200 тис. ілюстрованих книг з мистецтва кохання і сексу

0
93

Розкрито таємницю кембриджської порнобібліотеки, яка хвилювала не одне покоління студентів престижного навчального закладу.

Керівництво бібліотеки підтвердило інформацію про наявність у ній колекції еротичної і порнографічної літератури. В 17-поверховій вежі університетської книгозбірні зберігається 200 тис. ілюстрованих книг, присвячених мистецтву кохання і сексу. Основу колекції поклала еротична література вікторіанської епохи.

Один з керівників університетської бібліотеки Ванесса Лейсі пояснила, що колекція постійно поповнюється новою порнографічною літературою. Вона зазначила, що більша частина еротичної літератури потрібна швидше за все історикам, аніж любителям «полунички», які не знайдуть в ній нічого екстраординарного.

Протягом усього ХХ сторіччя невелика кількість людей, переважно учених і політиків, була допущена до цієї колекції. Студентам Кембриджа читання цих книг з етичних міркувань заборонялося.

Студенти намагалися потрапити до сховища, щоб розкрити його таємниці. Хоча з цього університету в світ виходять чудові вчені і політики, ніхто з них так і не зміг потрапити до ретельно прихованої літератури еротичного змісту.

Сторінку підготував Тарас ПОДОРОЖНІЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here