньте старі тапочки та халати. Навіть удома потрібно носити шовк і мереживо: ви того варті.
Призначайте побачення чоловікові, не лінуйтеся підкладати любовні записочки під подушку або в кишені: це його приємно здивує та поверне у романтичні часи першої закоханості.
Ніколи не кажіть, як ви втомилися або погано виглядаєте: він і так це побачить, а ваші коментарі лише підсилять негативне враження.
Не культивуйте в собі образ домогосподарки: деколи не варто казати, куди ви йдете й коли повернетеся – нехай трохи вас пошукає та похвилюється.
Сторінку підготував Тарас ПОДОРОЖНІЙ