ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 18 ПО 24 ЛЮТОГО 2013 РОКУ

0
442

ОВЕН (21.03—20.04).
Успішно завершить давню важливу справу. У середу використайте сприятливі можливості для нового ділового старту. На службовців чекають приємні новини. З приводу оптимального вкладення грошей вам потрібна консультація досвідченої людини. Може стати потужним стимулом для інших, можете мати вплив навіть на великий колектив, хоча й ви не керівник. У коханні стануться зміни (краще, якщо ви самі це зробите). У вихідні наносіть візити і підтримуйте зв’язки з потрібними людьми. Добрий час для профілактики й лікування органів зору. Добирайте окуляри. Корисна буде сауна. Починайте займатися спортом, більше рухайтеся. Стежте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Візит до мануального терапевта та стоматолога відкладіть. Повноцінно харчуйтеся.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Не звертайте увагу на дрібні клопоти і дійте на головному напрямі. Декого дратуватимуть утопічні плани колег по бізнесу. Не дозволяйте підлабузникам користати з вашого доброго ставлення у корисливих цілях. У сімейному житті з’явилася таємниця. Вашу особисту ініціативу можуть стримати зовнішні обставини. До четверга доведеться робити те, що необхідно, а не те, що хочеться. З’являться деякі емоційні проблеми – ви будете жалкувати за упущеними можливостями, впадати у меланхолію й поринати у спогади. Уваги потребуватимуть судини. Непокоїтимуть варикозне розширення вен і тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах — наркоз переноситимете важко. Дні важкі для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів. Контролюйте показники тиску. Запобігайте загостренню виразки шлунка. Відмовтеся від гострих страв. Не зловживайте спиртним.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Потрібно максимально використати сприятливу ділову ситуацію, яка швидко змінюється. Понеділок – день сюрпризів у особистому житті. У четвер можна сміливо подавати будь-яке прохання або заяву, позитивна резолюція гарантована сприятливим розташуванням планет. Незважаючи на тимчасову зупинку у справах, ви маєте можливість охопити зором пройдений шлях. Може, варто відмовитись від чогось непотрібного і морально застарілого? Починаючи з середи, плануйте розваги, не відмовляйтесь від романтичних пропозицій і зустрічей. Судини стають уразливі й ламкі. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Частіше турбуватиме мігрень. Зростає метеозалежність. Відмовтеся від холодного, бережіть горло. Можна втратити голос. Відкладіть операції на щитоподібній залозі та носоглотці. Починайте лікувати статеві органи. Більшає застуджених. Зміцнюйте імунітет. Пильнуйте під час тренувань. Погіршується еластичність тканин. Можливі ушкодження суглобів. Уникайте піднімати важке.

РАК (22.06—23.07).
У понеділок стежте за своїми словами – вони можуть викликати негативну реакцію. Бізнесмени при укладанні контрактів або угод повинні вникати у найдрібніші деталі. Коханцям не варто “спалювати мости” або гримати дверима. Розпочинаючи нові справи, розраховуйте на власні сили і здібності. Вам пощастить. І хоча невідкладні справи будуть відволікати вас цілий тиждень, але не настільки, щоб не дозволити собі маленькі радощі життя – розваги і побачення. Можливі харчові отруєння. Готуйте їжу тільки зі свіжих продуктів. Не варто купувати пиріжки на вулиці, це може призвести до запорів. Удалий час для видалення мозолів і родимок. Швидко втомлюватиметеся. Уповільнюється реакція. Пильнуйте за кермом. Не допускайте зневоднення організму. Пийте чисту воду між їжею. Процедури для схуднення будуть ефективні. Сприятливий час для очищувальних процедур. Намагайтеся менше їсти та більше пити. Перед сном прийміть ванну. Походіть босоніж.

ЛЕВ (24.07—23.08).
У понеділок для оптимального розв’язання проблеми знадобляться витримка і холодний розум. У старших за віком погане самопочуття, загострення хвороб серцево-судинної системи. Особисте життя сповнене тривог і протиріч. Найбільше постраждають вільні союзи. Цей тиждень для того, щоб закріпити те, що вже маєте. Ви можете повернутися до колишніх ідей, знову відновити ділові стосунки, які мали місце наприкінці минулого року. Підвищений сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям. Загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах відкладіть. Не час робити пірсинг та проколювати вуха — можуть залишитися шрами. Важко минатимуть критичні дні. Більшає захворювань, що передаються статевим шляхом. Уникайте випадкових статевих зв’язків. Не варто робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Проблемна шкіра потребуватиме особливого догляду. Нові косметичні препарати можуть спричинити алергію.Підтримайте нервову систему. Можуть бути тривожні сни. Шукайте способів досягти внутрішньої рівноваги. Лягайте спати раніше, ніж зазвичай.

