ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 20 ПО 26 СЕРПНЯ 2012 РОКУ

0
407

Овен  (21.03—20.04).

Ваша доброта може стати причиною зловживань iз боку колег. Звичайно, не варто псувати стосунки, але не забувайте про свої права. Пам’ятайте, що всiм догодити важко. До кiнця тижня ваш гаманець суттєво поповниться.Легкі тертя  цілком можливі в сімейних і романтичних  стосунках. На початку  тижня треба більше спілкуватися з друзями, які допоможуть завести  нові знайомства. Від них залежатиме успіх ваших справ у наступному місяці. Cтримайте емоції, щоб не зіпсувати стосунки з близькими людьми. У вівторок не обіцяйте того, чого не зможете виконати. У середу не рекомендується конфліктувати з членами родини, особливо стосовно спадку або поділу спільного майна. У п’ятницю охоплюють «чорні» заздрощі щодо успіхів інших. Пригнічений настрій мине лише у неділю ввечері. Непокоїтимуть варикозне розширення вен та тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах. Наркоз діятиме важко. Бажано відкласти початок нового курсу ін’єкцій. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж.

Телець (21.04—21.05

На роботi вас чекають досягнення, вiд яких недалеко й до трiумфу. Усе залежатиме вiд вашої активностi. А от iз рiдними та близькими будьте обережнi, вони i так заведенi, а тут ви зi своїми додатковими проблемами. Ризикувати  у бізнесі або будь-яких грошових справах можна до четверга. Незважаючи  на не зовсім стабільне матеріальне  становище, ви наважуєтесь на солідну  покупку, про яку давно мріяли. Якщо у вас не вистачить грошей, не бійтеся позичити їх у знайомих. З поверненням боргу проблем не повинно бути. П’ятниця – день нервового напруження. Знайомство у п’ятницю не переросте ні в що більше, ніж звичайний флірт.  Для  п’ятниці характерні фінансові прорахунки і втрати. Зате тиждень обіцяє багато цікавого в дружній і романтичній сферах. У людей творчих професій з’являється багато шанувальників їх таланту. Судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску.  Не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи.

Близнюки (22.05—21.06).

Висока вiрогiднiсть авантюр i всіляких несподіванок — i все це результат вашої легковажностi. Зате потiм буде про що згадати. Головне — не нехтувати правила безпеки i остерiгатися зайвих навантажень. На ваші плечі лягають додаткові службові обов’язки. Не все буде так, як ви планували у середу. А от четвер – ваш день, сміливо беріться за всі справи. Остерігайтеся навіть найменшого флірту на службі. У п’ятницю дотримуйтеся дієти – можете постраждати через неякісні продукти. Збільшується кількість застуд, тому потурбуйтеся про імунітет. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого. Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем.

Рак (22.06—23.07).

У вас будуть приводи для гордощiв — життя примусить активно вирiшувати давнi справи i питання. Вам тiльки залишиться мiцнiше тримати свої лаври. Дух змагання буде хорошим стимулом для вас. Оцiнiть критично своє житло i позбавтеся зайвих речей. Ідеальний порядок в усьому — ось що вам зараз необхiдно. Ви звикли бути в центрi подiй, тож на цьому тижнi — ваш вихiд. Переживають реорганізацію або скорочення на роботі. У середу доведеться швидко пристосовуватись до нових умов. У  п’ятницю у вас невелика депресія через брак грошей. Не все просто у сімейних стосунках, але добре  вже те, що вас розуміють. У вихідні  не носіть при собі великі суми грошей чи важливі документи, щоб не загубити. Час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами. Для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Не купуйте пиріжків на вулиці. Видалення мозолів та родимок пройде вдало.

Лев (24.07—23.08).

На цьому тижнi ви розраховували вiдпочити, але пiслясвятковий аврал на роботи порушить усi вашi плани. Щоб швидше закiнчити, доведеться вiдкласти особистi справи. Фiнансове становище при цьому навряд чи покращиться. Фінансове становище скромне, але стабільне. У вівторок гроші можуть надійти  із неофіційних джерел. Пік напруги  на роботі – середа. Одне необережне різке  слово може суттєво зіпсувати стосунки з колегами. У четвер є шанс знайти річ, яку ви давно вважали загубленою. У діабетиків можливе погіршення самопочуття. Загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах варто відкласти. Не слід робити пірсинг та проколювати вуха. Збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.

Діва (24.08—23.09).

Чим серйознiше i вiдповiдальнiше ви поставитеся до того, що вiдбувається навколо вас, тим вищими будуть результати вашої роботи. Спочатку доведеться визначитися, а чи потрiбно вам це, а потiм уже дiяти. Неприємностi майже позаду, залишилося ще трохи потерпiти, i результат прийде До того ж вас не повинна хвилювати оцiнка оточуючих. Дiйте смiливо, не забуваючи про сторонню допомогу. У ділових  людей можливі ускладнення з  перевірками і ревізіями. У середу здається, що весь світ проти вас, адже конфлікти виникають на порожньому місці. Наприкінці тижня ви активно займаєтесь справами сім’ї і дому. З дорослими дітьми виникає непорозуміння через різні погляди на їхнє професійне майбутнє. Проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі. Слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.

