Зорі віщують з 31 серпня по 6 вересня 2020 року

0
161

Овен (21.03—20.04).

Про себе нагадають родичi, з якими ви давно не спiлкувалися. У центрi уваги опиняться особистi, сімейні справи. Дехто з вас займатиметься благоустроєм житла. Обставини складуться так, що успiх у ризикованих починаннях вам гарантовано. Тож уперед! Зараз ви здатнi на неочiкуванi вчинки й оригiнальнi рiшення. Звернiть увагу на небезпеку травм. Це час, коли слід активізувати егоїстичні схильності. Вони допоможуть отримати вигідне замовлення і крупний гонорар за його виконання. Ось тільки поширюватися про це не треба. Зараз можливий початок нових романів, які у результаті приведуть до серйозних взаємин. В існуючих союзах тепер також спостерігатиметься динамічність і гармонія. Дехто задумаються про продовження роду. Романтики стане менше в другій половині тижня. На зміну їй з’явиться бажання до інтенсивної праці. Енергії і сили для цього буде достатньо, і навряд чи залишиться на почуттєві та інтимні контакти, які в цей період можуть виявитися вельми яскравими і емоційними. Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день.

Телець (21.04—21.05

У першiй половинi тижня можливi сварки з рiдними. Але невдовзi удача i радiсть життя повернуться до вас. На роботi ви встигнете зробити навiть те, на що й не розраховували. У цей час краще не плануйте важливi справи. Ви знайдете спiльну мову з людьми, якi вас цiкавлять. Також зможете проявити себе в новому амплуа. Протягом першої половини цього тижня зірки радять завершити всю ту роботу, яка вимагає високої активності. Вже в другій половині семиденки такого ентузіазму ви проявити не зможете, а тому постарайтеся використовувати можливості цього періоду максимально. Друга половина тижня стане вдала для розширення свого кругозору, подорожей з метою відпочинку і розваг. В особистому житті  стануться зміни. Навіть невільні обзаведуться новим партнером. Самотні ж отримають пропозицію руки і серця. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі. Погіршується епідемічна обстановка. Якомога менше часу проводьте серед натовпу. Уникайте гастрономічних експериментів.

Близнюки (22.05—21.06).

Тиждень буде насиченим на важливi подiї. Зокрема це стосується фiнансових питань. Незважаючи на апатiю, вам удасться подолати бар’єр у стосунках iз колегами. Закінчиться безгрішшя, настануть якісь дивні зміни на роботі. У цей самий час можуть починати крупну перебудову в своєму житті. Розташування планет в першій половині тижня говорить про високу активність у сфері ділових і особистих взаємин. Протягом цього періоду вони зможуть відкрито обговорювати доволі гострі питання і навряд чи зможуть уникнути розбіжностей. Завдяки продуманим, але при цьому рішучим діям, зможуть досягти високих результатів і великих успіхів протягом другої половини цього тижня. Цей період буде ефективний і для вирішення будь-яких формальних питань. Ближче до неділі відмітять, що зростає їх сексуальність, а їх інтимне життя стає динамічнішим. Ви прагнете бути iдеальним у всьому, робити все краще за iнших — це принесе свої плоди. Зокрема це стосується дiлових питань.

Рак (22.06—23.07).

 Кар’єрнi подвиги краще вiдкласти, зараз вам навряд чи вдасться проявити себе на роботi з кращого боку. Нiчого особистого — просто для всього свiй час. Особливо вдалою буде середина тижня. Багато проблем вирiшаться самi по собi, без зайвих зусиль. Для вирiшення давнiх справ знайдуться потрiбнi вам люди. Продовжать проявляти активність у сфері дружніх взаємин. Поряд з ними зараз опиняться люди з активною життєвою позицією, може виникати і деяка конкуренція, яка лише сприятиме зростанню і розвитку. Вирішенням фінансових питань зможуть успішно зайнятися протягом другої половини тижня. У цей період їхні фінансові плани виявляться вдалими, з’явиться можливість планувати витрати, здійснювати вдалі покупки. Тиждень – непростий, але дуже важливий перевал в стосунках. Робота і справи залишають мало часу на любов і романтику.

Лев (24.07—23.08).

