ФІНАНСОВИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК

0
309

Рік Чорної Змії зажадає більш глобального підходу до питань грошей.
Потрібно дивитися в майбутнє, шукати нові альтернативні способи заробітку і при цьому берегти вже наявні джерела доходу.

ОВЕН

Більше відповідальності – більше грошей. Керівні посади і робота без начальника відкриють більш широкі економічні перспективи. Мисліть масштабно, але сконцентруйте зусилля на чомусь одному. Вам необхідно відмовитися від старих методів заробітку, взяти всю відповідальність за своє матеріальне становище на себе, активно трудитися на благо власної справи.
Успіх супроводжуватиме людей, які займаються фінансами і торгівлею. Розумний підхід до кредитів, своєчасне страхування ризиків та нерухомості, надлишкова активність виправдають себе. Квітень і травень 2013 року принесуть багато можливостей. Використовуйте всі шанси, що надає вам доля, ризикуйте, не бійтеся керувати великими сумами грошей.

ТЕЛЕЦЬ

Створіть собі гарну репутацію – і ви отримаєте бажане. У першому півріччі 2013 року ви отримаєте широкі можливості для хорошого заробітку. Бізнес зможе принести суперприбутки, кредити і позики буде досить легко брати і віддавати. Період сприятливий для інвестування коштів в якусь нову справу. З травня до середини липня надійде багато пропозицій, які істотно поповнять ваш бюджет. Будьте завзяті і тоді потребу в грошах ви не відчуєте.
Друга частина 2013 року зажадає згуртованої командної роботи. Літо обіцяє допомогу в придбанні бажаного транспортного засобу, будь то велосипед чи нове авто.

БЛИЗНЮКИ

Зустрічайте пані Удачу, вона біля ваших дверей. Питання, пов’язані з отриманням спадщини, будуть вирішуватися легко, без зайвих сюрпризів. Хорошим вкладенням грошей стане оформлення медичного полісу.
На початку року будьте активні, у вас вийде заробити бажану суму. Червень виявиться переломним місяцем, ви станете активними, зможете проявити сповна свою кмітливість і розум, а це відіб’ється на вашій зарплаті.
Прибуток можете очікувати від здачі нерухомості в оренду. З липня до грудня у вас з’являться всі шанси підвищити свій рівень життя, однак слід уникати участі в надто привабливих заходах, а в серпні і вересні не рекомендується здійснювати занадто ризикованих вкладень.

РАК

Розсудливість – ключ до фінансового успіху. Рік обіцяє вам економічну стабільність. Головне завдання – не вплутуватися в боргові зобов’язання і в ділові відносини з новими, неперевіреними людьми або компаніями.
Перше півріччя сприятливе для одержання ряду послуг і товарів за пільговою ціною. Не варто нехтувати такою можливістю – це принесе істотну економію. Розходи по електронній картці у другому півріччі стануть більш вигідними, матеріальне становище почне поліпшуватися. Жовтень-грудень – час, коли взяти позику на виробництві буде простіше, також можна ризикувати.

ЛЕВ

Навчіться відчувати енергію грошових потоків. У цьому році рекомендується вкладати гроші в нерухомість, страховку, медицину. Не розповідайте про свої проекти оточуючим, зараз вашим девізом повинна стати фраза: «Тихіше їдеш – далі будеш». Можете очікувати матеріальну допомогу від когось з батьків, цілком ймовірно, що ви отримаєте спадщину. Якщо є можливість, то беріть участь у благодійних проектах.
Березень, червень, листопад 2013 року – найбільш сприятливий час для пожертвувань грошей нужденним. Непередбачені обставини, ігроманія здатні принести вам збиток, намагайтеся уникати ризиків.

ДІВА

Уникайте різких змін – і фортуна вам усміхнеться. Залиште будь-які думки про фінансові спекуляції і спонтанні капіталовкладення. У першій половині року займіться розширенням свого бізнесу або ж сміливо просіть підвищення на роботі – ваша активність допоможе поліпшити економічний клімат. У другому півріччі покладайтеся на свою інтуїцію: важливо в потрібний час опинитися в потрібному місці і познайомитися з потрібними людьми.
У липні та листопаді у вас вийде вирішити серйозні фінансові питання. У період з серпня по жовтень перед вами відкриється багато можливостей для хорошого заробітку. Віддавайте перевагу тільки тим заняттям, до яких лежить ваша душа.

