ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 17 ПО 23 ЧЕРВЯ 2013 РОКУ

0
291

Овен  (21.03—20.04).
Тиждень буде доволi насиченим, тож сумувати вам буде нiколи. Але берiться лише за те, що добре знайоме, iнакше ризикуєте наробити помилок. Наприкiнцi тижня вам вдасться втiлити давню мрiю або вiдкрити для себе нове захоплення. Переживає період нервового напруження, стресів, захворювань, пов’язаних з інфекціями. Вдома все буде прозаїчно й  одноманітно, ви змушені будете виконувати рутинну роботу і побутові обов’язки. У любовно-романтичній сфері настає пауза. Зірки дають вам шанс не тільки зайняти  нові позиції, але й міцно на них  закріпитися. В особистому житті  варто діяти за правилом, що від  добра добра не шукають. Уникнути стресів у середу буде складно, тим більше, що ви їх самі провокуватимете. У вихідні знову безсоння. Має шанс реалізувати заплановане. У цей  час для вас дуже важливо оцінити  професійні якості людей, з якими  ви працюєте. Вибирати вам — кого наблизити, а з ким і розлучитися. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж.
Телець (21.04—21.05
Цей тиждень сприятливий для дiлової активностi, вам удасться вирiшити питання, якi здавалися «замороженими». Реалізація  професійних планів залежатиме від  вашої інтуїції. Головне — із усіх порад, які даватимуть друзі, вибрати  найкращі і найперспективніші. У  грошовій сфері можна розраховувати тільки на допомогу сім’ї. Все іде  згідно з планами. Лише в середу ви змушені займатися не тими справами, які намічали. Проте невеликі стреси середи і четверга не заважають отримати загальний позитивний результат. З фінансами не зовсім стабільно. Особисте життя приємно різноманітне. Тримайте  ситуацію під контролем, хоча деякі  зміни в планах все-таки будуть. На любовному горизонті майже безхмарно. До декого повернеться давнє кохання. І хоча вогонь пристрасті пригас, зірки скоро подарують вам новий приплив сил. Буде непокоїти головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Особливо чутливі люди можуть знепритомніти.
Близнюки (22.05—21.06).
Незважаючи, що основні подiї стосуватимуться особистих справ i родини, не забувайте i про роботу. Тактика «на авось» — не кращий вибiр, зiрки закликають вас до активних дiй. Доведеться докласти багато сил, щоб поліпшити своє матеріальне  становище або принаймні утримати його на попередньому рівні. Приємні емоції дозволять трохи розслабитися й забути про неприємності. Мрії  реалізуються у вигляді конкретних ділових пропозицій. Піднесення в  особистому житті позитивно вплине на професійний успіх. Хороший настрій  допоможе продукувати блискучі ідеї, корисні для подальшої кар’єри. Економія  і скромність – найкращі ваші порадники  у середині тижня. Тоді ви зможете  добре проявити себе в професійному плані, а дехто отримає підвищення на службі. Найбільш сприятливими для  переговорів і укладання угод є четвер і п’ятниця. Вихідні сповнені любовних пригод. Перед тим, як допомогти комусь матеріально, добре подумайте. Непокоїтимуть варикозне розширення вен та тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах. Наркоз діятиме важко. Бажано відкласти початок нового курсу ін’єкцій.
Рак (22.06—23.07).
Найважливiшi справи плануйте на буднi. На перший план на цьому тижнi вийдуть сiмейнi та побутовi клопоти. Професійна  сфера обіцяє бути насиченою різноманітними подіями, іноді цілком несподіваними. Допомога друзів і партнерів сприятливо вплине на вашу діяльність. Фінансове  питання може стати причиною сімейних сварок. Остерігайтеся втручання  у ваше особисте життя сторонніх осіб. Творчий потенціал зростає, ви зможете спілкуватися з партнерами по бізнесу на рівних. У середині тижня доведеться звітувати  на роботі і вдома про те, наскільки  ви спроможні керувати грошовими  і матеріальними ресурсами. Ваша чарівність і дотепність дозволять «колекціонувати» залицяльників. Займає  жорстку, непоступливу позицію, внаслідок  чого може постраждати кар’єра або  зіпсуються стосунки з колегами. У четвер може виникнути публічний скандал через розкриття особистої таємниці. Далеко не всі плани реалізувалися, особливо професійні.
Лев (24.07—23.08).
