Зорі віщують з 8  по 14 липня 2024 року

0
25

Овен (21.03—20.04).

На вас очікує багато поїздок, ділових зустрічей, тільки встигай слідкувати за подіями. Не варто довіряти будь-якій неперевіреній інформації. Головне — не форсувати події. Шукайте вигідних партнерів, можливо, вдасться укласти вдалу оборудку. Ви опинилися на мілині, початок тижня варто присвятити залатуванню дірок у бюджеті. Для цього найкраще підійде позаурочний час. У коханні поки без змін, насолоджуйтеся стосунками з коханою людиною. Постарайтеся не перевантажуватися, не зайвим буде періодичний відпочинок. Вам цілком під силу зайняти більш вигідні позиції на роботі. У вівторок сміливо заявляйте про себе, якщо бачите, що ваші знання і досвід допоможуть вирішити нові завдання. У власних родинах дістанете підтримку і розуміння. На особливий успіх у представників протилежної статі можна розраховувати у п’ятницю і суботу. Зростає тривожність. Складно буде утримувати емоційну рівновагу. Людей похилого віку непокоїтиме безсоння. Можливе загострення хронічних хвороб. Відмовтеся від важких і жирних страв. Перевіряйте сумісність лікарських препаратів. Уникайте передозування. Зростає ризик побічних ефектів.

Телець (21.04—21.05). ).

Попереду складний період. У вас не виникатиме особливого бажання спілкуватися, навпаки, самотність стане вашим найкращим другом. У вас може з’явитися схильність до містики і окультних наук. Понеділок — не кращий день для перемін, а от із вівторка ви відчуєте щедру руку фортуни. Середина тижня буде яскравою і незабутньою. Постарайтеся всі важливі справи вирішити саме в ці дні. Відчуває невеликий енергетичний спад, а відтак і зниження активності у всіх сферах життя. Наприкінці тижня можна сподіватися на грошові надходження. Уран штовхає на експерименти в особистому житті. Але форма, в якій ідеї з’являються у п’ятницю чи суботу, не є об’єктивною. Вразлива система травлення. Нерозбірливість у харчуванні може призвести до збільшення ваги. Обирайте низькокалорійні страви. Може погіршитися самопочуття гіпертоніків. Уникайте стресів, не перевтомлюйтеся. Прискорюється відкладання солей у суглобах. Ведіть рухливий спосіб життя. Уповільнюється перистальтика кишечника. Запобігайте розвитку запорів.

Близнюки (22.05—21.06).

Дуже вдалий тиждень для кар’єрного зростання та інших важливих справ. Але ваша зайва емоційність може стати значною перепоною у здійсненні задумів. Відкиньте всі сумніви і покажіть, на що здатні. Ділове життя напружене і різноманітне. Той, хто хоче зробити кар’єру або просто знайти роботу, може розраховувати на підтримку зірок. П’ятниця – фатальний день для кохання. Ви можете потрапити в емоційну залежність від предмета свого обожнювання. Творчі Близнюки переживають період натхнення. У суботу ідеї набирають конкретної форми. Знизиться гострота зору. Давайте очам можливість частіше відпочивати. Не займайтеся самолікуванням. Нові препарати можуть викликати алергію. Дбайливіше доглядайте за ногами. Робіть масаж стоп. Одягайте зручне взуття. Бережіть шкіру від опіків. Відкладіть похід до солярію. Остерігайтеся перегріватися у ванній. Судини можуть не витримати перепадів тиску. Загостриться мігрень.

Рак (22.06—23.07).

Приготуйтеся до життєвих змін. Вам захочеться урізноманітнити свої інтереси, брати активну участь у різних заходах. Четвер — дуже напружений день, тому не зривайтеся на близьких. Загостряться фінансові ситуації. Спокійним тиждень ніяк не назвеш. Близькі, як ніколи, потребують вашої підтримки. У бізнесі варто прислухатися до думки партнерів, навіть якщо вона стане для вас цілковитою несподіванкою. Чекайте несподіванок і приємних сюрпризів. Спокійно обмірковує способи поліпшення свого матеріального становища. Ділові Раки до п’ятниці налаштовані справедливо розподілити обов’язки і прибутки. Субота – найкритичніший день тижня, будьте обережні за кермом і в поводженні з електроприладами. Не залишайте автомобіль без нагляду у вихідні. Знижується продуктивність інтелектуальної праці. Може з’явитися тремтіння у руках як результат перевтоми. Остерігайтеся ураження електричним струмом.  Є небезпека харчових отруєнь. Можуть з’являтися збої у роботі гормональної системи. Важко минатимуть критичні дні у жінок.

Лев (24.07—23.08).

