Зорі віщують з 14 по 20 березня 2022 року

0
225

Овен  (21.03—20.04).

Тиждень пройде на тлi вашої емоційної нестабiльностi. Постарайтеся забезпечити себе джерелом натхнення. З’явиться багато фiнансових зобов’язань, зокрема перед близькими. Тиждень  дає непоганий шанс зазирнути  в майбутнє і хоч трішки наблизитися  до здійснення заповітного бажання. У четвер ваші мудрі поради знадобляться друзям. Стосунки  з партнерами по бізнесу і покровителями  погіршуються. Кохані не завжди будуть з вами щирими і відвертими. Нові знайомства вимагатимуть від вас  багато часу та зусиль. У середу уникайте марнослів’я і не вдавайтеся до необдуманих вчинків. Якщо  дозволить здоров’я і не будуть заважати таємні недоброзичливці, то можна  легко впоратися з великим  обсягом невідкладної роботи. Нові знайомства і свіжі враження поліпшать  настрій у другій половині тижня. У вихідні ви захочете купити речі, які вам не по кишені. Багато рухайтеся. Обмежте прийом фармпрепаратів. Не переїдайте.

Телець (21.04—21.05).

Тиждень принесе чимало хвилювань і розчарувань. Бережіть свою репутацію – при недостатньо  серйозному ставленні до цього питання  ймовірні неприємні несподіванки. На сімейному небосхилі в середу з’являються грозові хмари. Вам буде нелегко знайти спiльну мову з колегами, але обставини вимагатимуть від вас порозуміння і прощення. У стосунках iз родичами домiнуватимуть образи i сварки. Уникайте необдуманих грошових витрат. Зосередьте  увагу на грошових справах і тримайте під контролем витрати партнера в шлюбі й бізнесі, інакше можна  легко вилетіти в трубу. Ділові зв’язки можуть бути неміцними. Вівторок принесе хвилювання, пов’язані з близькою людиною. У вихідні остерігайтеся шахраїв. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Попереджайте появу набряків. Відпочивайте, піднявши ноги на стілець. Фізичне перевантаження може викликати носову кровотечу.

Близнюки (22.05—21.06).

Працюють  з подвоєною наполегливістю, щоб  встигати за подіями. У понеділок  і вівторок ви можете легко розсваритися з тими, хто багато вам допомагав  у минулому. Чим би ви не займалися, необхідно пам’ятати, що ви не завжди і не в усьому маєте рацію. З головою  занурені в роботу. Успіх у вівторок надасть нового імпульсу, творчим  людям – натхнення. Сексуальне життя  пішло на спад. У п’ятницю і суботу ви насолоджуєтесь життям, у неділю – згадуєте про невирішені проблеми. Неочiкуваний поворот подiй може рiзко змiнити всi вашi плани. Близька людина зробить вам сюрприз, і не обов’язково приємний. Зростає ймовірність травм та загострення хронічних захворювань.Відмовтеся від смаженого, масного, копченого. Не використовуйте гострих приправ. Можливі збої в роботі гормональної системи. Частіше робіть перерви.

Рак (22.06—23.07).

Порада  компетентного друга допоможе уникнути прорахунків у діловій сфері. Головний козир тижня – добра інформованість. Використайте його, і в п’ятницю успіх у ваших руках. Жінки в неділю дуже примхливі, можуть надмірною екзальтованістю відштовхнути від себе будь-кого. Переглядає  деякі життєві засади. Дехто змінить  погляди на проблему подружньої вірності. Захочете розставити усі  крапки над «і», але не поспішайте – до 20-го войовничий настрій минеться. Шкода, що ваших вчинків майже ніхто не розуміє, мало того, їх навіть засуджують. Дні підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Почастішають побутові опіки. Непокоїтиме головний біль. Майте під рукою аптечку.

Лев (24.07—23.08).

У вівторок може з’явитися надмірна нервозність  і зайва ініціатива. Будьте обережні у розмовах, зміст яких можуть використати  проти вас. Скрутні часи перечекайте у теплому родинному колі. Розплутати  фінансові проблеми допоможуть організаторські  здібності і кмітливість. Надмірні амбіції створять додаткові труднощі в спілкуванні з діловими партнерами. У п’ятницю у романтичних стосунках все повертається „на круги своя”. З’являється нагода скористатися своїми найкращими дiловими якостями та дипломатичним талантом. Енергію недругiв можна повернути проти них самих. Фінансові проблеми близькі до розв’язання. Знайдіть час для ретельного догляду за шкірою рук та обличчя. Проведіть глибоке очищення. Робіть масаж і підживлюючі маски. Сходіть до сауни чи лазні. Видалення мозолів відкладіть на кілька днів.

Діва (24.08—23.09).

Як натурi вільнолюбній, вам нелегко витримувати обмеження й визискування. Але зараз вам доведеться виконувати чужi умови. Несприятливий час для великих покупок та поїздок. Поводьтеся  обачно. Необдуманий вчинок може легко  зруйнувати кар’єру. У вівторок можливі  неприємності, пов’язані з втратою документів. У фінансовому плані період непоганий, хоча гроші з неба не сипляться.  На роботі можливі великі зміни, причому  пов’язані з критичною ситуацією. Як людині, яка поважає родинні  зв’язки, вам доведеться надати матеріальну допомогу комусь із близьких. Це створить додаткові труднощі в п’ятницю. Найскладніші дні місяця. Різко зросте кількість хворих на харчові отруєння і тепловий удар. Контролюйте показники артеріального тиску.

Терези (24.09—23.10).