 Ви зумiєте вийти сухим iз води, що б не сталося. Дiловi якостi допоможуть вам як у службових, так i в особистих справах. Будьте уважнi, пiдписуючи фiнансовi документи. Найактивнiшою буде друга половина тижня. Не лiнуйтеся обговорювати з колегами робочi моменти, а з близькими — плани на вихiднi. Не давайте в борг i не позичайте самi — для фiнансових оборудок це не кращий перiод. У першій половині тижня найвигідніше буде зайняти позицію стороннього спостерігача і ні в що не втручатися. Це час відпочинку і накопичення інформації. Слід навести лад в службових справах, завершити початі проекти. Продемонструвати результати своєї роботи вони зможуть вже в останні дні цього тижня. Проте може виникнути така ситуація, що, навпаки, вони не захочуть розповідати про власні досягнення, а використовуватимете їх для досягнення власних цілей. Схильні до вільного розвитку власного особистого життя, і навряд чи удасться покласти на них жодні обмеження. Вони будуть активні в інтернет-товариствах і сайтах знайомств, а також помітні на клубних вечірках.

Діва (24.08—23.09).

Не берiть близько до серця те, що вiдбувається. Зараз ви схильнi драматизувати подiї, а невдовзi виявиться, що не все так страшно. Словом, тримайте емоцiї пiд контролем. Тиждень буде доволi напруженим, багато чого пiде не за вашим сценарiєм. І це, звiсно, не покращить ваш настрiй. Словом, не будуйте чiтких планiв, щоб не розчаруватися. Настане смуга везіння. Ймовірно, настане знакове знайомство або прийде запрошення на хорошу роботу. Настрій буде прекрасним. У такому достатку все почне виходити. Успіх в цей період чекатиме їх в невеликих поїздках і коротких подорожах. Друга половина тижня може принести зміни в їх систему цінностей. Зараз не виключена зміна відношення до грошей і матеріальних благ. У цей період буде важлива підтримка з боку близьких людей і членів сім’ї. На щастя, стосунки з ними зараз складатимуть гладко і позитивно. Захлесне потік інформації і нових ідей, в похід за знаннями вони відправляться на тренінги, лекції і курси.

Терези (24.09—23.10).

Для вас найвдалiшою буде друга половина тижня. Це сприятливий час для творчого прояву. Спробуйте втiлити свої задуми в роботi, не соромтеся пропонувати нові iдеї. Перша половина тижня сприятлива для вирішення побутових питань, покращення домашнього iнтер’єру. На вас чекає успiх у роботi, але для цього варто уникати конфлiктiв. Терези, нарешті, займуться особистими проектами. Розташування планет протягом першої половини тижня дозволить типовим Терезам активно добиватися поставлених перед собою цілей і завдань . При цьому вони зможуть поєднувати напористість з легшими підходами, діяти в потрібні моменти відкрито, а в інший час проявляти необхідну обережність. Це виведе їх на передній план. Краще всього справи підуть в другій половині тижня. В цей час можуть з’явитися нові плани, частіше приходитимуть нові ідеї. Також друга половина тижня сприятлива для прояву особистої ініціативи в будь-яких колективних справах.

Скорпіон (24.10—22.11).

Слiдкуйте за словами, не обiцяйте нiчого зайвого. Оточуючi прискiпливо спостерiгатимуть за вашими дiями. Ви проявите свої лiдерськi якостi, вас чекає успiх у запланованих зустрiчах i заходах. Близькi зможуть здивувати вас i надихнути на змiни. Починаючи з середини тижня, щоб досягти кращих результатiв, проявiть творчий пiдхiд до роботи. Зіткнуться з якоюсь перешкодою. Узяти штурмом його не вдасться. Нервувати і квапитися не слідує, поспішність все зіпсує. Треба шукати шляхи. Перша половина тижня непогано підходить для вирішення фінансових і матеріальних питань в цей час зможуть зробити вдалі покупки і придбання. Друга половина тижня пройде активніше. Вони почнуть її відпочивши, повними сил і енергії. Цей період досить непоганий для нових починань, в цей час вдало складатимуться короткі поїздки, а спілкування приноситиме більше позитивних емоцій.

Стрілець (2.11—21.12).

