ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 15 ПО 21 ЛИПНЯ 2013 РОКУ

0
254

Овен (21.03—20.04).
Не випробовуйте долю на початку тижня. Проявiть максимум уваги й концентрації — тiльки тодi вам вдасться вирiшити дiловi питання. Перша половина тижня принесе типовим Овнам високу активність в питаннях, пов’язаних з їх будинком, нерухомим майном, а також із стосунками в сім’ї. У вирішенні подібних питань протягом цього періоду від їх буде потрібно прояв ініціативи, рішучості і деколи напористості. Від турбот Овни визволяться лише до суботи. Вони не знатимуть, за що схопитися, так багато раптом виявиться цікавих занять. З цього-то моменту і почнеться напружена професійна діяльність. Особисте життя Овнів почне активізуватися лише в другій половині тижня. Овни стануть дещо сміливішими, особливо це виявлятиметься в стосунках з протилежною статтю.
Телець (21.04—21.05
Щоб покращити фiнансове становище, доведеться знайти додаткову роботу. У цьому вам допоможуть давні знайомi. Для вирiшення дiлових питань сприятлива перша половина тижня. Тельці відмітять, що стали напористішими в спілкуванні з людьми. Вони стануть прямо і відкрито говорити практично про все, поважатимуть щирість. Також Тельці отримають цікаві пропозиції з джерел своїх постійних контактів. Правда, дехто відговорюватиме від нього, але Тельці упруться рогом і не помиляться. Друга половина тижня зробить акцент на питаннях їх роботи, зараз в цій області Тельцям належить прийняти немало важливих рішень, налагодити взаємини з колегами. Також в цей період Тельці зможуть багато що прояснити в стосунках з родичами. Період, коли почуття обов’язку обтяжує або скріплює романтичні стосунки залежно від того, чи готові Тельці з радістю виконувати узяті на себе зобов’язання. Вірогідні цікаві знайомства, флірт. Період загострення серцево-судинних захворювань. Не переймайтеся через дрібні неприємності.
Близнюки (22.05—21.06).
Вам властива дивовижна впертiсть, але iнодi варто i поступатися. Щоб досягти бажаних результатiв, доведеться добре попрацювати. Радiснi моменти роздiлiть iз вiдвертими друзями. Розташування планет протягом першої половини тижня принесе типовим Близнюкам підвищену активність в будь-яких справах, але особливо в тих, які пов’язані з грошима. У цей період їх енергія зросте, і вони зможуть використовувати її для збільшення своїх доходів. Але при цьому можуть збільшитися і витрати, а тому тримайте себе в руках і уникайте зайвого марнотратства. У Близнюків – час гонитви за задоволеннями, романтики, сексу і любові. Близнюки можуть відновити стосунки з колишніми коханими або попрощатися з ними назавжди. Багато флірту і спілкування чекає типових Близнюків. Зараз вони зможуть з легкістю заводити нові знайомства і проявляти ініціативу в романтичних стосунках, навіть якщо така напористість зазвичай їм не властива.
Рак (22.06—23.07).
Вам захочеться щось змiнити у своєму життi, i краще буде, якщо це стосуватиметься дiлових питань. В особистому житті теж можливі повороти. Це залежить від того, якiй компанiї надати перевагу.  У Раків настане смуга везіння. Ймовірно, настане знакове знайомство або прийде запрошення на хорошу роботу. Настрій буде прекрасним. У такому достатку все почне виходити. Успіх в цей період чекатиме їх в невеликих поїздках і коротких подорожах. Друга половина тижня може принести зміни в їх систему цінностей. Зараз не виключена зміна відношення до грошей і матеріальних благ. У цей період Ракам буде важлива підтримка з боку близьких людей і членів сім’ї. На щастя, стосунки з ними зараз складатимуть гладко і позитивно. Раків захлесне потік інформації і нових ідей, в похід за знаннями вони відправляться на тренінги, лекції і курси.
Лев (24.07—23.08).