На початку тижня ви можете стати свiдком або учасником неприємної події. Ваше вмiння збирати волю в кулак стане у пригодi. Придiлiть увагу здоров’ю i його загальнiй профiлактицi. До кінця  тижня будете жити, як на вулкані, – несподівані  події постійно руйнуватимуть ваші плани. Декого чекає удар «нижче пояса» від того, від кого ви цього ніколи не сподівалися. Позитивні емоції можна черпати із спілкування з дітьми. Можуть  забути про важливу справу або  наплутати з документами. До п’ятниці часто запізнюватиметеся на важливі  зустрічі. В неділю чужі заздрощі стають причиною багатьох ваших неприємностей. Не сідайте за кермо у перезбудженому стані. Особливої уваги потребуватимуть дiти чи інші близькі родичі, їхнi проблеми та iдеї будуть ключовими для вас. Це допоможе подивитися на свiт iншими очима. Подбайте про своє здоров’я. Запишіться на прийом до стоматолога. Вдалий час для протезування та лікування зубів. Позбавтеся зайвої ваги. Обмежуйте себе в їжі. Поєднуйте продуманий режим дня з фізичними навантаженнями.

Скорпіон (24.10—22.11).

Не ускладнюйте собi життя, уникайте бравади, особливо за кермом. У стосунках iз колегами та близькими все залежатиме вiд вашого вмiння поступатися. Несприятливий час для далеких поїздок. На початку  тижня ви зіткнетеся із сильною протидією  з боку партнерів чи начальства і  ваші грандіозні проекти почнуть пробуксовувати. Тільки інтуїція зможе вивести на нове грошове джерело. Велика покупка принесе радість. Якщо  на початку тижня ви не вплутаєтесь  у чергову авантюру, то тиждень  мине порівняно спокійно. Спілкування  з друзями стане джерелом позитивної енергії. У неділю є ризик захворіти  на алергію або отримати побутову травму. Нагадають про себе захворювання шлунково-кишкового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть викликати небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босоніж.

Стрілець  (23.11—21.12).

Уже з понеділка вам відкриють очі на певні загадки, мотиви i дiї оточуючих стануть зрозумiлiшими. Ймовірні додаткові фінансові надходження. Це саме той час, коли можна стверджувати: хто не ризикує, той не п’є шампанського. Доведеться  платити за старими рахунками  в прямому і в переносному  значенні. У понеділок і вівторок краще не підходьте до телефону – отримана інформація навряд чи додасть життєвого оптимізму. Треба бути готовим до різких змін у стосунках з близькими, але не слід надто драматизувати ситуацію. Не лякайтеся  фінансових труднощів і ви можете розраховувати на підтримку друзів і родичів. У другій половині тижня  будьте тактовними із діловими партнерами, бо ваша непоступливість тільки зашкодить. Неділя – день невиважених вчинків, за якими ви довго жалкуватимете. Операції з видалення мигдалин і поліпів вдалі. Бережіть нирки. Відмовтеся від алкоголю. Корисною буде безсольова дієта. Частіше пийте чисту воду між прийомами їжі.

Козеріг (22.12—20.01).

Ви переважно будете зайнятi домашнiми клопотами. Рідні потребуватимуть вашої підтримки і пожертви. Очiкуються серйознi витрати. У справах  і кар’єрі чистота ваших помислів вирішуватиме все. В четвер будьте стриманими у висловлюваннях, особливо щодо керівництва. Не найкращий час для поїздок і відряджень, знайдіть собі заняття вдома. Налаштований  егоїстично, через що багато суперечок  з оточенням. У п’ятницю будьте вищими за інтриги та плітки, спокійно виконуйте  свою роботу. Неділя – день легкого розчарування і поганого самопочуття. Почастішають випадки зараження на грибкову інфекцію. Потурбуйтеся про власну безпеку. Не відмовляйте собі в повноцінному харчуванні. Хворим на анемію слід пройти черговий курс лікування. Швидше втомлюватимуться від роботи очі. Зробіть ввечері компрес на повіки.

Водолій (21.01—19.02).

Зараз краще утриматися вiд ризикованих кроків. Тиждень фiнансово несприятливий, наберiться терпiння і перечекайте ці проблемні часи. Однак і сидіти склавши руки не варто. Обмірковуйте проекти на майбутнє. Переживає багато гострих відчуттів. У середині тижня усе те, що ви вважали стабільним, незмінним, може миттєво розвалитися, як картковий будиночок. Не засмучуйтесь і не лякайтеся – просто деякі ваші уподобання повинні кардинально змінитися, хочете ви того, чи ні. Розчаровується  в деяких своїх перспективних  планах. У середу гороскоп не радить розлучатися з коханою людиною. У фінансовій сфері будьте ощадливими і прагматичними. У неділю не розбазарюйте свою енергію та несуттєві, дріб’язкові справи. Уваги потребуватиме опорно-рухова система. Не допускайте розвитку сколіозу. Укріплюйте м’язи спини. Слідкуйте за поставою. Не пийте тонізуючих напоїв. Ведіть активний спосіб життя.

Риби  (20.02—20.03).

У першій половині тижня уникайте конфлiктiв iз близькими i контролюйте перепади свого настрою. Фiнансове становище трохи поліпшиться, але це не означає, що треба сидiти i чекати манни небесної. Охоплені  настроєм, близьким до панічного, що, по-перше, бракує часу, а по-друге – грошей. У вівторок згадайте, що у вас є родина і друзі, і вони вас у біді не залишать. Життя доволі стабільне, але дещо монотонне. Приємна зустріч із давніми друзями  скрасить сірі будні. На четвер заплануйте найсерйозніші справи – цей день несе удачу. В неділю доведеться робити вибір, до якого ви ще не дозріли. Не піднімайте важкого. Незграбний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. У переддень свята багато турбот і хвилювань. Нервова система перевантажена. Знаходьте час для позитивних емоцій.