ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 22 ПО 28 КВІТНЯ 2013 РОКУ

0
370

ОВЕН (21.03—20.04).
На початку тижня ваша щирість може бути неправильно витлумачена. Уникайте конфліктів, а енергію спрямовуйте на нові ідеї. Шукайте заспокоєння у коханні або творчості. Для успіхів у справах можливі будь-які компроміси, але в розумних межах. Обов’язково будуть нові корисні знайомства і приємні зустрічі. У вихідні невідкладна робота заважатиме повноцінному відпочинку. Друга половина тижня несприятлива для здоров’я. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць. Непокоїтимуть варикозне розширення вен та тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах. Наркоз діятиме важко. Бажано відкласти початок нового курсу ін’єкцій. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Тиждень може здивувати вас прибутками або втратами. Ваша комунікабельність, гостинність і щедрість забезпечать перемогу в творчості і коханні. У професійних справах на вас чекає удача, але з підлеглими будьте пильні. У середу не обманюйте ні себе, ні інших. Авторитет у колег залежатиме тільки від вас. У вихідні настрій вашого чоловіка (дружини) суттєво змінить ваші плани. Не забувайте про здоров’я – воно не на висоті. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби. Судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску. Не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Якщо ви маєте намір купити або продати квартиру чи переїхати (емігрувати) – зачекайте до кінця місяця. У справах не розкидайтеся. Настав час узятися за щось одне і тоді залишиться лише крок до перемоги, успіх не забариться. Віддайте усі сили роботі. У четвер інтуїція підкаже, де джерело ваших хвилювань і проблем. Нове захоплення може вплинути на життєві плани. Шукайте взаємності – і будете щасливими. Вихідні проведіть на повітрі. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг. Збільшується кількість застуд, тому потурбуйтеся про імунітет. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого. Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем.

РАК (22.06—23.07).
Найвдалiшим буде початок тижня. Обставини примусять вас переглянути свої грошовi ресурси. Останнiм часом доводилося економити, але незабаром фiнансова ситуацiя змiниться на краще. Ви зможете знайти додатковi джерела прибуткiв. Творче натхнення i пiдтримка близьких надихнуть вас на подвиги. Навiть якщо йтиметься лише про органiзацiю веселої вечірки. Вам удасться досягти значних успiхiв у роботi. Спостерігатиметься емоційна нестабільність. Бажання у всьому переважати інших, бути першим і найкращим не лише вдома, у сім’ї, але й на роботі і в товаристві зіткнеться з фінансовими труднощами. Дуже цікавими обіцяють бути зустрічі з партнерами, які в середу можуть сильно вплинути на долю і перспективи вашого бізнесу. Може з’явитися можливість поїхати за кордон чи в далеке відрядження для підписання угод. Здоров’я і робота стануть двома точками найбільшого напруження. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Вас супроводжуватиме успiх у дiлових питаннях i соцiальних справах. Доведеться займатися благодiйництвом і посередництвом у конфліктах. Вам авторитет зростає, не зволiкайте скористатися цим у здiйсненнi планiв. Не повинні вирушати в поїздки і відрядження. Життєві сили ослаблені, відтак можливі хвороби, в’ялість, небажання зустрічатися і контактувати з оточенням, апатія. У другій половині тижня можливі помилки й прикрі промахи. Перебуває у доволі похмурому настрої. Меланхолія потягне за собою депресію і стане причиною багатьох, часто безпідставних страхів. Як ніколи, ви потребуватимете підтримки рідних і друзів. На декого чекають моральні, на інших – матеріальні втрати. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку. Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати. Слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.

