ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 17 ПО 23 БЕРЕЗНЯ 2008 РОКУ

0
381

ОВЕН (21.03—20.04)
Перша половина тижня сприятлива для ділових угод і успіхів у реалізації ідей. Середа – день яскравих вражень і сильних почуттів. У вихідні безпідставні ревнощі отруюють життя. Щастить Овнам, які народилися наприкінці березня. До них нарешті прийшли успіх і душевний спокій.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Комерційні і фінансові здібності на піднесенні. Проте є небезпека піддатися спокусі сумнівних пропозицій від людей не зовсім порядних. У п'ятницю не варто уникати порад людей, старших за віком або досвідченіших. У неділю ваша надмірна прискіпливість дратує рідних, що призводить до сварки.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Узагальнюють свій практичний досвід. У середу з'являються нові оригінальні думки. До найсміливіших з них краще поставитися критично і не поспішати втілювати в життя. Така передбачливість допоможе уникнути багатьох неприємностей у першому півріччі.

РАК (22.06—23.07)
Може охопити почуття невпевненості у своїх силах і в правильності обраного у бізнесі шляху. Проте до п'ятниці це минає і на горизонті з'являються нові перспективи і партнери. Дещо екзальтований настрій заважає особистим стосункам, які і без того останнім часом проблематичні. У вихідні ви витрачаєте забагато грошей на непотрібні дрібнички.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Можуть з'явитися ознаки легкої депресії, які слід переборювати позитивними діями. У четвер на вас чекають цікаві новини, які дещо змінять перспективні плани. Поїздка чи відрядження відкладаються на майбутнє. Добра фізична форма тільки у тих Левів, які народилися в перших числах серпня.

ДІВА (24.08—23.09)
Головне завдання першої половини тижня – більше робити, ніж говорити, і обмежити спілкування з друзями і колегами. Вирішення важливого фінансового питання переноситься на середину квітня. Якщо у вас є автомобіль, то проблеми вам забезпечені, особливо у суботу.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
У понеділок з'ясується, що треба терміново змінити деякі свої погляди і розраховуватися з боргами. Неврівноважений настрій у четвер провокує конфлікт на роботі. Не надто розраховуйте на фінансову допомогу чи кредити, з ними доведеться почекати. Здоров'я підводить у неділю.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Перша половина тижня присвячена роботі і розширенню зв'язків з партнерами. Друга – питанням сім'ї і побуту. У п'ятницю вимогливість старших членів родини буде дратувати і потрібно зібрати усі сили, щоб уникнути серйозного скандалу. У вихідні настрій поліпшується, але не набагато.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Грошові вкладення будуть збитковими, а ризиковані комерційні угоди – приреченими на невдачу. Бажано відмовитись від далеких поїздок і мати менше справ із транспортом. В особистому житті у суботу багато спокус, але їм краще не піддаватися.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Не зовсім робочий настрій не дозволяє займатися складними справами, комерційними угодами чи фінансовими операціями. Постарайтеся не розпочинати нічого нового, зайва ділова активність тільки зашкодить вашим планам у четвер. У вихідні з'явиться прагнення поновити стосунки з романтичним партнером, але не поспішайте з цим.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
У понеділок уникайте допомоги посередників і малознайомих людей, особливо у комерційній і фінансовій діяльності. Можливі обмани і грошові втрати. Обережність необхідна власникам особистого транспорту. У вихідні краще ним узагалі не користуватися.

РИБИ (20.02—20.03)
Багато професійних проблем вирішуються без особливих зусиль, але це не стосується фінансових питань, тут тимчасові труднощі. Понеділок – день сумнівів. Перенесіть остаточну відповідь на пізніше, якщо не впевнені у її правильності. Енергетика досить низька, відтак здоров'я нестабільне, настрій – також.