ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 28 КВІТНЯ ПО 4 ТРАВНЯ 2008 РОКУ

0
270

ОВЕН (21.03—20.04)
Фінансове становище важко назвати стабільним – нестачу грошей найбільше відчуєте у понеділок і середу. Крім того, у понеділок можливі втрата грошей і крадіжка. Найцікавіші ситуації в особистому житті очікуються у вихідні. Бізнесменів тиждень дещо розчарує – справи посуваються дуже повільно.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Професійна сфера завдасть багато клопоту. У вівторок варто зробити висновки – можливо, ваша діяльність вимагає серйозної реорганізації. Не ризикуйте у матеріальній сфері, адже до четверга втрати ймовірніші, ніж прибутки. Не поспішайте ставити крапку в стосунках з коханою людиною.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Тримати під контролем усі ситуації, особливо у діловій сфері, надзвичайно важко, а в понеділок взагалі неможливо. Вашому успіху, крім конкурентів, заважають і ваша власна неорганізованість та імпульсивність. Субота – сприятливий день для вирішення усіх проблем і примирення.

РАК (22.06—23.07)
До середи Рак перебуває в легкій депресії і сумнівах. Ясне бачення головних проблем і виходу із скрутного становища прийде у п'ятницю. У вихідні ви охоплені жадобою діяльності й великих змін. Що ж, час сприятливий, дійте сміливо. Неділя – чудовий день для побачень і освідчень. Для неодружених – добра можливість створити сім'ю.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Несподівано стає лідером у колективі, але при цьому накликає на свою голову гнів начальства. Понеділок – день інтриг. Можливі цікаві, але нетривалі знайомства в поїздках. Діти вимагають особливої опіки.

ДІВА (24.08—23.09)
Людям бізнесу доведеться змиритися із думкою, що до середи справи не йтимуть і тільки у п'ятницю з'явиться шанс поліпшити становище. Закохані можуть зіткнутися з нерозумінням з боку старших членів родини. Багато емоцій навколо грошей – вони то з'являються, то раптово зникають. Діти вимагають підвищеної уваги і опіки не лише через їх негаразди з навчанням.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Переживають непростий період. До середи настрій поганий через неможливість реалізувати будь-який план. Тільки з п'ятниці фортуна повертається обличчям і дарує багато шансів, особливо в особистому житті. У вихідні не відмовляйте собі в задоволенні поїхати на природу.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Налаштований висловлювати критичні зауваження на адресу людей, від яких морально або матеріально залежить, про що може пошкодувати в четвер. Перевага інстинктів над розумом і відсутність внутрішньої самодисципліни зашкодять у бізнесових справах. Багато часу йде на залагодження проблем близьких і далеких родичів.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Тиждень інтенсивних контактів з партнерами. Потрібна максимальна дипломатичність, адже багато чого в майбутньому залежатиме саме від уміння побудувати стосунки. У вівторок варто гнучко лавірувати між підводними течіями і не дратуватися через дрібниці. Для побачень немає часу аж до суботи.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Можливі неприємності з начальством. У вівторок доведеться відступити із завойованих позицій, але це тимчасове явище. Можливо, вам буде виявлено недовіру з боку друзів або ж вони самі вас підведуть, у результаті ваш авторитет похитнеться. У суботу ви цілком задоволені життям – неприємності минули.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
У професійній діяльності ви можете опинитися крайнім і навіть втратити роботу. Отож до середи уникайте складних конфліктних ситуацій і будьте обережними з юридичними документами. П'ятниця принесе приємні новини. Від суботи починає щастити, особливо у контактах і знайомствах.

РИБИ (20.02—20.03)
Пік негативних ситуацій припадає на понеділок. Особливо уважними повинні бути Риби, чия діяльність пов'язана з комерцією, документами або фінансами. Тут можливі проблеми і втрати. У п'ятницю ваша інтуїція на висоті, вона вам підкаже нову ідею, яка може принести в майбутньому прибуток.