Зорі віщують з 5 по 11 жовтня 2020 року

0
604

Овен (21.03 – 20.04).

На вас очікує доволі складний і емоційно напружений тиждень. Бажано переглянути свої плани і задуми й привести їх у відповідність до реально сформованої ситуації. Просування по службі можливе лише за умови підвищення професійного рівня. Нові ідеї внесуть свої корективи в інтенсивний трудовий ритм. У стосунках з партнерами можуть виникнути певні непорозуміння, та за умови вияву шляхетності й добросердності ви легко зможете їх залагодити. Остерігайтеся розвитку грибкових інфекцій. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Погіршиться самопочуття кардіологічних хворих. Знижуйте інтенсивність тренувань. Тіло потребуватиме фізичної активності. Більше рухайтеся. Проте від занять екстремальними видами спорту краще відмовитися. Можливі переломи або струс мозку.

Телець (21.04 – 20.05).

Це сприятливий період для роботи, спрямованої на досягнення матеріального добробуту. Цього тижня вам випаде можливість знайти впливових знайомих, здатних внести приємні зміни у ваше життя. Наразі ви можете опинитися під тиском обставин, здатних внести суттєві зміни у сформовані плани. Бажано максимально зосередитися та добре зважувати всі «за» і «проти» перед прийняттям будь-якого рішення. Гірше почуватимуться хворі на радикуліт. Бережіть спину. Підвищується ламкість нігтів. Робіть сольові ванночки. Не йдіть до перукарні. Фарбувати волосся не можна. Відвідування стоматолога краще відкласти на тиждень. Найскладніші дні місяця. Погіршується епідемічна обстановка. Уникайте багато бувати в людних місцях. Підтримайте імунітет. Почастішають випадки ураження електричним струмом. Не користуйтеся зіпсованою технікою

Близнюки (21.05 – 21.06).

Поспішай повільно — гасло цього тижня для представників цього знаку. Необачність може стати причиною серйозних втрат та прорахунків, тому будьте якомога уважнішими у будь-яких вчинках і словах. Вам щаститиме на цьому тижні. Причому як у грі, так і в коханні, наскільки б парадоксально це не звучало. Правда, гра краща не азартна, а акторська. Настільки сприятлива ситуація складається нечасто, тому проведіть цей час у максимально приємний для вас спосіб. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Запобігайте розвитку набряків. Відпочивайте, поставивши ноги на стілець. Фізичні перевантаження можуть спричинити кровотечу з носа. Відкладіть початок курсу ін’єкцій. Знижується гострота зору. Забезпечте достатнє освітлення під час роботи. Не просиджуйте вечори біля екранів телевізора. Зростає внутрішня тривога.

Рак (22.06 – 22.07).

Зараз ви постанете перед складним вибором, про таку ситуацiю кажуть: «мiж двох вогнiв». Умiння спокiйно дивитися на проблему з усiх бокiв допоможе прийняти правильне рiшення. Вам необхідно спуститися з небес на землю, щоб визначити свої подальші плани і головну лінію життя. Заручившись такими рисами, як скромність і тактовність, легко зможете знайти розуміння та підтримку оточення. Старайтеся стримувати свої амбіції. Ваші емоції будуть занадто бурхливими, щоб їх хтось сприйняв всерйоз. У той же час у вас з’явиться шанс згуртувати навколо себе друзів і однодумців. Події цього тижня позитивно позначаться на родинних стосунках. Добрі дні для початку курсу оздоровчих процедур. Час починати загартовувати організм. Багато рухайтеся. Не переїдайте. Відвідайте косметолога.  Особливо корисними будуть заняття водними видами спорту. Сходіть до сауни. Стимулюйте потовиділення. Виганяйте хворобу з організму. Видалення мозолів і врослих нігтів на ногах краще планувати на ці дні.

Лев (23.07 – 23.08).

