ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 25 ЛЮТОГО ПО 2 БЕРЕЗНЯ 2008 Р.

0
463

ОВЕН (21.03—20.04)

Керівництво на роботі надасть вам своєчасну підтримку у вирішенні фінансових питань. Але не сподівайтеся, що вам підвищать зарплату. Допомога буде торкатися теперішніх проектів і матиме суто діловий характер. У суботу на вас може звернути увагу ефектна особа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

Першу половину тижня присвятіть переосмисленню життєвих цінностей. Можливо, настав час щось змінити у ваших стосунках із друзями, а на деякі сімейні проблеми подивитися під іншим кутом зору. У вихідні добре виспіться.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)

За що б ви не бралися у професійній сфері – у вас все вийде. Ви маєте шанс стати справжнім лідером на роботі. У середу доведеться переключитися на вирішення побутових проблем або проблем, пов'язаних із дітьми шкільного віку. Позашлюбні зв'язки загрожують скандалом у суботу.

РАК (22.06—23.07)

Фінансові справи йтимуть успішно: є шанс отримати хороший прибуток або вдало вкласти гроші. А ось у спілкуванні ви виявите себе максималістом, і це не принесе вам користі, особливо в четвер. Головне завдання тижня – в усьому шукати компроміси.

ЛЕВ (24.07—23.08)

Бажано займатися тільки короткочасними справами і укладати не дуже важливі угоди. Упродовж тижня в центрі уваги будуть стосунки з кимсь із членів родини. Можливо, що вже у вівторок на вас чекатиме неприємна розмова.

ДІВА (24.08—23.09)

Майже нічим не ризикуєте – ні становищем на роботі, ні тим, що пов'язано з коханням та шлюбом. Цілком можливо, що доведеться багато спілкуватися з представниками влади. Загалом спілкування буде достатньо продуктивним. Для подорожей і відряджень час несприятливий.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)

На початку тижня назріває конфлікт з начальством. Плани можуть зруйнуватися через безвідповідальних партнерів. У четвер не поспішайте доводити колегам по роботі свою правоту, але й не відступайте. Проблеми на роботі і хронічна втома негативно позначаться на вашому сексуальному житті.

СКОРПІОН (24.10—22.11)

Налаштований надто агресивно і прямолінійно. Не розпочинайте "холодну війну" з колективом через незначні розбіжності у поглядах на перспективні плани, наслідки можуть бути непередбачувані. У суботу буде здаватися, що кохана людина вам зраджує.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)

Приємні зустрічі й романтичні пригоди допоможуть отримати нові джерела прибутків. Є шанс знайти спонсорів і покровителів. Після знайомства з цікавою людиною не варто сліпо довіряти долі і відразу ж кидатися в її обійми.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)

Перебуватиме у центрі уваги, але вона заважатиме роботі й навіть дратуватиме. Ви вирішите проблеми там, де іншим це не під силу. Не поспішайте робити солідні покупки. В особистому житті чекайте нового повороту.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)

Щастить з важливими зустрічами і подорожами, а також із діяльністю, яка вимагає інтуїції. Є шанс виграти солідну суму чи опинитися в потрібний час у потрібному місці. Не варто поєднувати бізнес із короткочасним романом.

РИБИ (20.02—20.03)

На перший погляд здаватиметься, що в ці дні не відбувається нічого важливого. Але це хибне враження. Насправді будь-яка розмова, будь-яка угода чи зустріч будуть сповнені таємничого змісту. Будьте готовими до інтриг і наклепів і уважно слідкуйте за кожним своїм словом.