Терези (24.09—23.10).

Багато корисного принесе вам спiлкування з дiтьми. Вчiться у них нестандартностi рішень. Узагалi спробуйте пожити сьогоденням, не зазирайте надто далеко. Вихiднi обiцяють приємнi сюрпризи. Варто з обережністю ставитися до усіх поїздок, які вам пропонують, навіть якщо перспектива виглядає рожевою. У четвер велика ймовірність приємного  сюрпризу або подарунку, якого ви не чекали. Якщо ви економіст або  бухгалтер, то у п’ятницю можете легко  припуститися помилки у звітах. Нирки і гланди – головні проблеми здоров’я. Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше. Втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні.

Скорпіон (24.10—22.11).

Тиждень дозволить краще опанувати свої фiнансовi можливостi й зробити правильнi висновки. Ви вiдкриєте в собi невiдомi бiзнес–таланти. Тiльки не перемудруйте в розрахунках. Як казав один класик, краще менше, та краще. Можна виступати з ініціативами на роботі, їх гідно оцінять. Тиждень сприятливий  для педагогів, викладачів, працівників  легкої і харчової промисловості. В  любовній сфері, на жаль, все залежить не від вас. У вихідні доводиться економити – гроші раптово зникли. І їх швидке надходження не передбачається. Знизиться гострота зору. Давайте очам можливість частіше відпочивати. Не займайтеся самолікуванням. Нові препарати можуть викликати алергію. Дбайливіше доглядайте за ногами. Робіть масаж стоп. Одягайте зручне взуття.

Стрілець  (2.11—21.12).

Вiдкладiть свої проблеми на потiм i вiзьмiть активну участь у справах близьких. Краще за все у вас вийде попрацювати посередником у спiлкуваннi. Чужi конфлiкти вам завжди вдається владнати. Хороший період для завершення справ і  наукової діяльності. Вашому успіху можуть заважати тільки напружені стосунки з партнерами. Вихідні проведіть у стінах рідного дому, або, якщо вам вкрай необхідно відлучитися, – перевірте замки і сигналізацію. На здоров’я і брак грошей скаржитися не доведеться. Знижується продуктивність інтелектуальної праці. Може з’явитися тремтіння у руках як результат перевтоми. Остерігайтеся ураження електричним струмом. Є небезпека харчових отруєнь. Можуть з’являтися збої у роботі гормональної системи. Важко минатимуть критичні дні у жінок.

Козеріг (22.12—20.01).

Настав час провести ревізію виробничих стосунків. При цьому найкраще керуватися власними інтересами. У стосунках iз близькими i проявiть максимум уваги i терпiння. Займається поточними справами, які йдуть цілком успішно. У другій половині тижня ви налаштовані дуже критично і постійно робите зауваження навколишнім. Через це у п’ятницю назріває конфлікт з Тільцями і Терезами. Порівнюючи свою грошову проблему з фінансовими клопотами інших, ви переконуєтесь, що все не так погано. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Віддайте перевагу легкій дієті. Відмініть похід до солярію. Замість засмаги можете отримати алергію. Найкращий час для проведення профілактики шлунково-кишкових розладів та підбирання оптимальної дієти. Візит до стоматолога відкладіть.

Водолій (21.01—19.02).

Хоча ви й прагнете зараз прислухатися до чужої думки, все–таки треба мати свiй розум. Зокрема, це стосується вашої роботи. Несподiвано ви отримаєте цiкаву пропозицiю, вiд якої навряд чи вiдмовитеся. Планети сприяють представникам усіх професій, крім вільних комерсантів. У них  наприкінці тижня очікуються проблеми з фінансами. Найконфліктніший день – середа, коли все дратує і виводить із стану рівноваги. Покупками у п’ятницю ви будете розчаровані. Період загострення мігрені. Може виникнути защемлення нервових закінчень між дисками хребта. Травматично небезпечний період. Менше часу проводьте на ногах. Погіршується відтік крові з вен. Майбутнім мамам варто стежити за вчасним виведенням рідини з організму.  Прискорюється відкладання солей у суглобах. Ведіть рухливий спосіб життя. Уповільнюється перистальтика кишечника. Запобігайте розвитку запорів.

Риби  (20.02—20.03).

Про вас можуть неочiкувано згадати старi приятелi. Не зайвим буде розслабитися в їхнiй компанії i згадати молодiсть, поновити партнерство. Є вiрогiднiсть загубити документи або грошi, тож будьте пильними. Даремно ображаєтеся і переживаєте – насправді  вас люблять і розуміють. Не покладайте надто велику надію на комерційні справи, великого прибутку вони не принесуть. Для багатьох Риб настав час трохи перепочити або піти у відпустку. Низький імунітет і перевтома можуть призвести до загострення алергічних захворювань. Розпочніть боротьбу зі шкідливими звичками. Уникайте пасивного куріння. Від роботи з їдкими речовинами може розболітися голова. Вразлива система травлення. Нерозбірливість у харчуванні може призвести до збільшення ваги. Обирайте низькокалорійні страви. Може погіршитися самопочуття гіпертоніків. Уникайте стресів, не перевтомлюйтеся.