Висока вiрогiднiсть конфлiктiв iз керiвництвом, а лiнь i повiльнiсть тiльки сприятимуть цьому. Сконцентруйтеся на справах, якi залежать вiд вас, i готуйтеся вiдповiдати за зроблене. У вирішенні серйозних питань варто діяти виважено, без метушні та гарячковості: наразі ви маєте очевидні шанси на успіх, який започаткує низку позитивних змін у вашому житті. Довіряйте власній інтуїції, і все складатиметься щонайкращим чином.  Контакти, поїздки, зустрічі — це лише незначна частина подій, які відбудуться цього тижня. Варто бути максимально пильними, особливо з новою інформацією. Надмірна відвертість може породити конфлікт, отож у спілкуванні бажано виявляти більше тактовності. Погіршується капілярне кровопостачання. Можуть виникати проблеми з пам’яттю. Більше рухайтеся. Приймайте теплі ванни. Дні підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Падіння може супроводжуватися переломами та вивихом суглобів. Нагадає про себе застарілий кашель. Лікування гаймориту і риніту варто почати в ці дні. Погіршиться сон, загостриться вегетативно-судинна дистонія. Підтримуйте емоційну рівновагу. Зволожуйте повітря у приміщенні.

Панна (24.08 – 22.09).

Ви ризикуєте припуститися помилок, якщо прислухатиметеся до чужих порад. Як кажуть, людей слухай, але свiй розум май. Друга половина тижня сприятлива для сiмейних справ. На цьому тижні ви опинитеся в епіцентрі подій, зосередивши на собі увагу ближчого оточення. Саме цей період внесе суттєві зміни у ваше життя, і від того, наскільки успішно ви впораєтеся із випробуваннями, які піднесе доля, залежатиме ваше найближче майбутнє. Варто реально оцінювати свої сили і навколишні реалії. На роботі можуть виникнути проблеми, які, окрім вас, ніхто не в змозі вирішити. Однак зорі обіцяють, що докладені старання принесуть вагомі плоди: подолавши всі перепони, ви досягнете бажаного. Потурбуйтеся про покращення якості харчування. Хворим на виразку шлунка необхідно дотримуватися суворої дієти. Недуга може прогресувати. Підвищується схильність організму до алергічних реакцій. Можливе утруднене дихання. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся

Терези (23.09 – 23.10).

 Якщо вам здається, що життя зв’язало вас по руках i ногах, це означає, що настав час платити борги. У декого з вас з’явиться нагода порозумiтися з близькими. Будьте уважнi в транспортi. Терези неспокійні, чутливі й сприйнятливі, тому для представників цього знаку тиждень буде сповненим тривог і хвилювань, аж ніяк не завжди виправданих. Дружня підтримка стане запорукою успішного подолання будь-яких труднощів та реалізації найважливіших задумів. Ваше життя ближчим часом буде сповнене несподіванками і різноманітними подіями. Зараз перед вами відкриються нові можливості та перспективи, отож зосередьте свої кращі здібності на досягненні мети й рішуче прямуйте до неї, не відволікаючись на дріб’язкові клопоти. Запишіться на прийом до стоматолога. Протезування зубів пройде добре. Початок лікування гастриту та виразкової хвороби шлунку краще відкласти. Не перевантажуйтеся фізично. Інтенсивна праця може викликати задишку та посилене серцебиття. Відмовтеся від уживання тонізувальних напоїв.

Скорпіон (24.10 – 22.11).

Тиждень пройде пiд знаком стабiльностi. Укладаючи новi угоди, перевiрте достовiрнiсть iнформацiї. З неприємностями боріться по мiрi їх надхо­дження. Вихід з будь-якої ситуації вам підкаже інтуїція, тому в прийнятті важливих рішень уважно прислухайтесь до власних відчуттів. Цей час доволі сприятливий для людей, котрі займаються комерційною діяльністю, та фінансистів. Зараз для вас не існує нічого неможливого, тому сміливо беріться навіть за найважчі справи. Ситуація напрочуд сприятлива для успішної реалізації задумів та здійснення бажань. Іскрометний феєрверк на честь переможця стане безумовним свідченням вашого визнання. У період зміни місячних фаз захисні сили організму ослаблені. Особливо вразливим буде кишечник. Не переїдайте. Але й голодувати не слід. Пийте мінеральну воду.  Не сідайте на холодну поверхню. Не затримуйте сечовиділення, інакше спровокуєте цистит. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Можливе безсимптомне підвищення температури.

Стрілець (23.11 – 21.12).

