ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 30 КВІТНЯ ПО 6 ТРАВНЯ 2012 РОКУ

0
364

Овен  (21.03—20.04).

У центрi уваги будуть сiмейнi проблеми. Стосунки з родичами загостряться, тому краще заздалегiдь налаштувати себе на компромiс. Наприкiнцi тижня удача буде на вашому боцi, чекайте приємних новин. Вас потягне на подвиги. Однак не варто проявляти iнiцiативу на роботi. Заради здоров’я менше думайте про роботу, бiльше вiдпочивайте. Не давайте  емоціям вийти назовні, будьте розумними. Краще займіться справами, це зараз  найкращий порятунок від нудьги. Проявіть схильність до оточуючих, не приховуйте від них корисну інформацію. Якщо потрібна матеріальна допомога, зверніться до друзів. У коханні вам пощастить більше, сприятливий час для шлюбів. Завдяки тому, що зірки на вашому боці, здійсняться найзаповітніші мрії. На роботі нарешті вдасться завершити проект, над яким довелося багато працювати. Але все одно тримайте ситуацію під контролем, бажано розрахуватися зі старими боргами. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.

Телець (21.04—21.05

Не забувайте, що мовчання — золото, тому уважнiше поставтеся до своїх висловлювань i обiцянок. Сусiди i знайомi можуть неправильно зрозумiти вас, що призведе до небажаних наслiдкiв. Фортуна прихильна до вас. Чекайте радiсних новин. Декому вдасться знайти додатковi джерела прибуткiв. Цей час сприятливий також для нових знайомств. Ваші творчі ідеї стануть не тільки реальністю, ви зможете також отримати хороші прибутки. Успішними будуть розвиток бізнесу, укладання угод і зв’язок із зарубіжними партнерами. Колеги по роботі намагаються перетягти ковдру на свій бік, тому слідкуйте за розвитком подій. Сприятливий тиждень для взаємодій і з колегами. Якщо бізнес не дає прибутків, спробуйте змінити напрям. Пам’ятайте, що тільки завдяки наполегливості можна досягти успіху. Неділю присвятіть родині.  Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку.

Близнюки (22.05—21.06).

На цьому тижнi краще зайнятися звичними справами без зайвих експериментiв. Якщо вирушаєте у мандри чи на вiдпочинок, не лiнуйтеся перевiрити надійність транспорту та приймаючої сторони. Пам’ятаєте прислів’я «вода камінь точить»? Зараз цi слова найкраще характеризують ситуацiю на роботi — проявiть наполегливiсть. Вас чекають серйознi змiни в особистому життi. Тиждень сприятливий  для вирішення особистих питань: ви зможете отримати кредит, змінити житло, придбати нові меблі. Також зможете налагодити стосунки з коханою людиною. У бізнесі вдасться визначитися з подальшими планами. Для досягнення успіху в бізнесі доведеться добре попрацювати, не забувайте, що тільки від вас залежить ваше майбутнє. Не вимагайте від співробітників багато, інакше з’являться проблеми у спілкуванні. Ви сповнені радощів та емоцій, друзі та близькі допоможуть вам зберегти цей настрій протягом усього тижня. Зверніть увагу на здоров’я, більше відпочивайте на свіжому повітрі.  Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

Рак (22.06—23.07).

Тиждень буде напруженим, не варто брати на себе додатковi обов’язки. Не видiляйтеся. Бiльше довiряйте iнтуїцiї, вона виведе вас на правильний шлях. Зараз краще  не грати в азартні ігри, вас  може підвести інтуїція. Час реалізувати  ідеї, можливі різкі повороти долі. Будьте обережні з діловими партнерами, від них залежать ваші подальші прибутки. Особистими проблемами поділіться з друзями, вони можуть дати хорошу пораду. Годі лінуватися, краще шукайте нових джерел прибутків. Будьте готові до численних перевірок на виробництві, у вас з’явиться можливість налагодити контакт із потрібними людьми. Доведеться зіткнутися з багатьма неприємностями у середу, поставтеся до цього по-філософськи. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення. Будьте обережнi з лiками.