Ідеальна сфера застосування сил — ваша оселя та iнтер’єр. Це i корисне, i захопливе заняття. Не плануйте нiчого нового, зокрема це стосується фiнансових справ. Не берiть близько до серця те, що вiдбувається на роботi. Настав  час переглянути деякі погляди  і стосунки. У вівторок ви налаштовані  на пусті балачки і нераціональні  грошові витрати. Якщо ви закохані, то вам вдасться справити враження на предмет свого обожнювання. Застрахуйтеся  від переживань і хвилювань у  середу, коли ваша нервова система дуже збуджена. Парадоксально, але те, що іншим шкодить, вам може піти на користь, навіть сварка. Намагатиметься  розширити поле діяльності. Для цього  будуть усі передумови: приплив фізичних і творчих сил, нове коло знайомств. З фінансами проблем не повинно  бути. До суботи нічого кардинально не змінюйте у  професійній сфері. У суботу не перегніть палку в стосунках з родичами. Ділові  справи відходять на другий план. Багато часу займають домашні проблеми і  спілкування з друзями. Любовні  пригоди і романтичні зустрічі залишають  незабутній слід у вашому житті.
Діва (24.08—23.09).
Найактивнiшою буде друга половина тижня. За необхiдностi ви зумiєте показати себе у вигiдному свiтлi. Чудовий перiод для завершення давнiх справ, вам треба нарештi розставити всi крапки над «i». Минулі  помилки і нереалізовані плани  будуть тяжким тягарем лежати на вашій  совісті. У середу посиляться інтриги, плітки, заздрощі. Період небезпечний  для вашої кар’єри, відносин з  оточенням. Багато що буде залежати від  того, наскільки ви здатні оцінити  ситуацію. Повинна скористатися сприятливим розташуванням  світил і досягти підвищення на службі. Якщо бачите, що у вас є знання, досвід і, головне, свіжі ідеї, сміливо  заявляйте про себе. У четвер зверніть увагу на дієту – ви схильні об’їдатися і набирати зайву вагу. У молодій сім’ї народжується дитина. Остерігайтеся вуличних тварин, які можуть покусати. Є небезпека інфікування внаслідок зараження крові. У лежачих хворих може піднятися температура. Найуразливішими будуть ступні. Не час видаляти мозолі. Обирайте зручне взуття. Знайдіть можливість походити босими.
Терези (24.09—23.10).
Не витрачайте марно сили, намагаючись зробити бiльше, нiж можете. Трудовi подвиги нiхто не оцiнить. Друзi та знайомi можуть пiдказати вам цiкавi iдеї i дати кориснi поради. На непередбачувані  ситуації на роботі реагуйте спокійно — все повинно залагодитись само собою. Амурні справи принесуть багато приємних хвилин. Сімейний бюджет дозволить зробити невеликі подарунки. Починаючи з середи, спостерігатиметься спад активності, дадуться взнаки недоспані  ночі і загальне перенапруження. Несподівані спонтанні витрати призводять до фінансових труднощів. У сімейному  житті головні проблеми з ремонтом побутової електротехніки. У четвер близька людина вимагає від вас  неможливого. З п’ятниці можна починати втілювати в життя нові сміливі ідеї. Висока ймовірність захворювань, нервових розладів і дратівливості.  Остерігайтеся захворювань, що передаються статевим шляхом. Використовуйте протизаплідні засоби. Не робіть у ці дні абортів. Організм чутливо реагуватиме на зміну тиску. Не вживайте тонізувальних препаратів і напоїв. Різкі рухи можуть призвести до зміщення хребців у попереку. Не бажано переносити важкі речі.
Скорпіон (24.10—22.11).
Уже з понедiлка у вас з’явиться бажання щось змiнити. У роботi перш нiж починати щось нове, треба завершити старi справи. Варто також вiдкласти вирiшення важливих питань. Проблеми, які виникнуть у професійній  сфері, вимагатимуть від вас сміливих рішень. Розумний ризик буде до речі. Будьте готовими до того, що вас будуть критикувати як керівництво, так  і співробітники. Надмірна  ініціатива на початку тижня не дасть  бажаних результатів. У фінансових справах присутня ілюзорність. Щастить  у знайомствах з людьми авторитетними, на високих посадах. В особистому житті все складається добре – ви почуваєтесь на висоті. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого.  Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку.
Стрілець  (2.11—21.12).
