НАБЛИЖАЄТЬСЯ ПОВНИЙ СЮРПРИЗІВ НОВИЙ РІК КОНЯ

0
600

Оскільки символом Нового 2014 року є синій дерев’яний Кінь, взаємовідносини головної тварини року з покровителями інших знаків позначаться на житті людей.

ГОРОСКОП ДЛЯ ПАЦЮКА (1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)
Люди, народжені в рік Щура, повинні бути напоготові, адже Щур і Кінь є енергетичними антагоністами. У 2014 році потрібно контролювати емоції. Розумний, обачливий Щур має всі шанси підкорити примхливого Коня під свої інтереси.
Гороскоп 2014 для Щура рекомендує перевіряти всю інформацію, що надходить, адже можуть з’явитися ті, хто захочуть дезорієнтувати і обдурити Щура. Слід остерігатися колег і партнерів, які намагаються нав’язувати свою думку.
Щур буде комфортно себе почувати в колективі, де люди рівні за статусом і правами. Доходи будуть високими, хоча доведеться ділитися виручкою. Перше півріччя 2014 року не є сприятливим періодом для відкриття свого бізнесу або ж будь-яких великих інвестицій, краще перенести важливі вклади на осінь.
Знайти другу половинку цього року вийде далеко не у всіх. Для деяких 2014 рік буде часом відновлення відносин, примирення з екс-коханими. Зірки рекомендують присвячувати вільний час сім’ї, а також надавати моральну підтримку друзям.
Східний гороскоп 2014 для Щура радить чергувати періоди пасивності та активності, відпочинок і роботу, розслаблення і напруження. Швидкий темп Коня може спровокувати у багатьох людей фізичні, психологічні та інтелектуальні перевантаження, що викличе напади меланхолії і спустошеності. Слід зайнятися лікуванням хронічних хвороб, профілактикою, сісти на дієту і зайнятися спортом.

ДЛЯ БИКА (1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)
Бик часто буде сердити повелителя року – Коня – своєю повільністю і неповороткістю. Однак Бик терплячий і добрий, тому йому вдасться домогтися поваги від порядного Коня. Астрологічний прогноз рекомендує Бикові бути більш відкритим і щирим.
Бик схильний до внутрішніх переживань, він переживає наодинці, тим самим доводячи себе до неврозів і стресів. Східний гороскоп радить зайнятися пішими прогулянками і не знімати втому та пригніченість алкоголем.
Зірки рекомендують Бикові скористатися допомогою близьких людей, оскільки своїми зусиллями благополуччя досягти не вийде. Найбільш складними в плані фінансів будуть три останні місяці року. Зате в травні-серпні на Бика чекають великі придбання.
Кар’єрне зростання на Бика чекає в кінці зими. Але це стосується тільки впевнених у собі людей, які відкинуть страхи, приймуть нові зобов’язання і почнуть якісно їх виконувати. Літо, швидше за все, буде завалене роботою, відпочити вдасться лише у вересні.
Бики матимуть безліч можливостей завести роман. Часто Бик буде себе вести легковажно, тому їх партнери не сприймуть незрозумілих залицяльників всерйоз. Сімейні Бики можуть зіткнутися з непорозумінням в сім’ї, оскільки домашнім не вистачатиме їхньої уваги.

ДЛЯ ТИГРА (1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)
Східний гороскоп на 2014 рік для Тигра обіцяє, що Кінь буде цілком прихильно до нього ставитися. В цілому Тиграм властиве лідерство, але в 2014 році їм буде здаватися нібито вони слабші, ніж їхні конкуренти. Щоб подібні відчуття не турбували, слід заздалегідь планувати свої дії.
Для кар’єрного зростання гороскоп радить Тиграм займатися самоосвітою. У лютому або березні деяким Тиграм випаде можливість поїхати працювати за кордон.
У відносинах будуть виникати різноманітні безглузді суперечки і дрібні сварки, які іноді будуть трансформуватися в серйозні конфлікти. Деякі Тигри під тиском емоцій розірвуть відносини з коханими. Після такого рішучого кроку, найбільш імовірно, що вони будуть самотніми до кінця 2014 року. Самотній Тигр зрозуміє недоліки любовного трикутника, оскільки йому доведеться битися за об’єкт своєї симпатії з іншим претендентом.
Фінансове становище буде влаштовувати Тигра. У цій сфері східний гороскоп не обіцяє ніяких збоїв. Навпаки, у багатьох буде можливість витрачати кошти, особливо їх не економлячи. Але варто пам’ятати, що наприкінці весни настане період ризиків, в цей момент існує ймовірність невдалих придбань. Саме тому в квітні-травні зірки рекомендують утриматися від фінансових операцій, перенести їх на більш сприятливий період.
Східний гороскоп на 2014 рік для Тигра рекомендує почати правильно харчуватися, оскільки можливе виникнення проблем з кишечником і шлунком. Також Тиграм може загрожувати депресивний синдром, безсоння і проблеми з серцем.