Лев (24.07—23.08).

Не замикайтеся у собi. Егоцентризм зараз до добра не доведе. Зверніться по допомогу до друзів — вiд цього тiльки виграєте.Час змiцнювати свої позицiї. Це стосується всiх аспектiв життя, зокрема здоров’я. Заробiток залишається стабiльним. Ваші плани  на майбутнє потребують грошових надходжень. Не випустіть шанс налагодити стосунки з впливовими партнерами. Настав час  проявити свій професіоналізм. Начальство оцінить вас, можливе підвищення на посаді, а відповідно, і заробітної плати. Якщо у вас виникли фінансові проблеми, не нехтуйте допомогою друзів та близьких. Старі зв’язки, які не дають бажаних результатів, краще перервати, звільнивши місце для нових, які будуть продуктивнішими. Обставини примусять більше працювати, але це тільки плюс для вашої кар’єри. Проведіть вихідні з друзями та близькими. У вихiднi може вiдбутися те, чого ви так довго чекали. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

Діва (24.08—23.09).

Вашi плани змiняться пiд впливом обставин. І, як не дивно, надалi ви помiтите, що все складається тiльки на краще. Ближче до вихiдних очiкується зустрiч iз давнiми знайомими. На цьому тижні  співробітництво будь-якого напряму  дасть очікувані результати. Ви розраховуєте на хороші прибутки, завдяки чому плануєте почати новий бізнес. Сприятливий  час для підписання ділових угод. Вам запропонують деякі оборудки, було б не зайвим ще раз перевірити умови.  У вас з’явиться можливість познайомитися з майбутніми партнерами. Ваші фантазії не мають меж. Схаменіться, адже за помилки доведеться відповідати. Друзі намагаються достукатися до вашого серця, але зараз ви зайняті серйознішими проблемами. Зірки сприятимуть вашому успіхові у протилежної статі. Вам захочеться ризикнути, похизуватися талантами. Не варто цього робити, оскільки знайдуться недруги. У вихiднi зосередьтеся на проблемах сім’ї. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана.

Терези (24.09—23.10).

Розташування свiтил попереджає про труднощi на роботi, у стосунках iз керiвництвом. Якщо надумали починати щось нове — не зволiкайте, краще зберiться з думками — i за справу. Вас приємно здивують колеги i знайомi: їхнi поради будуть доречними. Зараз дуже важливо довiряти близьким у всьому, особливо це стосується фiнансiв. Вам удасться вирішити будь-яку проблему, власні ж інтереси залиште на потім. Зараз для вас  найголовніше — це родина, а вже  потім — бізнес. Ті, хто бажає  зустріти вигідних ділових партнерів, досягнуть успіху. Самотні нарешті  зустрінуть свою долю. Ваших сил вистачить на вирішення багатьох проблем. Дозвольте собі трохи пофантазувати, не бійтеся братися за найвідповідальніші справи. Дайте можливість коханій людині відчути, що вона потрібна вам. На роботі можливі дрібні неприємності, але все закінчиться добре. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією.

Скорпіон (24.10—22.11).

о можливостi утримуйтеся на цьому тижнi вiд далеких поїздок i вирiшення серйозних питань. Оптимальний варiант — зайнятися буденними справами i не нав’язувати власну думку близьким. Спiлкування з давнiми друзями надихне на новi подвиги, у вас з’явиться бажання показати себе у ролi лiдера. Добра нагода знайти нову роботу. Ви витрачатимете  енергію на романтичні зв’язки. На цьому тижні підвищиться активність у творчих людей. Узагалі вдалий період для залучення впливових  осіб до фінансових проектів. Успішно  розвиватимуться ділові стосунки у четвер. Вихідні несприятливі для поїздок, краще проведіть їх серед близьких. Настав час, коли ви готові проявити себе і можете розраховувати на підвищення зарплати. Успіх у п’ятницю залежатиме від будь-чого, навіть від незначних дій. Узагалі у суботу ви можете обійтися без порадників, відмовтеся від стереотипів. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

Стрілець  (2.11—21.12).

