Зорі віщують з 27 березня по  2 квітня 2023року

0
129

Овен (21.03—20.04).

Зiрки обiцяють яскравий тиждень. Настає саме той перiод, коли ви багато встигнете за короткий промiжок часу. Готуйтеся поставити останню крапку в робочих справах. Не починайте нiчого нового, поки не вирiшите давнiх питань. Згадайте приказку: краще сiм разiв вiдмiряти i тiльки раз вiдрiзати. Ви вдало вирiшите дiловi й органiзацiйнi питання, а також тi, якi стосуються виховання дiтей. Тут ви впораєтеся «на вiдмiнно». Перша половина тижня принесе типовим Овнам високу активність в питаннях, пов’язаних з їх будинком, нерухомим майном, а також із стосунками в сім’ї. У вирішенні подібних питань протягом цього періоду від їх буде потрібно прояв ініціативи, рішучості і деколи напористості. У серединi тижня можливi напруженi ситуацiї на роботi. Від турбот Овни визволяться лише до суботи. Вони не знатимуть, за що схопитися, так багато раптом виявиться цікавих занять. З цього-то моменту і почнеться напружена професійна діяльність. Особисте життя Овнів почне активізуватися лише в другій половині тижня.

Телець (21.04—21.05

Ви неодмiнно проявите себе або просто вирiшите змiнити iмiдж. Вівторок — вдалий час для вирiшення побутових питань, змiцнення сiмейних традицiй, спiльних прогулянок. Тиждень вдалий для завершення старих справ, а от iз новими планами доведеться почекати. Бiльше уваги придiлiть робочим моментам, це дасть потрiбнi плоди. Якщо ви хотiли виправити давнi помилки, зробiть це зараз. Протягом першої половини тижня Тельці відмітять, що стали напористішими в спілкуванні з людьми. Вони стануть прямо і відкрито говорити практично про все, поважатимуть щирість. Також Тельці отримають цікаві пропозиції з джерел своїх постійних контактів. Правда, дехто відговорюватиме від нього, але Тельці упруться рогом і не помиляться. Друга половина тижня зробить акцент на питаннях їх роботи, зараз в цій області Тельцям належить прийняти немало важливих рішень, налагодити взаємини з колегами. Свої справи краще планувати заздалегiдь, щоб не пропустити щось важливе. Наприкiнцi тижня придiлiть увагу близьким. Також в цей період Тельці зможуть багато що прояснити в стосунках з родичами.

Близнюки (22.05—21.06).

У вас з’явиться можливiсть виправити старi помилки, особливо у стосунках iз коханими. У роботi розраховуйте на знайомих i друзiв. Вас чекають напруженi ситуацiї на роботi, можливi конфлiкти з керiвництвом. Найкраще правило нiхто не скасовував: мовчання — золото. Розташування планет протягом першої половини тижня принесе типовим Близнюкам підвищену активність в будь-яких справах, але особливо в тих, які пов’язані з грошима. У цей період їх енергія зросте, і вони зможуть використовувати її для збільшення своїх доходів. Але при цьому можуть збільшитися і витрати, а тому тримайте себе в руках і уникайте зайвого марнотратства У другiй половинi тижня удача знову буде на вашому боцi. Намагайтеся чути iнших людей i прислухатися до їхньої думки. Толерантнiсть допоможе уникнути конфлiктiв, якi вiрогiднi на цьому тижнi.. Домашні справи теж вирішуватимуться легко. Початок місяця в Близнюків – час гонитви за задоволеннями, романтики, сексу і любові.

Рак (22.06—23.07).

У справах буде цiкавий поворот. Давнi заслуги отримають друге життя. Ремонт i побутовi справи клаще вiдкласти на деякий час. Не берiть близько до серця те, що вiдбувається. Зараз ви схильнi драматизувати подiї, а невдовзi виявиться, що не все так страшно. Словом, тримайте емоцiї пiд контролем. Тиждень буде доволi напруженим, багато чого пiде не за вашим сценарiєм. І це, звiсно, не покращить ваш настрiй. Словом, не будуйте чiтких планiв, щоб не розчаруватися. У Раків настане смуга везіння. Ймовірно, настане знакове знайомство або прийде запрошення на хорошу роботу. Настрій буде прекрасним. У такому достатку все почне виходити. Успіх в цей період чекатиме їх в невеликих поїздках і коротких подорожах. Друга половина тижня може принести зміни в їх систему цінностей. Зараз не виключена зміна відношення до грошей і матеріальних благ. У цей період Ракам буде важлива підтримка з боку близьких людей і членів сім’ї. На щастя, стосунки з ними зараз складатимуть гладко і позитивно. Раків захлесне потік інформації і нових ідей, в похід за знаннями вони відправляться на тренінги, лекції і курси.