ДЛЯ КРОЛЯ  (1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)
Кінь захоплюється достоїнствами Кролика, тому буде багато в чому йому допомагати, хоча іноді Кролик (Кіт) стане засмучувати символ року і тоді Кінь буде його виховувати.
Східний гороскоп на 2014 рік для Кролика (Кота) не обіцяє особливих проблем зі здоров’ям. Кролики будуть спокійно жити, їх обійдуть стороною серйозні захворювання. Єдиною турботою цих людей будуть сезонні застуди. Але якщо Кролик не забуватиме про полівітамінні комплекси і теплий одяг, вірусна інфекція йому не принесе особливого дискомфорту.
У 2014 році Кролик (Кіт) може стати жертвою шахраїв. Тому зірки рекомендують уникати сумнівних угод і вкладів у безперспективні проекти. Найвдалішим періодом вкладення грошей, на думку астрологів, стане вересень, а от у листопаді ніяких вкладів краще не робити. В цілому заробітки будуть стабільними і задовольнять запити Кроликів.
Дехто знайде більш престижну роботу. Творчим людям Кінь принесе багато натхнення. Пік задоволення від своєї праці Кіт (Кролик) відчує влітку.
Багато уваги Кролики матимуть від протилежної статі. Літні місяці дозволять багатьом людям не тільки приємно відпочити, але й наштовхнуть на думку про створення сім’ї. Одруженим Кроликам зірки рекомендують сімейний відпочинок, який додасть в почуття нотку новизни. Якщо Кролик ще не оговтався від колишніх відносин, йому слід провести відпочинок з друзями.

ДЛЯ ДРАКОНА (1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1976, 1988, 2000, 2012)
Дракон близький по духу Коню, тому господар року забезпечить йому захист і підтримку. Східний гороскоп на 2014 рік для Дракона не готує серйозних проблем зі здоров’ям, однак нехтувати ним теж не потрібно. Слід сумлінно пройти медичний огляд, виконати профілактичні заходи, прийняти вітамінні і мінеральні комплекси, зайнятися спортом, тоді до лікарів не доведеться часто звертатися. Дракон повинен бути обережним влітку, оскільки це травмонебезпечний період.
У фінансовому плані у Драконів важливу роль зіграють друзі. Вони даватимуть хороші поради, а іноді, підтримуватимуть грошима.
Зима і весна не принесуть нічого нового в кар’єрному плані. Якщо Дракон стане сумлінно виконувати робочі обов’язки, то проблем з кар’єрою східний гороскоп не передбачає. Восени можуть виникнути нові ідеї і свіжі проекти, тому доведеться витратити багато сил, щоб вдалося реалізувати перспективні починання.
У 2014 році астрологи прогнозують багато цікавих знайомств. Але варто бути уважним, щоб серед великої кількості шанувальників не захопитися «не тою» людиною. В одруженого Дракона можуть виникати конфлікти, але не потрібно замикатися в собі. Будь-яку проблему легше вирішити відразу, ніж коли вона розростеться.

ДЛЯ ЗМІЇ (1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)
Мудрість і хитрість Змії дозволять у 2014 році домогтися прихильності господині року.
Східний гороскоп на 2014 рік для Змії рекомендує уважно ставитися до здоров’я. Навіть подряпина може стати раною, якщо її не обробити знезаражуючими препаратами. У листопаді та грудні варто побоюватися травм. Також у цей період Змія не повинна нехтувати профілактикою і прийомом мінеральних комплексів.
Фінансовий гороскоп 2014 не змусить Змію хвилюватися. Буде достатньо коштів, щоб забезпечити свої потреби. Нарешті Змія зробить запланований ремонт або закінчить будівництво. Якщо у Вас виникне бажання вкласти гроші, то варто проявити крайню уважність, оскільки сьогодні надзвичайно багато шахраїв. Особливо небезпечним періодом вважається вересень і грудень, великі придбання рекомендується робити влітку.
Взимку Змії будуть «на коні», але колеги досить заздрісні, тому не варто бути занадто довірливими і повільними, інакше можуть виникнути серйозні труднощі. Серпень стане хорошим періодом для творчих Змій. Деякі з них розширять сферу занять або поміняють область діяльності.
Тривалі відносини у 2014 році зав’язати буде дуже складно. Всі претенденти на роль партнера здаватимуться занадто нудними, тому Ви самі не захочите продовження стосунків. Влітку необхідно буде приділити увагу дітям, яким знадобиться мудра порада. В листопаді або грудні варто вирушити на відпочинок.