Не рвiться у бiй, ви тiльки виграєте, якщо перечекаєте і заздалегiдь заплануєте тактику дiй. Наприкiнцi тижня ви вiдчуєте, що втомилися вiд багатьох людей. Варто побути на самотi. Леви зіткнуться з якоюсь перешкодою. Узяти штурмом його не вдасться. Нервувати і квапитися не слідує, поспішність все зіпсує. Треба шукати шляхи. Перша половина тижня непогано підходить для вирішення фінансових і матеріальних питань в цей час Леви зможуть зробити вдалі покупки і придбання. Друга половина тижня пройде активніше. Вони почнуть її відпочивши, повними сил і енергії. Цей період досить непоганий для нових починань, в цей час вдало складатимуться короткі поїздки, а спілкування приноситиме більше позитивних емоцій. Левам бажано зі всією серйозністю і відповідальністю відноситись до будь-яких знайомств  і розваг.
Діва (24.08—23.09).
Ваша наполегливiсть допоможе в укладаннi нових угод. Щоб налагодити стосунки з колегами, доведеться пiти на поступки.  Діви продовжать проявляти активність у сфері дружніх взаємин. Поряд з ними зараз опиняться люди з активною життєвою позицією, може виникати і деяка конкуренція, яка лише сприятиме зростанню і розвитку. Вирішенням фінансових питань типові Діви зможуть успішно зайнятися протягом другої половини тижня. У цей період їхні фінансові плани виявляться вдалими, з’явиться можливість планувати витрати, здійснювати вдалі покупки. Тиждень – непростий, але дуже важливий перевал в стосунках. Робота і справи залишають мало часу на любов і романтику. Тим цінніша ініціатива друзів, здатних покликати на вечірку і відвернути від повсякденної рутини. І хто знає, може там виблискуватиме яскрава зірочка любовного захоплення на сірому небозводі буднів. Організм чутливо реагуватиме на зміну тиску. Не вживайте тонізувальних препаратів і напоїв.
Терези (24.09—23.10).
Тиждень сприятливий для закiнчення давнiх проектiв, благоустрою житла. У роботi придiляйте увагу найменшим дрiбницям. Якщо зважитеся кудись поїхати, добре продумайте маршрут і безпеку. Терези, нарешті, займуться особистими проектами. Розташування планет протягом першої половини тижня дозволить типовим Терезам активно добиватися поставлених перед собою цілей і завдань . При цьому вони зможуть поєднувати напористість з легшими підходами, діяти в потрібні моменти відкрито, а в інший час проявляти необхідну обережність. Це виведе їх на передній план. Краще всього справи підуть в другій половині тижня. В цей час можуть з’явитися нові плани, частіше приходитимуть нові ідеї. Також друга половина тижня сприятлива для прояву особистої ініціативи в будь-яких колективних справах. Терези стануть мовчазними і загадковими. Свої знайомства вони ретельно приховуватимуть.
Скорпіон (24.10—22.11).
Перша половина тижня нагадає про себе невиконаними домашнiми справами, тож доведеться вiдкласти розваги на потiм. Ви чудово вмiєте допомагати друзям, але не забувайте про власнi iнтереси. У першій половині тижня для Скорпіонів найвигідніше буде зайняти позицію стороннього спостерігача і ні в що не втручатися. Це час відпочинку і накопичення інформації. Слід навести лад в службових справах, завершити початі проекти. Продемонструвати результати своєї роботи вони зможуть вже в останні дні цього місяця. Проте може виникнути така ситуація, що, навпаки, вони не захочуть розповідати про власні досягнення, а використовуватимете їх для досягнення власних цілей. Скорпіони схильні до вільного розвитку власного особистого життя, і навряд чи удасться покласти на них жодні обмеження. Вони будуть активні в інтернет-товариствах і сайтах знайомств, а також помітні на клубних вечірках. Остерігайтеся вуличних тварин, які можуть покусати..
