Зорі віщують з 17 по 23 серпня 2020 року

0
432

Овен  (21.03—20.04).

Тактика «на авось» — не кращий вибiр, зiрки закликають вас до активних дiй. Доведеться докласти багато сил, щоб поліпшити своє матеріальне  становище або принаймні утримати його на попередньому рівні. Приємні емоції дозволять трохи розслабитися й забути про неприємності. Мрії  реалізуються у вигляді конкретних ділових пропозицій. Піднесення в  особистому житті позитивно вплине на професійний успіх. Хороший настрій  допоможе продукувати блискучі ідеї, корисні для подальшої кар’єри.

Телець (21.04—21.05)

Настав  час переглянути деякі погляди  і стосунки. У вівторок ви налаштовані  на пусті балачки і нераціональні  грошові витрати. Якщо ви закохані, то вам вдасться справити враження на предмет свого обожнювання. Застрахуйтеся  від переживань і хвилювань у  середу, коли ваша нервова система дуже збуджена. Парадоксально, але те, що іншим шкодить, вам може піти на користь, навіть сварка. Намагатиметься  розширити поле діяльності. Для цього  будуть усі передумови: приплив фізичних і творчих сил, нове коло знайомств.

Близнюки (22.05—21.06).

В особистому житті  варто діяти за правилом, що від  добра добра не шукають. Уникнути стресів у середу буде складно, тим більше, що ви їх самі провокуватимете. У вихідні знову безсоння. Має шанс реалізувати заплановане. У цей  час для вас дуже важливо оцінити  професійні якості людей, з якими  ви працюєте. Вибирати вам — кого наблизити, а з ким і розлучитися.

Рак (22.06—23.07).

У середині тижня доведеться звітувати  на роботі і вдома про те, наскільки  ви спроможні керувати грошовими  і матеріальними ресурсами. Ваша чарівність і дотепність дозволять «колекціонувати» залицяльників. Займає  жорстку, непоступливу позицію, внаслідок  чого може постраждати кар’єра або  зіпсуються стосунки з колегами. У четвер може виникнути публічний скандал через розкриття особистої таємниці. Далеко не всі плани реалізувалися, особливо професійні.

Лев (24.07—23.08).

З фінансами не зовсім стабільно. Особисте життя приємно різноманітне. Тримайте  ситуацію під контролем, хоча деякі  зміни в планах все-таки будуть. На любовному горизонті майже безхмарно. До декого повернеться давнє кохання. І хоча вогонь пристрасті пригас, зірки скоро подарують вам новий приплив сил. Буде непокоїти головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Особливо чутливі люди можуть знепритомніти.

Діва (24.08—23.09).

Період небезпечний  для вашої кар’єри, відносин з  оточенням. Багато що буде залежати від  того, наскільки ви здатні оцінити  ситуацію. Повинна скористатися сприятливим розташуванням  світил і досягти підвищення на службі. Якщо бачите, що у вас є знання, досвід і, головне, свіжі ідеї, сміливо  заявляйте про себе. У четвер зверніть увагу на дієту – ви схильні об’їдатися і набирати зайву вагу. У молодій сім’ї народжується дитина.

Терези (24.09—23.10).

На непередбачувані  ситуації на роботі реагуйте спокійно — все повинно залагодитись само собою. Амурні справи принесуть багато приємних хвилин. Сімейний бюджет дозволить зробити невеликі подарунки. Починаючи з середи, спостерігатиметься спад активності, дадуться взнаки недоспані  ночі і загальне перенапруження. Несподівані спонтанні витрати призводять до фінансових труднощів. У сімейному  житті головні проблеми з ремонтом побутової електротехніки. У четвер близька людина вимагає від вас  неможливого. З п’ятниці можна починати втілювати в життя нові сміливі ідеї.

Скорпіон (24.10—22.11).

Зверніть увагу  на нові знайомства, серед цих людей може бути ваше «єдине кохання».Не сумуйте, якщо перші дні тижня не дадуть бажаних результатів. Середа – переломний день, коли удача повертається до вас. У справах бізнесу вирішальне слово залишається за вами. Холодний, тверезий розум знадобиться в суботу для з’ясування стосунків з членами родини. Не гарячкуйте, подумайте, перш ніж виносити вердикт. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі.

Стрілець  (23.11—21.12).

Не вiдмовляйтеся вiд сторонньої допомоги. Чим би ви не займались, необхідно пам’ятати, що ви не завжди й не в усьому маєте  рацію. У вівторок інтуїція може підказати  нове джерело прибутку. У середу і четвер ви в чудовій енергетичній формі. Друзі мають  до вас серйозні претензії, можливо, це просто ревнощі. До п’ятниці змінювати місце роботи чи проживання небажано. У комерційних справах не варто проявляти слабкість характеру і дозволяти сісти собі на шию. Непродумані бажання перемін викликають у членів вашої родини почуття нестабільності і невпевненості. У вихідні на вас чекає надзвичайна любовна пригода. Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день.

Козеріг (22.12—20.01).

Через консервативний підхід до вирішення  питань бізнесу можуть виникнути суперечки з партнерами. Четвер – день емоційної нестабільності, коли хочеться змін, зокрема в особистому житті. Ідея купити чи обміняти житло добра, але передчасна. Зачекайте кілька днів. Натомість можна вирушати у закордонні поїздки. У вашій  голові зароджуються нові плани. Начальство з середини тижня буде налаштоване  щодо вас більш доброзичливо. Підвищений емоційний та сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям.

Водолій (21.01—19.02).

Є  небезпека переоцінити власні сили. Ці дні можуть стати переломними  у долі — ви маєте шанс познайомитися з людиною, яка відіграє велику роль у вашому житті. Ви змушені  займатися вирішенням матеріальних проблем, нерухомістю, дітьми та їх проблемами. Багато Близнюків перестануть вагатися щодо майбутньої діяльності – профіль роботи нарешті буде обрано. У вихідні можуть поновитися давні любовні зв’язки, критичний період у романтичних стосунках минає.

Риби  (20.02—20.03).

Проблеми, які виникнуть у професійній  сфері, вимагатимуть від вас сміливих рішень. Розумний ризик буде до речі. Будьте готовими до того, що вас будуть критикувати як керівництво, так  і співробітники. Надмірна  ініціатива на початку тижня не дасть  бажаних результатів. У фінансових справах присутня ілюзорність. Щастить  у знайомствах з людьми авторитетними, на високих посадах. В особистому житті все складається добре – ви почуваєтесь на висоті. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here