Лев (24.07—23.08).

Тиждень сприятливий для вирiшення особистих питань та налагодження сiмейних стосункiв. Не плануйте нiчого нового. Слiдкуйте за словами, не обiцяйте нiчого зайвого. Оточуючi прискiпливо спостерiгатимуть за вашими дiями. Ви проявите свої лiдерськi якостi, вас чекає успiх у запланованих зустрiчах i заходах. Близькi зможуть здивувати вас i надихнути на змiни. Починаючи з середини тижня, щоб досягти кращих результатiв, проявiть творчий пiдхiд до роботи. Леви зіткнуться з якоюсь перешкодою. Узяти штурмом його не вдасться. Нервувати і квапитися не слідує, поспішність все зіпсує. Треба шукати шляхи. Перша половина тижня непогано підходить для вирішення фінансових і матеріальних питань в цей час Леви зможуть зробити вдалі покупки і придбання. Друга половина тижня пройде активніше. Вони почнуть її відпочивши, повними сил і енергії. Цей період досить непоганий для нових починань, в цей час вдало складатимуться короткі поїздки, а спілкування приноситиме більше позитивних емоцій.

 Діва (24.08—23.09).

Вiдкрийтеся новому, i доля зведе вас iз цiкавими людьми. Ви отримаєте корисну iнформацiю. Скористайтеся шансом, щоб отримати додаткову роботу. Кар’єрнi подвиги краще вiдкласти, зараз вам навряд чи вдасться проявити себе на роботi з кращого боку. Нiчого особистого — просто для всього свiй час. Особливо вдалою буде середина тижня. Багато проблем вирiшаться самi по собi, без зайвих зусиль. Для вирiшення давнiх справ знайдуться потрiбнi вам люди. Діви продовжать проявляти активність у сфері дружніх взаємин. Поряд з ними зараз опиняться люди з активною життєвою позицією, може виникати і деяка конкуренція, яка лише сприятиме зростанню і розвитку. Вирішенням фінансових питань типові Діви зможуть успішно зайнятися протягом другої половини тижня. У цей період їхні фінансові плани виявляться вдалими, з’явиться можливість планувати витрати, здійснювати вдалі покупки. Тиждень – непростий, але дуже важливий перевал в стосунках. Робота і справи залишають мало часу на любов і романтику.

 Терези (24.09—23.10).

У вас можуть виникнути непередбачуванi обставини, тож радимо швидше закiнчити давнi справи.Для вас найвдалiшою буде друга половина тижня. Це сприятливий час для творчого прояву. Спробуйте втiлити свої задуми в роботi, не соромтеся пропонувати нові iдеї. Перша половина тижня сприятлива для вирішення побутових питань, покращення домашнього iнтер’єру. На вас чекає успiх у роботi, але для цього варто уникати конфлiктiв. Терези, нарешті, займуться особистими проектами. Розташування планет протягом першої половини тижня дозволить типовим Терезам активно добиватися поставлених перед собою цілей і завдань . При цьому вони зможуть поєднувати напористість з легшими підходами, діяти в потрібні моменти відкрито, а в інший час проявляти необхідну обережність. Це виведе їх на передній план. Краще всього справи підуть в другій половині тижня. В цей час можуть з’явитися нові плани, частіше приходитимуть нові ідеї.

 Скорпіон (24.10—22.11).

Ви зумiєте вийти сухим iз води, що б не сталося. Дiловi якостi допоможуть вам як у службових, так i в особистих справах. Будьте уважнi, пiдписуючи фiнансовi документи. Найактивнiшою буде друга половина тижня. Не лiнуйтеся обговорювати з колегами робочi моменти, а з близькими — плани на вихiднi. Не давайте в борг i не позичайте самi — для фiнансових оборудок це не кращий перiод. Слід навести лад в службових справах, завершити початі проекти. Продемонструвати результати своєї роботи вони зможуть вже в останні дні цього місяця. Проте може виникнути така ситуація, що, навпаки, вони не захочуть розповідати про власні досягнення, а використовуватимете їх для досягнення власних цілей. Скорпіони схильні до вільного розвитку власного особистого життя, і навряд чи удасться покласти на них жодні обмеження. Вони будуть активні в інтернет-товариствах і сайтах знайомств, а також помітні на клубних вечірках.

