ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 31 БЕРЕЗНЯ ПО 6 КВІТНЯ 2008 РОКУ

0
428

ОВЕН (21.03—20.04).
Охоплений жадобою лідерства. З’являється багато однодумців. 5-го і 6-го ваші плани не відповідають можливостям. П’ятниця — результативний день. Ситуації дають можливість по-новому подивитися на свої проблеми. В особистому житті головне — не озиратися. Юридичні питання вирішуються з великими труднощами..

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Значну частину часу і грошей витрачає на благоустрій дому. Дехто схильний літати у хмарах і досить нереалістично дивиться на матеріальні проблеми. 6-го і 7-го не буде можливості зробити заплановане. Негативний момент цілого тижня — психологічна несумісність з усіма і нерозуміння чужих проблем.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Вдало вирішуються майже всі проблеми як родинні, так і професійні. Вівторок і середа — дні покупок, корисно займатися матеріальними аспектами господарства. В особистому житті і коханні ви займаєте активну життєву позицію. Чарівність дозволяє вирішити багато питань у п’ятницю.

РАК (22.06—23.07).
Оточення посередньо впливає на ваші бажання, дії і рішення. У середу вас утягують у кругообіг подій, які вам зовсім не потрібні. У людей інтелектуальної праці відкриваються нові перспективи, де вони зможуть реалізувати свій невикористаний потенціал. У романтичних стосунках ініціатива не у ваших руках.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Непокоять відкриті конфлікти і скандали на ґрунті ревнощів і незадоволення наявним станом речей. У повсякденних клопотах ви забуваєте про щось суттєве, що стосується роботи і професійного зростання. У четвер не варто бути надто добреньким — все одно усім догодити неможливо. Ваш день тижня — вівторок.

ДІВА (24.08—23.09).
Обставини примушують бути гнучким, а іноді й просто блефувати. У найближчому оточенні відбуваються значні зміни. Процес перебудови триватиме до 5 числа і примусить вас переглянути деякі принципові погляди і засади. Для тих, хто не має роботи, є шанс працевлаштування. У романтичних стосунках відчувається подих весни.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Професійна діяльність дещо загальмується. Службовці можуть опинитися у кризовій ситуації, коли з різних причин їм буде тяжко утримувати свої попередні позиції. У молодих і закоханих багато проблем. Зазвичай делікатні і тактовні, Терези у середу можуть стати надмірно прямолінійними і навіть безцеремонними.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Заплановані заходи мають тенденцію втілюватись у життя з великими труднощами і затримками. В особистому житті перед вами постане вибір — залишитися при своїх інтересах чи підпорядкувати їх інтересам партнера по шлюбу. У четвер ви залежні від обставин і змушені займатися не своїми справами. Матеріальне становище стабільне.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Залагодження усіх поточних проблем вимагає значних матеріальних витрат. У ваші плани можуть входити переорієнтація справи, зміна місця проживання, а також інші широкомасштабні заходи. У середу і четвер дратує величезна кількість непередбачених зустрічей і рутинної роботи. Непокоїть зубний біль і радикуліт.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Не варто доводити справу до розриву і сваритися з людьми, які сприяли вашим успіхам у минулому і можуть бути корисними у майбутньому. У нестабільних сім’ях можливі сварки і розлучення. У комерційних справах не варто покладатися ні на кого, а тримати усе під своїм контролем, особливо у п’ятницю.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Фінансове становище поки що скромне. Навіть якщо з’являються нові ділові пропозиції, матеріальна віддача від них буде ще не скоро. Не бракуватиме знайомств і романтичних пригод. У другій половині тижня вам доведеться відокремити необхідне від усього зайвого.

РИБИ (20.02—20.03).
У гірший бік змінюються стосунки з людьми, які стоять вище на службових східцях, а також з тими, від кого ви матеріально залежите. У четвер тяжко дати об’єктивну оцінку стосункам з начальством. Корисно проаналізувати свої прибутки та витрати і знайти можливість здійснення давніх бажань і мрій.