Кар’єрнi подвиги краще вiдкласти i насолоджуватися тим, що маєте, не проявляючи iнiцiативу. У фiнансовому планi поки що жодних змiн. З’явиться можливість стабілізації кар’єри. За умови того, що ви докладатимете багато зусиль, можливий фінансовий успіх. Вам треба визначитися, чи потрібне вам те, чим ви сьогодні займаєтеся. Добрий настрій стане підтримкою для задуманого у середу. Початі на цьому тижні романи матимуть бурхливе продовження. Друга половина тижня може принести несподівані прибутки. Але будьте обережні з грошима у суботу, можливі марні витрати. Діти і батьки потребують вашої уваги, залиште справи і знайдіть час для відвідин. Стосунки з коханою людиною покращаться. Ви впевнитеся, що все, що робиться, — на краще. Навiть якщо спочатку ви думали, що ситуацiя катастрофiчна. Словом, не втрачайте оптимiзму, все буде добре. Бiльше уваги придiляйте власному здоров’ю. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг.

Козеріг (22.12—20.01).

Для вас тиждень буде напруженим, у першу чергу це стосується емоцiйних моментiв. Вiрогiдно, доведеться взяти на себе додатковi навантаження. Ви маєте всі  підстави підозрювати своїх колег  у непорядності, адже не раз мали можливість пересвідчитися в цьому. Пильнуйте уважно за їхніми діями, щоб  не потрапити в неприємну ситуацію. Грошові надходження витрачайте з розумом, економія допоможе вам у новому бізнесі. Четвер обіцяє бути вдалим у вирішенні фінансових питань. Якщо вам у п’ятницю запропонують нову справу, погоджуйтеся, це принесе вам успіх у майбутньому. Намагайтеся правильно планувати свій день у суботу, тоді вдасться уникнути багатьох несподіванок. Робота – це добре, але не забувайте і про власну зовнішність. Сприятливий час для романтичних знайомств. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.

Водолій (21.01—19.02).

У центрi вашої уваги будуть родина, дiти, їхнi справи i переживання. Але ви зумiєте пiдiбрати потрiбнi слова, дати поради, якi почують. Вихiднi — час сiмейного компромісу. Тиждень почнеться з приємних новин. Ви отримаєте цікаву пропозицiю. Дiйте за правилами й уникайте ризикiв. Варто зменшити фiзичне навантаження. Вдалий період для підписання важливих угод із діловими партнерами. У вас буде можливість проявити себе з професійного боку. Особливо вдалими будуть службові відрядження. На цьому тижні приділіть увагу близьким, якщо буде потреба, зберіть сімейну нараду. Чудові можливості для того, щоб зайнятися благодійністю у середу. На вашу допомогу у четвер розраховують не тільки друзі, а й партнери і колеги. Не варто поспішати у п’ятницю, приймаючи важливі рішення. Зверніть увагу на благоустрій житла у суботу. Свої обіцянки у неділю намагайтеся виконувати вчасно, щоб не розчарувати близьких. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.

Риби  (20.02—20.03).

Головне випробовування для вас — пiдкоритися обставинам. Вiдчуття несвободи може вдарити по самолюбству. Навчiться терпiти i прощати. Ви дуже щира людина, тож не залишите осторонь чужi проблеми й будете в центрi подiй. Здоров’я бажає кращого, але не варто експериментувати з новими методами лiкування. Ви можете розраховувати  на матеріальну та ідейну підтримку  начальника. Займіться налагодженням  соціальних стосунків із вищими інстанціями. Особливу вигоду у вашому бізнесі  принесуть зарубіжні зв’язки. Зірки попереджають, що спілкуватися доведеться багато, але від цього залежить ваша майбутня кар’єра. Доведеться заводити нові знайомства і ділові зв’язки. Вам запропонують цікавий проект, над яким багато працюватимете, зате й винагорода буде відповідною. На вихідні розслабтеся. Уважно поставтеся до власного здоров’я, але водночас будьте обережні з ліками. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку.