ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 7 ПО 13 КВІТНЯ 2008 РОКУ

0
441

ОВЕН (21.03—20.04).
Потрібно бути готовим до конкурентної боротьби у бізнесі й до появи суперників у особистому житті. Середа – день перевірки вашої сили волі й витримки. У професійних питаннях ви виявляєте ініціативу, яка дістане гідну оцінку у вашого начальства. Час сприятливий для пошуку нових партнерів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Багато роботи, до якої Тельцям не звикати, зате є можливість самоствердитися і піднятися на рівень вище. Не варто брати і давати гроші в борг. У четвер необхідна буде не тільки хороша реакція, але й мудрість, щоб швидко вийти із скрутного становища. У вихідні прислухайтесь до голосу власної інтуїції, яка підкаже найкращий варіант виходу з грошової кризи.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Важко встигати за динамікою тижня і правильно вписуватись у ситуації. Найкраще займатися буденними справами і не планувати нічого грандіозного. Деякі новини застануть вас зненацька. В особистому житті "багато галасу даремно". Правильно сплануйте сімейний бюджет на тиждень.

РАК (22.06—23.07).
Може розраховувати на підтримку партнерів – правда, вони ставитимуть свої умови, які краще приймати відразу. Ваша пасивність у четвер може позбавити переваг і удач у бізнесі. У п'ятницю не дайте себе втягти у таємні любовні зв'язки – вони принесуть багато клопоту і мало позитивних емоцій. Подбайте про здоров'я.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Рішення, які ви приймаєте до четверга, авторитарні, егоїстичні й не зовсім відповідають реальному стану речей. Зайва самовпевненість може зашкодити стосункам з рідними і друзями. У вихідні космічна ситуація змінюється на краще. Є шанс отримати прибуток з додаткового джерела.

ДІВА (24.08—23.09).
Планети схиляють до легковажних вчинків і непродуманих дій. До п'ятниці займайтеся старими звичними справами і не плануйте нічого нового. У четвер ви налаштовані вирішувати робочі питання з позицій сили, що не додасть вам авторитету. Старші члени родини постійно повчають і заважають приймати правильні рішення. Не гарячкуйте з цього приводу.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
До п'ятниці є ймовірність потрапити в незручне становище або розчаруватися в любовних стосунках. Не поспішайте брати все на віру в середу і четвер. При вирішенні юридичних питань можливі затримки або плутанина з довідками. До людей творчих професій приходить натхнення. Скористайтеся можливістю перевірити свою інтуїцію.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Варто діяти згідно з обставинами і не надто прагнути виявляти власну ініціативу, принаймні до п'ятниці. Зважте на те, що вся ваша діяльність на виду, тому не допустіть жодної помилки, яка була б використана проти вас. Фінансові суперечки з партнерами закінчуються на вашу користь.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Є можливість зміцнити матеріальне становище і поліпшити стосунки з партнерами. Душевний комфорт і відпочинок ви отримаєте від цікавого спілкування і близьких поїздок. У четвер ще раз переконуєтеся, що ваші професійні плани правильні.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Неповна інформація не дає змоги приймати правильні рішення. Почекайте до п'ятниці, коли ситуація сама проясниться, після чого стане зрозуміло, як діяти далі. Для пасивних людей період буде непростим через постійні сумніви і внутрішні страхи. Позитивні емоції додадуть несподівані грошові надходження. Але щоб їх одержати, доведеться прийняти швидке рішення.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Виправляє помилки, допущені раніше. Особливої уваги вимагають діти, їх капризи невипадкові. У професійній і грошовій сферах без особливих змін. Комерційні поїздки і переговори з партнерами відкладіть на тиждень.

РИБИ (20.02—20.03).
У вівторок з'являється шанс втілити у життя деякі мрії. Розширюється коло спілкування і зона власних інтересів. У професійній сфері можна брати на себе додаткову відповідальність. У четвер не виявляйте благородство там, де його гідно не оцінять. Це передусім стосується ваших близьких родичів. Цього тижня вони нещирі.