ДІВА (24.08—23.09).
Для тих, хто готовий до несподіванок, тиждень мине звичайно. Не треба брати жодних фінансових зобов’язань: не давати і не брати в борг. Друга половина тижня сприяє вивченню комп’ютерів і раціоналізаторським винаходам. У декого в суботу зруйнуються плани. Треба бути готовим до тотальних переворотів у справах і до зміни начальства. Остерігайтеся потрапити в незручне становище в суботу. В особистому житті можливі розчарування. Зірки застерігають від неприємностей на дорогах, особливо якщо ви за кермом. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі. Проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Якщо ви не вплутаєтесь у авантюру в понеділок, то тиждень мине спокійно. Непродумані дії можуть коштувати дорого. Ваша справедливість допоможе уникнути складнощів на роботі. У випадку неприємностей на службі шукайте підтримки в домашніх. Щоб досягти успіху, потрібний не лише час, але й гроші. У п’ятницю ви – єдина опора для друзів. Не відмовляйте їм у допомозі. Остерігайтеся службових інтриг і не пліткуйте про чужі проблеми. У неділю – спад енергії і невелика депресія. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення. Втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні. Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Варто прислухатись до думки ділового або шлюбного партнера. У понеділок і вівторок будьте чесними зі своїми близькими – тоді втрата поваги вам не загрожуватиме. Особливо небезпечно обманювати закон, кримінальний кодекс ще ніхто не відміняв. «Мозкова атака» – шлях до вирішення багатьох проблем відразу, але від вас вимагатимуть тільки оригінальних рішень. Запланована на вихідні поїздка зірветься з об’єктивних причин. Ваші страхи і підозри стосовно стану здоров’я марні. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння. Час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами. Для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Видалення мозолів та родимок пройде вдало.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
 Будьте готовi до сюрпризiв i непередбачуваних поворотiв подiй. Придивiться, можливо, доля дає вам новий шанс? Бiльше уваги придiляйте собi, займiться домашнiми справами. Це на деякий час вiдволiкатиме вiд неприємних спогадiв.У цей перiод можливi непередбачуванi поїздки й зустрiчi. Взагалi сумувати не доведеться. Будьте обережнi на дорозi. Для вирiшення побутових питань зараз не найкращий час. На роботі очікується піднесення. Друга половина тижня дозволить отримати максимум позитивного у професійній сфері чи бізнесі. Багато енергії витрачатиметься на вирішення проблем дітей та моральну підтримку коханих. Віддайте усі сили роботі. У четвер інтуїція підкаже, де джерело ваших хвилювань і проблем. Нове захоплення може вплинути на життєві плани. Шукайте взаємності – і будете щасливими. Здоров’я нестабільне. Вихідні проведіть на повітрі. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією. Посидьте на дієті — бережіть шлунок, підшлункову і стравохід.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
На цьому тижня подiї вiдбуватимуться не за вашими планами, ви розчаруєтеся в деяких друзях. На початку тижня ловiть свою удачу на роботі. Вас чекає багато iнформацiї i вражень, розiбратися в яких буде не так уже й легко. Ближче до п’ятницi ви повернетеся до питань, відкладених у довгу шухляду. На службі можуть виникнути неприємності. Багатьом доведеться займатися своїм здоров’ям. Все це вимагатиме від вас великих фінансових і емоційних витрат. У другій половині тижня слідкуйте, щоб ситуація не вийшла з-під контролю. Демонструють свої найкращі якості в умінні правильно планувати час і справи. Ви зможете виконувати набагато більше роботи, ніж завжди, закласти основи своєї майбутньої кар’єри. Субота – критичний день. Дуже небажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
 Вдалим буде початок тижня. Ви з вигодою для себе вирiшите важливі справи, а також можете змiнити iмiдж. Останнiм часом колеги уникають спiлкування з вами, то, може, варто переглянути свою поведiнку. Намагатиметься впровадити у життя свої оригінальні ідеї, плани і наміри. Правда, часто доведеться міняти одне на інше, але це не стане перешкодою на шляху до успіху. Друга половина тижня обiцяє бути цiкавою i рiзноманiтною, незважаючи на те, чи працюватимете ви, чи вiдпочиватимете. Наприкінці тижня проблеми близьких опиняться на першому мiсцi. Ваші поради стануть у пригоді. У п’ятницю і суботу тримайте усі справи на контролі. На службі виявляють ініціативу, відтак професійна діяльність йде вгору. У романтичних справах – невелика пауза. У другій половині тижня бережіть гроші, здоров’я, нерви і сон. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

РИБИ (20.02—20.03).
Ваші фінанси багато в чому залежатимуть від чесності ділового партнера. У вівторок не розкидайтеся грошима. У п’ятницю зберіться духом і виясніть нарешті ваші стосунки. В особистому житті відмовтеся на деякий час від важливих рішень і різких змін. Головні події тижня розгорнуться на роботі і в тісному дружньому колі. Пошуки таємних ворогів зіпсують настрій у вихідні. На деякі аспекти сімейного життя доведеться дивитися крізь пальці. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку. Загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах варто відкласти. Не слід робити пірсинг та проколювати вуха. Збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.