ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 11 ПО 17 ЧЕРВНЯ 2012 РОКУ

0
407

Овен (21.03—20.04).

Не намагайтеся влаштувати вдома революцiю i щось змiнити — близькi навряд чи пiдтримають вас. Перша половина тижня принесе типовим Овнам високу активність в питаннях, пов’язаних з їх будинком, нерухомим майном, а також із стосунками в сім’ї. У вирішенні подібних питань протягом цього періоду від їх буде потрібно прояв ініціативи, рішучості і деколи напористості. Від турбот Овни визволяться лише до суботи. Вони не знатимуть, за що схопитися, так багато раптом виявиться цікавих занять. З цього-то моменту і почнеться напружена професійна діяльність. Особисте життя Овнів почне активізуватися лише в другій половині тижня. Овни стануть дещо сміливішими, особливо це виявлятиметься в стосунках з протилежною статтю. Жінки–Овни не чекатимуть першого кроку від чоловіків, а чоловіки, народжені під знаком Овна, зможуть легко демонструвати свою невідхильність і рішучість. Подбайте про раціональне харчування. Не перевантажуйте шлунок. Лікування сколіозу, протезування зубів пройде вдало.

Телець (21.04—21.05

Цi днi несприятливi для вирiшення соцiальних питань, вiдвiдування iнстанцiй i оформлення документiв. У другiй половинi тижня ви проявите свої таланти i вiдкриєте щось нове у дiтях. Протягом першої половини тижня Тельці відмітять, що стали напористішими в спілкуванні з людьми. Вони стануть прямо і відкрито говорити практично про все, поважатимуть щирість. Також Тельці отримають цікаві пропозиції з джерел своїх постійних контактів. Правда, дехто відговорюватиме від нього, але Тельці упруться рогом і не помиляться. Друга половина тижня зробить акцент на питаннях їх роботи, зараз в цій області Тельцям належить прийняти немало важливих рішень, налагодити взаємини з колегами. Також в цей період Тельці зможуть багато що прояснити в стосунках з родичами. Початок тижня – період, коли почуття обов’язку обтяжує або скріплює романтичні стосунки залежно від того, чи готові Тельці з радістю виконувати узяті на себе зобов’язання. Вірогідні цікаві знайомства, флірт. Період загострення серцево-судинних захворювань. Не переймайтеся через дрібні неприємності.

Близнюки (22.05—21.06).

Зараз ви навряд чи всидите на одному мiсцi. Море енергiї i сил надихатиме на подвиги, а от у якiй сферi життя — це вже вам вирiшувати. Розташування планет протягом першої половини тижня принесе типовим Близнюкам підвищену активність в будь-яких справах, але особливо в тих, які пов’язані з грошима. У цей період їх енергія зросте, і вони зможуть використовувати її для збільшення своїх доходів. Але при цьому можуть збільшитися і витрати, а тому тримайте себе в руках і уникайте зайвого марнотратства. У перших днях тижня домашні справи теж вирішуватимуться легко. Початок тижня в Близнюків – час гонитви за задоволеннями, романтики, сексу і любові. Близнюки можуть відновити стосунки з колишніми коханими або попрощатися з ними назавжди. Багато флірту і спілкування чекає типових Близнюків. Зараз вони зможуть з легкістю заводити нові знайомства і проявляти ініціативу в романтичних стосунках, навіть якщо така напористість зазвичай їм не властива. Уповільнюється перистальтика кишечника. Загострюється геморой. Небажано відправлятися в мандрівки. Акліматизація проходитиме важко. Остерігайтеся харчових отруєнь.

Рак (22.06—23.07).

Не плануйте на цей тиждень складних i вiдповiдальних справ — на їх здiйснення у вас може просто не вистачити сил. Придiлiть увагу собi та своєму внутрiшньому свiту. У перших днях семиденки в Раків настане смуга везіння. Ймовірно, настане знакове знайомство або прийде запрошення на хорошу роботу. Настрій буде прекрасним. У такому достатку все почне виходити. Успіх в цей період чекатиме їх в невеликих поїздках і коротких подорожах. Друга половина тижня може принести зміни в їх систему цінностей. Зараз не виключена зміна відношення до грошей і матеріальних благ. У цей період Ракам буде важлива підтримка з боку близьких людей і членів сім’ї. На щастя, стосунки з ними зараз складатимуть гладко і позитивно. Раків захлесне потік інформації і нових ідей, в похід за знаннями вони відправляться на тренінги, лекції і курси. Залучені в освітню і педагогічну діяльність неждано-негадано Раки можуть зустріти однодумця, ділова співпраця з яким переросте в дружбу а може і кохання. Більше уваги приділіть шкірі. На руках можлива поява тріщин. Погіршується стан здоров’я урологічних хворих.