Попереду вдалий i позитивний тиждень, ви зможете знайти вiльний час для приємних розваг. Спiлкуючись iз партнерами, ви отримаєте вiд них потрiбну iнформацiю. На цьому тижні навіть найбільш скромні Стрільці зможуть реально відчути, наскільки втомливою буває популярність. При цьому оточення, що потребуватиме вашої уваги, абсолютно не замислюватиметься над тим, чого насправді хочете ви самі. На вас очікують зміни у професійній діяльності, завдяки чому перед вами відкриються нові привабливі перспективи. Постарайтесь виявити свої кращі здібності та вміння, щоб не втратити шансу реально наблизитись до мети.  Схильним до закрепів слід перейти на полегшене харчування. Стережіться харчових отруєнь. Знижується потенція в чоловіків. Можуть спостерігатися збої місячного циклу в жінок. Не перевантажуйте печінку. Погіршується відтік жовчі. Частіше мийте руки — підвищується ризик зараження вірусним гепатитом. Провітрюйте приміщення.

Козеріг (22.12 – 20.01).

На перший влан вийдуть сiмейнi справи. Суперництво в цiй ситуацiї неприпустиме, тож думайте не про шах i мат, а про нiчию. На роботi все спокiйно, тож нарештi вдасться трохи вiдпочити. Поспішайте реалізовувати свої потаємні мрії, тому що ці дні відкривають перед вами надзвичайно блискучі перспективи. Зустрічі й нові знайомства принесуть користь і успіх, хоча й не одразу. Саме зараз варто закласти фундамент для майбутніх звершень. Вам наразі не варто переоцінювати своїх сил і можливостей. Бережіть ділову і суспільну репутацію: перш ніж приставати на будь-яку привабливу пропозицію, варто все як слід обміркувати. Бажано не братися за важливі справи без ретельної підготовки. Болітимуть суглоби та кістки від старих травм. Не можна видаляти родимки й нарости на тілі. Будуть ускладнення. Період загострення радикуліту й невралгії. Необережний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. Протипоказані операції на судинах. Пийте відвари з цілющих трав, їжте мед. Активізується процес виведення шлаків з організму.

Водолій (21.01 – 19.02).

Попереду напружений тиждень, який ви почнете зi складних моментiв. Не робiть великих покупок, оскiльки фiнансових вливань доведеться довго чекати. У декого з вас загостряться хронiчнi захворювання. На перший план цього тижня вийдуть питання кар’єри. Оперативно реагуючи на події, ви зможете знайти оптимальне рішення найскладніших життєвих ребусів і досягти неабиякого успіху як у професійній сфері, так і в особистому житті. Пошук золотої середини буде оптимальним виходом із неоднозначних і непевних ситуацій, котрими буде багатий ближчий тиждень. Зорі радять вам реально дивитися на речі й не будувати замків із піску, інакше наразитеся на біль розчарування. Підвищується плодючість організму. Від небажаної вагітності слід берегтися. Планові операції краще відкласти, можлива кровотеча. Більше сидіть. Збільшується кількість переломів кісток. Болітиме голова через підвищений внутрішньочерепний тиск. Частіше траплятимуться аварії на дорогах. Особливо вразливими будуть голосові зв’язки, говоріть тихіше. Сходіть до косметолога на чистку шкіри обличчя. Можна розпочати лікування гінекологічних хвороб.

Риби (20.02 – 20.03).

 Для вас бiльшiсть ситуацiй закiнчаться на вашу користь, у деяких випадках це стосуватиметься грошей. Скористайтеся цим як у службових цiлях, так i в особистому життi. Напрочуд успішний період. Вдало вирішуватимуться будь-які справи та найскладніші проблеми, вигідними будуть фінансові операції, розширення кола ділового співробітництва відкриє перед вами нові можливості і перспективи. У цілому тиждень сприятливий для роботи і творчості. У багатьох сферах життя назрівають важливі для вас зміни. Завдяки оптимально виявленим професійним здібностям з’явиться реальний шанс стрімкого підйому кар’єрними східцями та поліпшення матеріального добробуту. Загостряться захворювання кишково-шлункового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть спричинити небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босими. Висипання на тілі свідчитимуть про алергію. Уникайте контакту з хімічними речовинами. Не варто розпочинати нового курсу лікування. Можлива поява набряків. Організм чутливо реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Бережіть очі від потрапляння агресивних речовин на слизову. Подбайте про безпеку під час феєрверків. Необережність може призвести до втрати зору.