ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 17 ПО 23 ВЕРЕСНЯ 2007 Р.

0
608

ОВЕН (21.03—20.04).
Виявіть неабияку кмітливість у комерційних справах і залишіть своїх конкурентів далеко позаду. У четвер і п'ятницю щастить навіть у тих справах, які ви вважали цілком пропащими. У суботу вас особливо шануватимуть або ж, навпаки, заздритимуть.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Тиждень сприятливий для просування по службі. У четвер ви справляєте враження улюбленця долі, адже щастить, як ніколи. Позитивний вплив зірок дозволяє заробити кругленьку суму. Особисте життя готує приємні несподіванки у вихідні – вам телефонує давня симпатія.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Можна розраховувати на винагороду за свої попередні справи. Фортуна посміхається працівникам радіо, телебачення, рекламним агентам і комп'ютерникам. У середу надійде цікава пропозиція від давніх партнерів. П'ятниця – сприятливий день для реклами своєї діяльності і самореклами.

РАК (22.06—23.07).
Ваші спроби по-новому заявити про себе на роботі завершаться успіхом. До п'ятниці ви з головою занурюєтесь у поточні справи. У вихідні чоловіками оволодіває грайливий настрій. Легковажність підштовхує на романтичні пригоди. Не зловживайте витратами.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Підприємницька діяльність процвітає, є шанс отримати кредити на пільгових умовах. З вівторка до суботи поточні плани доведеться постійно змінювати, однак будь-яка зміна буде тільки до кращого. Новий інтимний зв'язок раптово перерветься незабаром після того, як почався.

ДІВА (24.08—23.09).
Отримає добру звістку про просування на службі. У середу передбачаються додаткові витрати. Ділові стосунки наприкінці тижня краще підтримувати з особою протилежної статі. Закохані тимчасово перебуватимуть у розлуці.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Тиждень почнеться із щасливого понеділка. З вівторка доведеться сконцентруватися на найголовнішому, щоб витримати напружений робочий графік. У четвер сердечні справи можуть повернути в найнесподіваніший бік. У Терезів-жінок з'являються нові залицяльники.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Ймовірно, непогано заробить. Багато хто отримає престижні замовлення, виконання яких зміцнить не тільки вашу професійну репутацію, але й сімейний бюджет. Рекламні агенти укладуть вигідні контракти у п'ятницю. Жінкам необхідно підкреслювати свою незалежність від "сильної статі", особливо у суботу.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Уважно стежте за роботою партнерів по бізнесу – вас можуть ненавмисно "підставити". Можна наважитись на дорогу покупку, про яку давно мріяли. Вихідні принесуть багато приємних хвилин і додадуть оптимізму. З фінансами проблем не повинно бути.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Доведеться постійно щось або когось доганяти, щоб пристосуватися до обставин, які швидко змінюватимуться. Ви маєте шанс досягти успіху в будь-якому виді змагання, чи то плавання, чи конкурс краси. П'ятниця – ваш день, можна розслабитися, піти в гості, приймати друзів у себе.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Вступає у період бурхливих подій. Ділове партнерство розширюється завдяки численним поїздкам і відрядженням. Водолії у віці від 20 до 40 років доб'ються на роботі справжнього прориву до успіху. Сильне романтичне захоплення обіцяє перерости у стабільне почуття, якщо ваша симпатія Терези або Лев.

РИБИ (20.02—20.03).
Фінансові проблеми успішно вирішуються, ділові поїздки матимуть добрі наслідки. У четвер спокійно зважте всі "за" і "проти" в особистому житті. У вихідні гостро стоїть проблема "батьків і дітей".