Лев (24.07—23.08).

Сьогоднiшня ситуацiя сприяє втiленню найсмiливiших iдей i наймасштабнiших проектiв. На починайте нових справ, поки не порадитеся з колегами i близькими. Леви зіткнуться з якоюсь перешкодою. Узяти штурмом його не вдасться. Нервувати і квапитися не слідує, поспішність все зіпсує. Треба шукати шляхи. Перша половина тижня непогано підходить для вирішення фінансових і матеріальних питань в цей час Леви зможуть зробити вдалі покупки і придбання. Друга половина тижня пройде активніше. Вони почнуть її відпочивши, повними сил і енергії. Цей період досить непоганий для нових починань, в цей час вдало складатимуться короткі поїздки, а спілкування приноситиме більше позитивних емоцій. Левам бажано зі всією серйозністю і відповідальністю відноситись до будь-яких знайомств  і розваг. Не дивлячись на спокусливі спокуси, Леви зможуть чітко відрізнити ілюзію закоханості від реальності, а невиправданий ризик від чіткого розрахунку і зважених вирішень. Остерігайтеся захворювань, що передаються статевим шляхом. Використовуйте протизаплідні засоби. Не робіть у ці дні абортів.

Діва (24.08—23.09).

На початку тижня ви схильнi до перфекцiонiзму — намаганню постiйно покращувати свої якостi. Але не чекайте цього вiд колег, вашi поради будуть розцiненi як додатковi зобов’язання. Діви продовжать проявляти активність у сфері дружніх взаємин. Поряд з ними зараз опиняться люди з активною життєвою позицією, може виникати і деяка конкуренція, яка лише сприятиме зростанню і розвитку. Вирішенням фінансових питань типові Діви зможуть успішно зайнятися протягом другої половини тижня. У цей період їхні фінансові плани виявляться вдалими, з’явиться можливість планувати витрати, здійснювати вдалі покупки. Тиждень – непростий, але дуже важливий перевал в стосунках. Робота і справи залишають мало часу на любов і романтику. Тим цінніша ініціатива друзів, здатних покликати на вечірку і відвернути від повсякденної рутини. І хто знає, може там виблискуватиме яскрава зірочка любовного захоплення на сірому небозводі буднів. Організм чутливо реагуватиме на зміну тиску. Не вживайте тонізувальних препаратів і напоїв.

Терези (24.09—23.10).

Перша половина тижня сприятлива для вирiшення дiлових питань, у цьому напрямi удача буде на вашому боцi. Якщо вiдпочиватимете вiд роботи, то передивiться варiанти екскурсiй i поїздок. Терези, нарешті, займуться особистими проектами. Розташування планет протягом першої половини тижня дозволить типовим Терезам активно добиватися поставлених перед собою цілей і завдань . При цьому вони зможуть поєднувати напористість з легшими підходами, діяти в потрібні моменти відкрито, а в інший час проявляти необхідну обережність. Це виведе їх на передній план. Краще всього справи підуть в другій половині тижня. В цей час можуть з’явитися нові плани, частіше приходитимуть нові ідеї. Також друга половина тижня сприятлива для прояву особистої ініціативи в будь-яких колективних справах. Терези стануть мовчазними і загадковими. Свої знайомства вони ретельно приховуватимуть. Тим, хто заплутається в переживаннях, може знадобитися допомога психолога, щоб пролити світло на те, що відбувається в їх душі. Різкі рухи можуть призвести до зміщення хребців у попереку. Не бажано переносити важкі речі. Можуть непокоїти ревматичні болі, защемлення нервових закінчень. Візит до стоматолога краще відкласти.

Скорпіон (24.10—22.11).

У понедiлок–вiвторок не випробовуйте долю, уникайте ризикованих заходiв i рiшень. У серединi тижня ви не тiльки знайдете собi роботу, а й органiзуєте всiх, хто поряд. У першій половині тижня для Скорпіонів найвигідніше буде зайняти позицію стороннього спостерігача і ні в що не втручатися. Це час відпочинку і накопичення інформації. Слід навести лад в службових справах, завершити початі проекти. Продемонструвати результати своєї роботи вони зможуть вже в останні дні цього тижня. Проте може виникнути така ситуація, що, навпаки, вони не захочуть розповідати про власні досягнення, а використовуватимете їх для досягнення власних цілей. Скорпіони схильні до вільного розвитку власного особистого життя, і навряд чи удасться покласти на них жодні обмеження. Вони будуть активні в інтернет-товариствах і сайтах знайомств, а також помітні на клубних вечірках. Остерігайтеся вуличних тварин, які можуть покусати. Є небезпека інфікування внаслідок зараження крові. У лежачих хворих може піднятися температура. Найуразливішими будуть ступні. Не час видаляти мозолі. Обирайте зручне взуття. Знайдіть можливість походити босими.

