ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 3 ПО 9 БЕРЕЗНЯ 2008 РОКУ

0
251

ОВЕН (21.03—20.04)

Може трохи розслабитися і відпочити, адже нарешті з його дороги підуть ті люди, які заважали. Час дуже сприятливий для людей творчих і медиків. Жінки захочуть змінити імідж. Причина – поява нових шанувальників. У коханні останнє слово – за вами. Кредити можна брати до дев’ятого числа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

У бізнесі варто трохи ризикнути. Напружена робота дасть результати. Комерційні угоди і поїздки закінчаться успішно, якщо їх запланувати на понеділок і вівторок. Не все просто й однозначно на любовному фронті, але чекати, що на початку квітня все з'ясується, не варто.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)

Зірки радять забути про легковажність. Не поспішайте з реалізацією великих проектів, займіться детальним аналізом усіх "за" і "проти". Ті, хто наважився змінити місце проживання, мають прекрасний шанс розпочати нове життя. Усі нововведення намагайтеся закінчити до четверга.

РАК (22.06—23.07)

У професійному і фінансовому плані непогані можливості і перспективи, а от в особистому житті – лише проблеми. Дрібні неприємності постійно докучатимуть. Є загроза емоційного зриву, який може призвести навіть до розриву з партнером. Здоров'я доволі стабільне, хоча можливі часті напади в'ялості і сонливості.

ЛЕВ (24.07—23.08)

Серед вашого оточення з'являються люди, які згодом стануть помічниками і партнерами. Можна сподіватися на грошові надходження, брати кредити. У четвер обережно з надмірними витратами, щоб не залізти у борги. Одна непродумана фраза може зіпсувати стосунки з близькою людиною у неділю.

ДІВА (24.08—23.09)

Щоб не відстати від життя, доведеться внутрішньо перебудуватися і позбутися деяких застарілих звичок. Постарайтеся запланувати найважливіші заходи на початок тижня. Є можливість зміцнити службове становище. В сімейному житті багато проблем вирішуються, напруження останніх двох тижнів спадає.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)

Не намагайтеся йти в наступ одночасно на багатьох фронтах. Зосередьтеся на вирішенні найголовнішої проблеми, якою на цьому тижні буде проблема побуту. До слів Риб і Стрільців поставтеся критично – не все, що вони обіцяють, буде виконано. Ваша надмірна довірливість у четвер може сильно зашкодити.

СКОРПІОН (24.10—22.11)

До середи ви схильні до непродуманих вчинків. У роботі і почуттях ви занадто критичні й прискіпливі з колегами й близькими людьми. У п'ятницю приходить відповідь на дуже важливе для вашої подальшої професійної діяльності запитання. У сімейному житті з'являються нові проблеми, пов'язані із приїздом (або переїздом до вас) літніх батьків.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)

Багато контактів і спілкування. Бізнесмени можуть зав'язати корисні знайомства і цим розширити сферу свого впливу і саму справу. Дії на "ура" після 6 березня приречені на поразку. В особистому житті вам захочеться озирнутися, але зірки цього робити не радять.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)

Готується до початку нового етапу життя, який триватиме щонайменше три роки. До дев’ятого числа варто зробити ретельну "інвентаризацію" в усіх сферах діяльності, позбутися усього застарілого і непотрібного. У самотніх є можливість зустріти цікаву людину. У фінансовій сфері з'являються добрі перспективи.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)

Удача стукає у двері тих, хто займається сімейним бізнесом. Ділові люди можуть займатися рекламою, операціями на ринку цінних паперів. Сімейне життя ускладнюється безвідповідальністю когось із членів родини. У четвер виникає необхідність поточного дрібного ремонту в домі.

РИБИ (20.02—20.03)

Багато часу витрачається на вирішення особистих питань. На роботі ви зайняті в основному пошуком компромісних рішень з начальством. Ділова активність висока, хоча великим запасом життєвої енергії похвалитися не можна. З фінансами все гаразд.