Стрілець (2.11—21.12).

У  першiй половинi тижня бiльше уваги придiлiть роботi. Уникайте ризикованих рiшень i експериментiв. Вас чекає вдала компанiя i спiвробiтництво у будь–яких справах. Час змiнювати досягнутi результати як у робочих, так i в сiмейних питаннях. Не зупиняйтеся на пiвдорозi! У другiй половинi тижня вас порадують приємнi новини. Стрільці зможуть добитися успіху в разі раціонального підходу до свого життя. Зараз вони зможуть побувати в найцікавіших місцях, а їх зацікавленість, що посилилася, зможе задовольнити подорож по тих країнах, в яких Стрільці раніше не бували. Друга половина тижня також стане непоганим періодом для навчання. Це підвищить працездатність і поліпшить зовнішній вигляд. Нарешті будуть частково реалізовані амбіції Стрільців, і багато в чому завдяки чарівності і умінню сподобатися. Можна буде побачити нові горизонти і розраховувати на підтримку заступників.

Козеріг (22.12—20.01).

Тиждень буде насиченим на важливi подiї. Зокрема це стосується фiнансових питань. Незважаючи на апатiю, вам удасться подолати бар’єр у стосунках iз колегами. Закінчиться безгрішшя, настануть якісь дивні зміни на роботі. У цей самий час Козероги можуть починати крупну перебудову в своєму житті. Розташування планет в першій половині тижня говорить про високу активність типових Козерогів у сфері ділових і особистих взаємин. Протягом цього періоду вони зможуть відкрито обговорювати доволі гострі питання і навряд чи зможуть уникнути розбіжностей. Завдяки продуманим, але при цьому рішучим діям, Козероги зможуть досягти високих результатів і великих успіхів протягом другої половини цього тижня. Цей період буде ефективний і для вирішення будь-яких формальних питань. Ближче до неділі Козероги відмітять, що зростає їх сексуальність, а їх інтимне життя стає динамічнішим.

Водолій (21.01—19.02

У першiй половинi тижня можливi сварки з рiдними. Але невдовзi удача i радiсть життя повернуться до вас. На роботi ви встигнете зробити навiть те, на що й не розраховували. У цей час краще не плануйте важливi справи. Ви знайдете спiльну мову з людьми, якi вас цiкавлять. Також зможете проявити себе в новому амплуа. Протягом першої половини цього тижня типовим Водоліям зірки радять завершити всю ту роботу, яка вимагає високої активності. Вже в другій половині семиденки такого ентузіазму ви проявити не зможете, а тому постарайтеся використовувати можливості цього періоду максимально. Друга половина тижня стане вдала для розширення свого кругозору, подорожей з метою відпочинку і розваг. В особистому житті Водоліїв стануться зміни. Навіть невільні Водолії обзаведуться новим партнером. Самотні ж отримають пропозицію руки і серця. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі. Погіршується епідемічна обстановка. Якомога менше часу проводьте серед натовпу. Уникайте гастрономічних експериментів.

Риби (20.02—20.03).

Про себе нагадають родичi, з якими ви давно не спiлкувалися. У центрi уваги опиняться особистi, сімейні справи. Дехто з вас займатиметься благоустроєм житла. Обставини складуться так, що успiх у ризикованих починаннях вам гарантовано. Тож уперед! Зараз ви здатнi на неочiкуванi вчинки й оригiнальнi рiшення. Звернiть увагу на небезпеку травм. Це час, коли слід активізувати егоїстичні схильності. Вони допоможуть отримати вигідне замовлення і крупний гонорар за його виконання. Ось тільки поширюватися про це не треба. Зараз можливий початок нових романів, які у результаті приведуть до серйозних взаємин. В існуючих союзах тепер також спостерігатиметься динамічність і гармонія. Деякі Риби задумаються про продовження роду. Романтики стане менше в другій половині тижня. На зміну їй з’явиться бажання до інтенсивної праці. Енергії і сили для цього буде достатньо, і навряд чи залишиться на почуттєві та інтимні контакти, які в цей період можуть виявитися вельми яскравими і емоційними. Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день.