Стрілець (2.11—21.12).

Зараз не час зрушувати гори i доводити свою владу. Будьте скромнiшi — ви тiльки виграєте вiд цього. У роботi не радимо починати нове. У вихiднi добре вiдпочиньте. Стрільці зможуть добитися успіху в разі раціонального підходу до свого життя. Всі перешкоди і непорозуміння виявляться надуманими. Важливо повноцінно відпочивати. Друга половина тижня виявиться сприятливим періодом для подорожей разом зі своїми друзями. Зараз вони зможуть побувати в найцікавіших місцях, а їх зацікавленість, що посилилася, зможе задовольнити подорож по тих країнах, в яких Стрільці раніше не бували. Друга половина тижня також стане непоганим періодом для навчання. Це підвищить працездатність і поліпшить зовнішній вигляд. Нарешті, будуть частково реалізовані амбіції Стрільців, і багато в чому завдяки чарівності і умінню сподобатися. Можна буде побачити нові горизонти і розраховувати на підтримку заступників. Стосунки з жінками і любовними партнерами внесуть гармонію до професійної діяльності. Буде непокоїти головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Особливо чутливі люди можуть знепритомніти. Добрий час для початку лікування органів видільної системи.

Козеріг (22.12—20.01).

Тиждень пройде пiд гаслом «треба». Доведеться взяти на себе новий проект на роботi, поїхати до родичiв, органiзувати сiмейний вiдпочинок тощо. Тримайтеся, ви впораєтеся! Закінчиться безгрішшя, настануть якісь дивні зміни на роботі. У цей самий час Козероги можуть починати крупну перебудову в своєму житті. Розташування планет в першій половині тижня говорить про високу активність типових Козерогів у сфері ділових і особистих взаємин. Протягом цього періоду вони зможуть відкрито обговорювати доволі гострі питання і навряд чи зможуть уникнути розбіжностей. Завдяки продуманим, але при цьому рішучим діям, Козероги зможуть досягти високих результатів і великих успіхів протягом другої половини цього тижня. Цей період буде ефективний і для вирішення будь-яких формальних питань. Перші дні тижня – час ділових поїздок і романтичних, а то і весільних подорожей для тих Козерогів, які хочуть поліпшити або узаконити стосунки з коханими. Ближче до неділі Козероги відмітять, що зростає їх сексуальність, а їх інтимне життя стає динамічнішим. Відкладіть проведення операцій на горлі. Загострюються хвороби щитоподібної залози. Не розпочинайте прийом гормональних препаратів.

Водолій (21.01—19.02

Зараз ваш ентузiазм навряд чи щось стримає. Ви готовi до перемiн? Тодi вперед! Вас чекає удача на обраному шляху — будь то розваги чи робота. Вихiднi будуть веселими i насиченими. Протягом першої половини цього тижня типовим Водоліям зірки радять завершити всю ту роботу, яка вимагає високої активності. Вже в другій половині семиденки такого ентузіазму ви проявити не зможете, а тому постарайтеся використовувати можливості цього періоду максимально. Друга половина тижня стане вдала для розширення свого кругозору, подорожей з метою відпочинку і розваг. В особистому житті Водоліїв стануться зміни. Навіть невільні Водолії обзаведуться новим партнером. Самотні ж отримають пропозицію руки і серця. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі. Погіршується епідемічна обстановка. Якомога менше часу проводьте серед натовпу. Уникайте гастрономічних експериментів. Вразливим буде шлунок. Не дозволяйте застоюватися колінним суглобам. Більше рухайтеся.

Риби (20.02—20.03).

Перша половина тижня сприятлива для змiцнення сiмейних традицiй. Ви зумiєте перетворити свою оселю на оазу щастя. А на роботi не варто брати на себе додаткову вiдповiдальнiсть. Тиждень розпочнеться для Риб з якогось щасливого випадку. Це час, коли слід активізувати егоїстичні схильності. Вони допоможуть отримати вигідне замовлення і крупний гонорар за його виконання. Ось тільки поширюватися про це не треба. Останні дні тижня стануть в Риб періодом романтики і багатих можливостей в особистих стосунках. Зараз можливий початок нових романів, які у результаті приведуть до серйозних взаємин. В існуючих союзах тепер також спостерігатиметься динамічність і гармонія. Деякі Риби задумаються про продовження роду. Романтики стане менше в другій половині тижня. На зміну їй з’явиться бажання до інтенсивної праці. Енергії і сили для цього буде достатньо, і навряд чи залишиться на почуттєві та інтимні контакти, які в цей період можуть виявитися вельми яскравими і емоційними. Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день. Може погіршитися зір. Варто потурбуватися про укріплення нервової системи. Більше часу активно відпочивайте.