ДІВА (24.08—23.09).
Ділові люди розчаровані повільним розвитком подій. У понеділок якась важлива справа на межі зриву. Наприкінці тижня у професійній діяльності пристрасті вщухають, з’являється можливість зайнятися проблемами дому й сім’ї. Неодружені у вихідні розважаються з друзями. Ваша поточна робота стане цілеспрямованою й увійде в звичайне русло. Але вам треба використати ті засоби, цінності, фінанси, які ви вже маєте. Вкладайте гроші в нерухомість, майно, в те, що може полегшити ваші умови життя і побуту. Представники інших фірм можуть надати несподівану допомогу.  Непокоїтимуть варикозне розширення вен та тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах. Наркоз діятиме важко. Бажано відкласти початок нового курсу ін’єкцій. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж. Судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
На початку тижня не вистачатиме терпіння і виваженості координувати як власні дії, так і дії свого оточення. Виникатимуть юридичні труднощі, паперова тяганина (середа, четвер). На подружжя, яке перебувало в стані холодної війни, чекає примирення. Успіхи будуть очевидні, якщо ви діятимете двічі. У другій половині тижня вам буде здаватися, що справи стоять на місці. У вихідні ви будете заклопотані побутовими проблемами, декому доведеться робити дрібний поточний ремонт, можливо сусідам. Не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи. Збільшується кількість застуд, тому потурбуйтеся про імунітет. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого. Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
У безлічі планів важливо безпомилково визначити пріоритети при їх виконанні. У понеділок відхиліть сторонню участь у ваших справах – вам можуть суттєво зашкодити неправильними порадами. У фінансових справах відкривається друге дихання. Вашій роботі заважатимуть сімейні проблеми і погане самопочуття. На цьому тижні ви часто опинятиметеся у нових місцях й у вирі подій. Стосунки і почуття до коханої людини можуть зазнати змін, поновитись і відродитись з новою силою. Час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами. Для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Не купуйте пиріжків на вулиці. Видалення мозолів та родимок пройде вдало. Загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах варто відкласти. Не слід робити пірсинг та проколювати вуха. Збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Займається врегулюванням квартирної проблеми. У понеділок не варто підписувати важливі юридичні документи. У другій половині тижня вам вдасться розплутати деяку головоломну справу. Жінки ризикують здійснити непотрібну покупку. Після 20 числа відчуватимете потяг до прекрасного. Упродовж тижня будуть хороші можливості ходити в гості, на концерти і виставки. У роботі ви зможете використати увесь свій вплив і владу, крім того, знайти відповідних партнерів для втілення у життя своїх ідей. Проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі. Слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
З’являються підстави для оптимістичного погляду на життя. У середу є шанс укласти корисний контракт, який вплине на подальший розвиток подій. Тепер не час виявляти скупість – відкрийте двері для гостей, але в борг гроші не давайте нікому. Є шанс оформити важливий договір, який стабілізує його матеріальний стан. Кредит або позичка допоможуть закласти підвалини великої справи. У четвер у вас відкриються очі на вашого партнера або керівника, ви побачите його з найкращого боку.  Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше. Втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Упродовж тижня буде безліч можливостей започаткувати нові програми. Більше часу проводьте у колі сім’ї, від вас чекають уваги і поради. У четвер уникайте хворобливої реакції на критичні зауваження керівництва. Невеликий переворот у вашому повсякденному житті здатна зробити інша людина. У середині тижня вам удасться уникнути фінансової небезпеки завдяки допомозі родичів. Ви можете передумати щодо якоїсь справи і погодитись на те, від чого раніше відмовились. Активізується утворення піску і каменів у нирках. Пийте більше води. Не затримуйте сечовиділення. Можливе загострення циститу. Вагітним потрібно більше відпочивати. Відкладіть операції. Є ризик втратити багато крові. Важко переноситимете наркоз. Легше розповсюджуватимуться венеричні хвороби. Можливі харчові отруєння. Період зниження імунітету. Остерігайтеся хворих. Вдалий час для відновлення рухливості суглобів після травм.

РИБИ (20.02—20.03).
У професійній діяльності – повна свобода дій. Бізнесмени знайдуть можливість значно розширити сферу своєї діяльності. У понеділок не ризикуйте з фінансами і не грайте в азартні ігри. У вихідні біля вас може з’явитися улеслива людина. У проблемі, пов’язаній з роботою та здоров’ям, ви повернетесь до того, з чого почали на початку року. У середині тижня ви схильні самі створювати собі непотрібні переживання і напружені ситуації.  Кістки потребують мінеральної підтримки. Час лікувати остеопороз. Уникайте різкого перепаду температур їжі. Це може зруйнувати зубну емаль. Візит до стоматолога відкладіть. Знижується гострота зору. На робочому місці має бути якісне освітлення. Читати перед сном не варто. Зачекайте робити офтальмологічні операції. Зростає тривожність. Людей похилого віку може непокоїти безсоння. Починайте день із контрастного душу. Чергуйте роботу й відпочинок. Перед сном розслабтеся у ванні.