ДЛЯ КОНЯ (1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)
Люди, народжені в рік Коня, будуть намагатися скрізь встигнути і все зуміти зробити. Вони будуть надзвичайно активні і зможуть здивувати світ власними досягненнями.
Східний гороскоп на 2014 рік для Коня попереджає, що потрібно берегти нерви, тому що така активність може морально виснажувати. Щоб бути в тонусі, слід приділяти час безтурботному відпочинку. Через нервове перенапруження може виникнути безсоння, втрата апетиту і депресія. Від усього цього врятують подорожі і зміна обстановки.
Кінь може стати жертвою непорядних людей, які залучать його у вельми сумнівну операцію. Наслідками такої співпраці може бути навіть банкрутство. Підвищення зарплати гороскоп обіцяє вже в березні, тому фінанси не викликатимуть хвилювань. Навесні Кінь захоче зробити ремонт або придбати дачу: якщо все наперед продумати , то все вийде.
Люди, які займають керівні посади, зможуть успішно організувати роботу підлеглих. Східний гороскоп на 2014 рік обіцяє успіх також творчим Коням, які зможуть втілити в життя найнеординарніші і сміливі творіння. Осінні місяці року стануть найбільш значними для кар’єри. Так що восени слід бути особливо сумлінними, максимально коректними і розсудливими.
Отримання матеріальних благ вимагатиме багато сил і часу, взаємини з друзями та коханими можуть через це погіршитися.

ДЛЯ КОЗИ (1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003)
Рік Коня змусить Козу кардинально поміняти світогляд і почати стежити за здоров’ям. Кожна людина щось змінить у житті: хтось сяде на дієту, а хтось, можливо, кине курити чи займеться профілактикою.
Взимку Кози (Вівці) ризикують підчепити вірусні інфекції. Щоб цього не сталося, слід одягати тепле взуття і не забувати про головні убори.
Деяким людям у 2014 році доведеться робити істотні придбання. Крім того, може з’явитися можливість перспективного вкладення грошей. Щоб успішно розв’язати фінансові завдання, Козам знадобитися правильно розподілити грошовий потенціал і багато працювати.
Професійна сфера готує чимало сюрпризів, які не завжди будуть приємними. Зірки попереджають про те, що багатьом доведеться поміняти місце роботи, бо виникне невдоволення колективом або конфлікт з начальником. Звільнившись з роботи, не варто опускати руки і засмучуватися. Якщо відразу не вийде знайти хорошу вакансію, все вирішитися протягом трьох місяців.
Тяжка праця над відносинами у 2014 році дозволить врятувати навіть шлюби, які стояли на грані краху. Одиноким Козам щастя посміхнеться лише наприкінці 2014 року.

ДЛЯ МАВПИ (1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1980, 1992, 2004)
Характер Мавп не викликає в Коня особливої симпатії, лише її безтурботність дає господарю року позитивні емоції.
Східний гороскоп на 2014 рік для Мавпи попереджає про ймовірність харчового отруєння або серйозної травми у травні. Восени, можливо, ці люди задумаються про потребу профілактики або поїдуть в санаторій, щоб оздоровитися. Астропрогноз рекомендує не займатися самолікуванням.
Мавпи є марнотратними людьми, які не рідко беруть гроші у борг, але в 2014 році вони проявлять дивовижну ощадливість. Такий підхід принесе свої результати  і стабільний заробіток.
Безробітним Мавпам гороскоп передрікає, що в квітні або травні вони знайдуть роботу. Посада буде цікавою і забезпечить непоганий дохід. Мавпа знайде хорошого компаньйона, з яким прибуток піде вгору. Однак не варто в кожному бажаючому вбачати свого союзника, спочатку потрібно перевірити нову людину, дізнатися про її минуле, можливо, це не та кандидатура, яка зможе покращити стан справ.
Східний гороскоп для Мавпи на 2014 рік радить бути чесним у відносинах. Деякі Мавпи розірвуть стосунки, в яких їх занадто контролюють. Самотня ж Мавпа зустрінеться з вельми неординарними людьми, з якими захочеться офіційно оформити стосунки.