ТЕРЕЗИ

Економія примножить ваш капітал. Якщо давно планували зробити в будинку ремонт, то 2013 рік дуже сприятливий для якісного, дизайнерського оформлення житла. Продаж дачі, здача в оренду нерухомості принесе очікуваний прибуток. Розважливість і хазяйновитість посприяють протягом року поступово облаштовуватися необхідними предметами меблів і побутовою технікою. Також можна розраховувати на фінансову допомогу старшого покоління.
Має сенс зайнятися зміцненням власного бізнесу, особливо якщо він у вас сімейний. Нерозбірливість у «сердечних» справах, невміння зберегти паритет у відносинах можуть стати причиною значної дірки у бюджеті.

СКОРПІОН

Сміливість і креативність принесуть великі дивіденди. У першому півріччі уникайте марнотратства, авантюрних бізнес-проектів. Навряд чи вони ознаменуються успіхом. Зате вас буде супроводжувати удача в розвитку власного бізнесу. У другій половині року поїздки, наукова, туристична, видавнича, філологічна діяльність принесуть прибуток.
Варто орієнтуватися на роботу, де ви зможете застосувати знання іноземних мов. Участь у змаганнях та конкурсах дозволить вам виграти цінний приз або грошовий сертифікат. У період з жовтня по грудень фінансове життя стане різноманітнішим за рахунок нових цікавих проектів.

СТРІЛЕЦЬ

Працюйте заради високої мети і гроші прийдуть до вас самі. Направте всі свої сили та енергію на розвиток творчих потенціалів. Хобі допоможуть вам добре заробити, а для деякого навіть стануть основним джерелом доходу. Має сенс зайнятися оформленням різного роду пільг: державних, муніципальних, виробничих. Для вашого бюджету буде значна економія. Вигоду принесе купівля-продаж нерухомості. Варто дотримуватися обережності в експлуатації автомобіля, своєчасно вкладати гроші в його ремонт, щоб пізніше не довелося нести ще більші збитки. У другому півріччі є сенс в інвестиціях.

КОЗЕРІГ

Розраховуйте на власні можливості. Серйозних змін у вашому фінансовому становищі поки не передбачається. Якщо шукаєте додаткові джерела доходу, то очікуйте їх в січні-лютому. Період з березня по червень присвятіть зміцненню бізнесу. Це вдалий час для співпраці з акціонерними товариствами, громадськими організаціями. Вигоду принесе і заняття мережевим маркетингом, організація хобі-клубів.
Від вирішення питань, пов’язаних з нерухомістю, в цьому році краще поки що відмовитися. У другому півріччі можна чекати вигідного співробітництва з іноземними компаніями.

ВОДОЛІЙ

Не чекайте біля моря погоди – йдіть до поставлених цілей. Навчіться цінувати себе і свою працю, не бійтеся озвучувати шефові, на яку зарплату ви претендуєте, і сміливо пропонуйте власні ідеї. У вас дійсно є всі шанси підвищити свою платню.
Фінансова допомога від батьків стане для вас надійною опорою. У першій половині року не йдіть на повідку своїх бажань, вчіться заощаджувати. У другому півріччі проявляйте обережність, уникайте фінансових ризиків, оскільки підвищується ймовірність штрафів та стягнень. Проявляйте підприємливість, працьовитість, не соромтеся своїх амбіцій – і до вас прийде успіх!

РИБИ

Сміливо покладайтеся на свою інтуїцію. Головне завдання у 2013 році для вас – зберегти стабільне матеріальне становище. Якщо ж ви зумієте модернізувати свої підходи до роботи, знайти альтернативу основного джерела доходу, то ви зробите істотний стрибок і значно підвищите рівень свого життя. Періодично можуть виникати втрати у зв’язку з форс-мажорними обставинами, особливо в період з липня по вересень.
Придбання нерухомості, великі покупки в будинок, габаритні меблів і килими можливі з січня до березня. Купівля транспорту в цьому році неактуальна. З лютого по травень ваше завзяття значно зросте.