Якщо люди або обставини вибивають вас із колії, кращим рішенням буде відстоювання власних позицій. Не дозволяйте оточуючим експлуатувати себе. Можлива необ’єктивна оцінка ситуації, зокрема це стосується фінансів. Краще утриматися від поспішних висновків. Незважаючи на радісний настрій, ви відчуваєте фінансові труднощі. Зараз краще не влізати в борги, а пошукати нові джерела прибутків. Будьте уважні до коханої людини, краще зайняти погоджувальну позицію. Для досягнення цілей ви використовуєте приховані резерви або старі зв’язки. У справах, де вимагається точність, підвищена ймовірність помилок. П’ятниця нагадує про старі борги. Несподіваний дзвінок примушує багатьох терміново пакувати валізи. У вихідні загострюються серцево-судинні захворювання. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Віддайте перевагу легкій дієті. Відмініть похід до солярію. Замість засмаги можете отримати алергію. Найкращий час для проведення профілактики шлунково-кишкових розладів та підбирання оптимальної дієти. Візит до стоматолога відкладіть. Знижується гострота зору. Подбайте про освітлення на роботі, краще не читати перед сном. Полікуйте очі. Операції перенесіть.

Діва (24.08—23.09).

Час для змін у житті. Подумайте, що саме ви хотіли б виправити, а від чого варто й відмовитися. Не давайте обіцянок, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. На цьому тижні висока вірогідність прийняття помилкових рішень. Зв’язки, які ви встановили минулого тижня, почнуть приносити користь. Можливо, не варто чекати чогось монументального, але подивіться на своє життя під іншим кутом зору. Друга половина тижня буде бурхливою, можливі сварки з колегами. Практичний житейський досвід підказує багато правильних рішень у справах бізнесу. П’ятниця – невдалий день для з’ясування стосунків, бо може сприяти тільки інтригам. У молодих з’являється інтерес до якої-небудь сфери знань або прихований талант до мистецтва. Жінки схильні швидко набирати зайву вагу. Період загострення мігрені. Може виникнути защемлення нервових закінчень між дисками хребта. Травматично небезпечний період.  Менше часу проводьте на ногах. Погіршується відтік крові з вен. Майбутнім мамам варто стежити за вчасним виведенням рідини з організму.

Терези (24.09—23.10).

Зірки подарують вам активність та енергійність. Сам Бог велів вам підкорювати кар’єрні висоти і користуватися успіхом у протилежної статі. У середині тижня прислухайтеся до інтуїції, вона вас не підведе. Сприятливий час для переговорів із зарубіжними партнерами. Тиждень складний, вимагатиме самопожертв на користь роботи. Найвідповідальніший день — середа. Спробуйте більше покладатися на партнерів, довіряйте їхній самостійності. Взагалі навчіться правильно організовувати свій бізнес. Не бійтеся несподіванок. У професійній діяльності іде процес перебудови, переорієнтації справи, що в недалекому майбутньому дасть позитивний результат. Ділові люди можуть переїхати в новий офіс, службовці – змінити місце праці. Можна давати шлюбні оголошення – зірки допоможуть знайти гарну пару. Організм потребуватиме активних дій. Сходіть до тренажерної зали, танцюйте, вирушайте у похід. Запобігайте стрибкам тиску. Турбуватиме головний біль. Загострюються захворювання щитоподібної залози. Діабетикам треба стежити за самопочуттям. Почніть лікувати репродуктивні органи.

Скорпіон (24.10—22.11).

Тиждень буде багатим на поїздки, емоції, бурхливі прояви почуттів. Саме зараз вам вдасться завершити чимало справ, особливо це стосується самоосвіти. У другій половині тижня відбудуться цікаві знайомства, ваше життя дещо зміниться. Сторонні люди намагаються взяти ваше життя під контроль, що ставить під удар усі ваші плани. Крім того, деякі проблеми на роботі примусять ненадовго забути про інші справи. Незабаром ситуація зміниться на краще, вам захочеться почати щось нове. Варто оглянутися назад і виправити свої помилки. Багато часу іде на непотрібні розмови й непродуктивні контакти. У п’ятницю і суботу не варто довіряти випадковим знайомим, бо є ймовірність натрапити на сучасного О.Бендера. У вихідні у багатьох з’являється почуття внутрішньої нестабільності, що заважає насолоджуватись життям. Знижується імунітет. Організм слабко опиратиметься інфекціям. Уникайте контакту з хворими. Вдалий час для відновлення рухливості суглобів після травм. Поповніть мікрофлору кишківника. Подбайте про здорове харчування. Голодувати цими днями ризиковано. Відвідайте стоматолога. Лікування і протезування зубів будуть удалі.