Вас, вiрогiдно, потягне на подвиги, але не поспiшайте спалювати мости, якщо, наприклад, вирiшите змiнити роботу. В усьому дiйте поступово, не рубiть iз плеча. Не вiдмовляйтеся вiд сторонньої допомоги. Чим би ви не займались, необхідно пам’ятати, що ви не завжди й не в усьому маєте  рацію. У вівторок інтуїція може підказати  нове джерело прибутку. У середу і четвер ви в чудовій енергетичній формі. Друзі мають  до вас серйозні претензії, можливо, це просто ревнощі. До п’ятниці змінювати місце роботи чи проживання небажано. У комерційних справах не варто проявляти слабкість характеру і дозволяти сісти собі на шию. Непродумані бажання перемін викликають у членів вашої родини почуття нестабільності і невпевненості. У вихідні на вас чекає надзвичайна любовна пригода.  Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день. Може погіршитися зір. Варто потурбуватися про укріплення нервової системи. Більше часу активно відпочивайте.
Козеріг (22.12—20.01).
Найцiкавiшою буде перша половина тижня: у цей час на вас чекають дивнi повороти долi. Вашi плани рiзко змiняться. Дiйте згiдно з обставинами. Настав  час реалізувати нові і навіть нестандартні плани. Проте не будьте надто амбітні і авторитарні  — ці якості вам лише нашкодять. У романтичній сфері не випускайте ініціативу зі своїх рук, сміливо телефонуйте і призначайте побачення. Через консервативний підхід до вирішення  питань бізнесу можуть виникнути суперечки з партнерами. Четвер – день емоційної нестабільності, коли хочеться змін, зокрема в особистому житті. Ідея купити чи обміняти житло добра, але передчасна. Зачекайте кілька днів. Натомість можна вирушати у закордонні поїздки. У вашій  голові зароджуються нові плани. Начальство з середини тижня буде налаштоване  щодо вас більш доброзичливо. Підвищений емоційний та сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям. У вихідні чужа помилка зіграє вам на користь.  Уповільнюється перистальтика кишечника. Загострюється геморой. Небажано відправлятися в мандрівки. Акліматизація проходитиме важко.
Водолій (21.01—19.02).
У вас буде привiд вiдчути себе супергероєм — треба допомогти оточуючим або розрулити на роботi складну ситуацiю. Словом, тримайтеся! Успіхи  на професійній ниві залежатимуть від  ставлення до вас керівництва  взагалі і колег зокрема. Є  небезпека переоцінити власні сили. Ці дні можуть стати переломними  у долі — ви маєте шанс познайомитися з людиною, яка відіграє велику роль у вашому житті. Ви змушені  займатися вирішенням матеріальних проблем, нерухомістю, дітьми та їх проблемами. Багато Близнюків перестануть вагатися щодо майбутньої діяльності – профіль роботи нарешті буде обрано. У вихідні можуть поновитися давні любовні зв’язки, критичний період у романтичних стосунках минає. Спроба  постійно домінувати або контролювати інших, зокрема на роботі, матиме небажані наслідки. Тенденція стрибнути вище себе також приречена на провал. У фінансовій сфері намічається поліпшення. Юридичні питання доводиться вирішувати у четвер і п’ятницю.  Подбайте про раціональне харчування. Не перевантажуйте шлунок. Лікування сколіозу, протезування зубів пройде вдало
Риби  (20.02—20.03).
Не забувайте, що iнiцiатива буває покарана, тому не рвiться на передову. Це стосується як сiмейного життя, так i роботи. Налаштований  поліпшити свої перспективи на майбутнє. У роботі з партнерами знаходите  спільну мову і вони сприятимуть  досягненню цілей. У особистому житті – майже безхмарно. Зверніть увагу  на нові знайомства, серед цих людей може бути ваше «єдине кохання».Не сумуйте, якщо перші дні тижня не дадуть бажаних результатів. Середа – переломний день, коли удача повертається до вас. У справах бізнесу вирішальне слово залишається за вами. Холодний, тверезий розум знадобиться в суботу для з’ясування стосунків з членами родини. Не гарячкуйте, подумайте, перш ніж виносити вердикт. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі. Погіршується епідемічна обстановка. Якомога менше часу проводьте серед натовпу. Уникайте гастрономічних експериментів. Вразливим буде шлунок. Не дозволяйте застоюватися колінним суглобам. Більше рухайтеся.