У  першiй половинi тижня бiльше уваги придiлiть роботi. Уникайте ризикованих рiшень i експериментiв. Вас чекає вдала компанiя i спiвробiтництво у будь–яких справах. Час змiнювати досягнутi результати як у робочих, так i в сiмейних питаннях. Не зупиняйтеся на пiвдорозi! У другiй половинi тижня вас порадують приємнi новини. Зможуть добитися успіху в разі раціонального підходу до свого життя. Всі перешкоди і непорозуміння виявляться надуманими. Важливо повноцінно відпочивати. Друга половина тижня виявиться сприятливим періодом для подорожей разом зі своїми друзями. Зараз вони зможуть побувати в найцікавіших місцях, а їх зацікавленість, що посилилася, зможе задовольнити подорож по тих країнах, в яких раніше не бували. Друга половина тижня також стане непоганим періодом для навчання. Це підвищить працездатність і поліпшить зовнішній вигляд. Нарешті будуть частково реалізовані амбіції, і багато в чому завдяки чарівності і умінню сподобатися. Можна буде побачити нові горизонти і розраховувати на підтримку заступників.

Козеріг (22.12—20.01).

Вас чекають напруженi ситуацiї на роботi, можливi конфлiкти з керiвництвом. Найкраще правило нiхто не скасовував: мовчання — золото. Розташування планет протягом першої половини тижня принесе підвищену активність в будь-яких справах, але особливо в тих, які пов’язані з грошима. У цей період їх енергія зросте, і вони зможуть використовувати її для збільшення своїх доходів. Але при цьому можуть збільшитися і витрати, а тому тримайте себе в руках і уникайте зайвого марнотратства У другiй половинi тижня удача знову буде на вашому боцi. Намагайтеся чути iнших людей i прислухатися до їхньої думки. Толерантнiсть допоможе уникнути конфлiктiв, якi вiрогiднi на цьому тижнi.. Домашні справи теж вирішуватимуться легко. Час гонитви за задоволеннями, романтики, сексу і любові.

Водолій (21.01—19.02

 Ви неодмiнно проявите себе або просто вирiшите змiнити iмiдж. Вівторок — вдалий час для вирiшення побутових питань, змiцнення сiмейних традицiй, спiльних прогулянок. Тиждень вдалий для завершення старих справ, а от iз новими планами доведеться почекати. Бiльше уваги придiлiть робочим моментам, це дасть потрiбнi плоди. Якщо ви хотiли виправити давнi помилки, зробiть це зараз. Протягом першої половини тижня відмітять, що стали напористішими в спілкуванні з людьми. Вони стануть прямо і відкрито говорити практично про все, поважатимуть щирість. Також отримають цікаві пропозиції з джерел своїх постійних контактів. Правда, дехто відговорюватиме від нього, але упруться рогом і не помиляться. Друга половина тижня зробить акцент на питаннях їх роботи, зараз в цій області належить прийняти немало важливих рішень, налагодити взаємини з колегами. Також в цей період зможуть багато що прояснити в стосунках з родичами. Період, коли почуття обов’язку обтяжує або скріплює романтичні стосунки залежно від того, чи готові з радістю виконувати узяті на себе зобов’язання.

Риби (20.02—20.03).

Готуйтеся поставити останню крапку в робочих справах. Не починайте нiчого нового, поки не вирiшите давнiх питань. Згадайте приказку: краще сiм разiв вiдмiряти i тiльки раз вiдрiзати. Ви вдало вирiшите дiловi й органiзацiйнi питання, а також тi, якi стосуються виховання дiтей. Тут ви впораєтеся «на вiдмiнно». Перша половина тижня принесе  високу активність в питаннях, пов’язаних з їх будинком, нерухомим майном, а також із стосунками в сім’ї. У вирішенні подібних питань протягом цього періоду від їх буде потрібно прояв ініціативи, рішучості і деколи напористості. У серединi тижня можливi напруженi ситуацiї на роботi. Від турбот визволяться лише до суботи. Вони не знатимуть, за що схопитися, так багато раптом виявиться цікавих занять. З цього-то моменту і почнеться напружена професійна діяльність. Особисте життя почне активізуватися лише в другій половині тижня. Риби стануть дещо сміливішими, особливо це виявлятиметься в стосунках з протилежною статтю. Жінки не чекатимуть першого кроку від чоловіків, а чоловіки, народжені під знаком Риби, зможуть легко демонструвати свою невідхильність і рішучість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here