ДЛЯ ПІВНЯ (1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1981, 1993, 2005)
Півень і Кінь досить схожі – вони чесні, цілеспрямовані і відважні, проте перший зарозумілий і самовпевнений. Коню захочеться провчити зазнайку. Якщо Півень зуміє стати розсудливим, то господар року буде йому частенько допомагати.
У 2014 році в Півнів можуть загостритися старі недуги. Навесні зірки рекомендують пройти діагностику організму. Якщо цього не зробити, то можна не помітити початок розвитку серйозної недуги. Східний гороскоп 2014 радить менше вживати гостру, жирну їжу і алкоголь, інакше у Півня можуть виникнути збої в роботі печінки.
Півень повинен контролювати розмір своїх витрат і замислюватися про потреби тієї чи іншої покупки. Є великий ризик невдалого вкладення грошей, тому перш, ніж почати якусь фінансову операцію, потрібно гарненько обмізкувати ситуацію, взяти до уваги всі нюанси. Індивідуальний бізнес навряд чи принесе Півню хороший дохід. Фінансові справи налагодяться лише наприкінці листопада.
Іноді робота буде неабияк псувати настрій Півня через складні взаємовідносин у колективі. Конфліктність зникне до липня. У січні можливі сварки з керівництвом, що загрожує втратою посади. Іноді виникатиме бажання піти з роботи, але не варто гарячкувати, все стабілізується до жовтня.
Східний гороскоп для Півня на 2014 рік рекомендує довіряти родині. Влітку варто провести відпустку тільки вдвох – це відновить романтичні почуття, додасть сил і налаштує на позитив. Самотні Півні в 2014 році стануть звинувачувати у власних невдачах інших, тим самим, прирікаючи себе на самотність.

ДЛЯ СОБАКИ (1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1982, 1994, 2006)
Кінь в Собаці бачить безліч привабливих якостей, адже представники цієї тварини порядні, некорисливі і вірні.
Собака повинна чергувати відпочинок і роботу, інакше до кінця серпня її сили вичерпаються і вона почне відчувати високу втомлюваність, сонливість і слабкість. Якщо не дати організму відпочинку, то зросте ризик вірусних захворювань. Східний гороскоп рекомендує позбутися шкідливих звичок та приймати вітаміни.
Собаки щедрі, вони не схильні до економії, їм властиво робити близьким людям подарунки і радувати самих себе новими придбаннями, але такі риси характеру можуть стати причиною скрутного фінансового становища. Особливо це стосується серпня. Кінь хоче, щоб Собаки стали обачнішими у витратах. Для Собак рік не буде вдалим в плані капіталовкладень.
Працьовитість дозволить Собакам домогтися нових вершин у кар’єрі. Зірки радять не боятися відповідальності, зайняти лідируючу позицію і посилити свій авторитет серед колег та керівництва. У червні Собака повинна бути максимально компетентною і зібраною, щоб не упустити можливість підвищення на посаді.
Обділені увагою Собаки не будуть. Для самотніх людей рік буде гарною можливістю позбутися сірої самотності. Однак люди, які перебувають у шлюбі, ризикують потрапити в двозначне становище. Не варто плутати дружбу з фліртом. Крім того, Собакам треба менше ревнувати своїх партнерів, які через зайву підозрілість супутника можуть захотіти від нього втекти. Східний гороскоп для Собаки на 2014 рік обіцяє хороший сімейний відпочинок у вересні.

ДЛЯ КАБАНА (1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)
Символу 2014 року – Коню подобається Свиня. Його не дратує її запал, простодушність і егоїзм, оскільки Коню теж певною мірою властиві вище зазначені риси.
Здоров’я не підведе Свиню до осені, а восени гороскоп радить пройти діагностику, оскільки можливі спонтанні головні болі і проблеми з поперековою зоною. Пояснюються ці нездужання сидячим способом життя, тому зірки рекомендують при можливості зайнятися пішими прогулянками.
Свиня повинна заощаджувати гроші, оскільки навесні можлива фінансова нестабільність, пов’язана з великими покупками. Якщо не буде заначки, то пережити брак коштів вийде не легко. Східний гороскоп радить обмежити витрати на дрібні речі, без яких цілком можна обійтися. Восени можна спробувати щастя в лотереї.
Тривале святкування різдвяних свят може нашкодити кар’єрі, тому що повернутися в колишній ритм буде складно. Може зірватися перспективний проект або вигідна угода. Багато Свиней у 2014 році заслужать авторитет серед колег та керівництва. На Вас можуть покласти чималу відповідальність, яка буде відмінною підмогою для кар’єрного зростання.
Свині у 2014 році будуть дбайливі та уважні, безперечно, їхні партнери це оцінять. Одружених Свиней чекає гармонія у взаєминах. Східний гороскоп для Свині на 2014 рік обіцяє багато шлюбів.