Стрілець (2.11—21.12).
Перед вами постане фiнансове питання, доведеться шукати додатковi джерела прибуткiв. Вам вдасться здiйснити задумане, якщо підете на ризик. Тоді результати перевищать вашi очiкування. Стрільці зможуть добитися успіху в разі раціонального підходу до свого життя. Всі перешкоди і непорозуміння виявляться надуманими. Важливо повноцінно відпочивати. Друга половина тижня виявиться сприятливим періодом для подорожей разом зі своїми друзями. Зараз вони зможуть побувати в найцікавіших місцях, а їх зацікавленість, що посилилася, зможе задовольнити подорож по тих країнах, в яких Стрільці раніше не бували. Друга половина тижня також стане непоганим періодом для навчання. Це підвищить працездатність і поліпшить зовнішній вигляд. Нарешті будуть частково реалізовані амбіції Стрільців, і багато в чому завдяки чарівності і умінню сподобатися. Можна буде побачити нові горизонти і розраховувати на підтримку заступників. Стосунки з жінками і любовними партнерами внесуть гармонію до професійної діяльності. Буде непокоїти головний біль.
Козеріг (22.12—20.01).
Закінчиться безгрішшя, настануть якісь дивні зміни на роботі. У цей самий час Козероги можуть починати крупну перебудову в своєму житті. Розташування планет в першій половині тижня говорить про високу активність типових Козерогів у сфері ділових і особистих взаємин. Протягом цього періоду вони зможуть відкрито обговорювати доволі гострі питання і навряд чи зможуть уникнути розбіжностей. Завдяки продуманим, але при цьому рішучим діям, Козероги зможуть досягти високих результатів і великих успіхів протягом другої половини цього тижня. Цей період буде ефективний і для вирішення будь-яких формальних питань. Час ділових поїздок і романтичних, а то і весільних подорожей для тих Козерогів, які хочуть поліпшити або узаконити стосунки з коханими. Ближче до неділі Козероги відмітять, що зростає їх сексуальність, а їх інтимне життя стає динамічнішим. Відкладіть проведення операцій на горлі. Загострюються хвороби щитоподібної залози. Не розпочинайте прийом гормональних препаратів.
Водолій (21.01—19.02)
Протягом першої половини цього тижня типовим Водоліям зірки радять завершити всю ту роботу, яка вимагає високої активності. Вже в другій половині семиденки такого ентузіазму ви проявити не зможете, а тому постарайтеся використовувати можливості цього періоду максимально. Друга половина тижня стане вдала для розширення свого кругозору, подорожей з метою відпочинку і розваг. В особистому житті Водоліїв стануться зміни. Навіть невільні Водолії обзаведуться новим партнером. Самотні ж отримають пропозицію руки і серця. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі. Погіршується епідемічна обстановка. Якомога менше часу проводьте серед натовпу. Уникайте гастрономічних експериментів. Вразливим буде шлунок. Не дозволяйте застоюватися колінним суглобам. Більше рухайтеся.
Риби (20.02—20.03).
Девiз цього тижня — продовжуй почате. Перед вами широке поле дiяльностi, вiд вас залежатиме доля ваших колег. Незайвою буде стороння допомога. Будьте обережнi з побутовими приладами. Це час, коли слід активізувати егоїстичні схильності. Вони допоможуть отримати вигідне замовлення і крупний гонорар за його виконання. Зараз можливий початок нових романів, які у результаті приведуть до серйозних взаємин. В існуючих союзах тепер також спостерігатиметься динамічність і гармонія. Деякі Риби задумаються про продовження роду. Романтики стане менше в другій половині тижня. На зміну їй з’явиться бажання до інтенсивної праці. Енергії і сили для цього буде достатньо, і навряд чи залишиться на почуттєві та інтимні контакти, які в цей період можуть виявитися вельми яскравими і емоційними. Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день. Може погіршитися зір. Варто потурбуватися про укріплення нервової системи. Більше часу активно відпочивайте.