Все про сучасні методи лікування імпотенції

0
65

Постійний поспіх, відсутність повноцінного відпочинку, безперервні стреси та емоційні перевантаження, низькоякісна їжа, забруднена екологія, байдужість до спорту, захоплення алкоголем, нікотином і наркотиками: все це негативним чином позначається на статевому здоров’ї чоловіка.

Кожен третій чоловік середнього віку констатує ті чи інші ознаки імпотенції, які наростають, як снігова куля, знижуючи якість інтимних відносин з жінками. Багато з них опускають руки, списуючи все на вікові зміни, тим самим посилюючи перебіг захворювання. Відсутність регулярного сексу у здорових чоловіків загрожує розвитком деяких судинних захворювань, а також помітним зниженням захисних функцій організму. Ось чому дуже важливо зберегти хорошу чоловічу силу до самої старості.

Основні ознаки еректильної дисфункції:

  • різке зниження інтересу до інтимних стосунків;
  • слабке лібідо;
  • труднощі з досягненням і утриманням ерекції;
  • порушення еякуляції (передчасне сім’явиверження);
  • зниження кількості і якості сексу;
  • відсутність ранкових і нічних ерекцій.

Наявність хоча б одного симптому – привід звернутися до лікаря для подальшого лікування. Відсутність своєчасної реакції призведе до повної втрати чоловічої статевої сили. Якщо запущену імпотенцію практично неможливо побороти без радикальних заходів, то хворобу на ранній стадії успішно піддається консервативному лікуванню. Детальніше про найбільш ефективні методи боротьби з еректильною порушеннями у чоловіків – далі в статті.

Особливості медикаментозного лікування

Еректильна дисфункція – не привід опускати руки, ставлячи крапку на інтимні стосунки. Спеціальні препарати для потенції здатні успішно лікувати проблеми з ерекцією. Їх дія спрямована на нормалізацію еректильних можливостей чоловіки в найкоротші терміни.

Медикаментозне лікування – найбільш доступне, безпечне і швидке, при цьому ефективно на всіх стадіях розвитку хвороби незалежно від її походження.

Такі препарати випускаються у формі таблеток для прийому всередину. Стандартна добова доза становить одну таблетку, яку п’ють за півгодини до інтимної близькості, запиваючи звичайною водою. Механізм дії таких препаратів полягає в поліпшенні кровообігу в області промежини шляхом активізації припливу крові до пеніса. В результаті розслаблення гладких клітин спостерігається активне кровопостачання кавернозних тіл, що супроводжується гарною тривалої ерекцією. Якщо раніше такі препарати використовувалися на вимогу в якості симптоматичного лікування, то зараз більшість лікарів дозволяють їх використовувати постійно для збереження стабільного ефекту. Препарати для потенції виписує лікар в індивідуальному порядку, враховуючи особливості організму пацієнта і ступінь розвитку недуги. Важливо врахувати, що деякі засоби проти імпотенції несумісні з жирною їжею і алкоголем, тому перед використанням будь-яких таблеток рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Переваги медикаментозного лікування імпотенції:

• хороша переносимість організмом; придатність для чоловіків всіх вікових груп;
• швидкий ефект вже через чверть години після перорального вживання;
• збереження результату протягом 3-15 годин (в залежності від типу препарату).
• цінова доступність;
• простота і зручність застосування;
• можливість використання на вимогу або постійно без шкоди для здоров’я;
• відсутність негативного впливу на репродуктивну функцію чоловіки;
• наявність в аптеках Києва.

Альтернативні методи лікування імпотенції

Якщо консервативне лікування неефективне або неможливо по ряду причин, призначається операція. Хірургічне лікування – радикальна міра, актуальна в самих запущених випадках. Для лікування імпотенції проводять фаллопротезування, коли в кавернозні тіла впроваджують силіконовий протез. Також ефективні судинні операції, метою яких є відновлення припливу артеріальної крові до пеніса.

Рішення про проведення операції приймає виключно лікар, враховуючи вік і стан здоров’я пацієнта.

Лікування еректильної слабкості також можливо за допомогою деяких народних засобів, які використовувалися чоловіками багато років назад. Нетрадиційна медицина – оптимальний вибір для тих, кому протипоказана операція або хто з якоїсь причини не може використовувати спеціальні таблетки для підвищення потенції. Найбільш популярні народні засоби проти імпотенції: чаї, відвари, спиртові настоянки, свіжовичавлені соки, ванни, настої на основі імбиру, женьшеню, селери, волоського горіха, кори дуба. Також широко застосовуються трав’яні збори, що складаються з конюшини, м’яти, кропиви, железніци, муміє, алое. Народні засоби діють не так швидко, як таблетки або операція, проте при дотриманні правил лікування показують непоганий результат.

Тарас ПОДОРОЖНІЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here