Стрілець (2.11—21.12).

Ви зараз у чудовій формі, ваша пунктуальність і розсудливість просто вражають оточуючих. Ви збираєтеся зібрати навколо себе чудову команду з близьких по духу людей, стаючи поступово їхнім лідером. Вам захочеться зайнятися благоустроєм житла. Інформація, яку ви отримаєте на початку тижня, виявиться дуже корисною. Якщо правильно розставити пріоритети, можна зробити великі ставки на майбутнє. Заплановані справи потребують чимало зусиль і фінансів, тому треба все зважити і «не рубати з плеча». Слід уважно поставитись до нової інформації, якщо вона відразу і не стане в нагоді, то в недалекому майбутньому може зіграти вирішальну роль. У четвер гостро постає питання ображеного самолюбства. Не варто засмучуватись, краще прийняти ситуацію такою, якою вона є. Почуття відіграють головну роль у особистих стосунках. Найуразливішою стане серцево-судинна система. Уникайте стресів. Зменшіть фізичне навантаження. Кардіологічним хворим слід мати при собі ліки. Турбуватимуть судоми. Проведіть глибоку чистку обличчя. Змініть косметичну лінію. Видаляйте мозолі й бородавки. Не носіть тісного взуття.

Козеріг (22.12—20.01).

Ваші справи просуваються більш ніж успішно, не варто зупинятися на досягнутому. Головне — встановити дружні стосунки з колегами та партнерами. Прислуховуйтеся до інтуїції, довіряйте більше серцю, ніж товщині гаманця. Тиждень заохочує до серйозної роботи і здійснення нових задумів. Середа – день налагодження нових вигідних зв’язків. Це може бути допомога колишніх співробітників чи давно забутих друзів. Для п’ятниці характерні матеріальні втрати. У вихідні ви серйозно замислюєтеся про майбутнє. У молодих Козерогів розпочинається новий роман. Утворюватимуться пісок і камені в нирках. Пийте більше води. Можливе загострення циститу. Бережіться травм поперечного відділу хребта, не піднімайте важкого. Відкладіть операції, можливі ускладнення. Важко переноситимете наркоз. Уникайте випадкових статевих зв’язків. Побільшає хворих на венеричні недуги. Є ризик харчових отруєнь.

Водолій (21.01—19.02).

Не варто брати близько до серця проблеми, пов’язані з рідними і близькими. Постійні переживання можуть загнати вас у кут, що спричинить депресію. Зміцнюйте співробітництво і підтверджуйте свій авторитет. Ви зараз у чудовій формі й можете самостійно почати нову справу. Декому з вас достатньо реформувати старі заняття. Прибутковий бізнес принесе нові вливання в сімейний бюджет. Багато планів доведеться переглянути, а від деяких зовсім відмовитись. До четверга ви виявляєте зайву нерішучість тоді, коли потрібно приймати рішення миттєво. Венера дарує маленькі життєві і любовні радощі. Жінки-Водолії у вихідні особливо чарівні. Наприкінці тижня зверніть увагу на власне здоров’я. Більше бувайте на свіжому повітрі. Займіться аеробікою. Пограйте у теніс, бадмінтон. Добрий ефект дасть аромотерапія. Вдалими будуть операції на органах дихання. Кістки потребують мінеральної підтримки. Почніть лікування остеопорозу. Не їжте поперемінно гарячого та холодного. Це спровокує руйнування зубної емалі. Відвідування стоматолога відкладіть.

Риби (20.02—20.03).

Тиждень буде нестабільний, важко прогнозувати будь-які події. Зверніть увагу на документацію, будьте готові до перевірок. Не варто сподіватися на здійснення надій і задумів. Тримайте язик за зубами, а плани в таємниці. Ви сповнені творчих планів і нових ідей. Партнери у захваті від вас, а начальство планує підвищити вас на посаді. За роботою не варто забувати про сім’ю. Якщо вдається поєднувати ці речі, то ви — щаслива людина. Позитивні тенденції, пов’язані із розширенням сфер впливу, тривають. Багато хто спробує вийти у вищий світ і завоювати там могутніх прихильників і спільників. До середи космічна ситуація сприяє більше відпочинку і розвагам, ніж серйозній роботі. Четвер – найрезультативніший день тижня. У суботу ваша точка зору не збігається з поглядами навколишніх. Розпочніть боротьбу зі шкідливими звичками. Уникайте пасивного куріння. Від роботи з їдкими речовинами може розболітися голова. Стрижку і фарбування волосся відкладіть на тиждень. Краще доглядайте за нігтями. Сплануйте помірно навантажений день. Не переїдайте. Добре провітрюйте робоче приміщення.