ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 24 ПО 30 ВЕРЕСНЯ 2007 Р.

0
460

ОВЕН (21.03—20.04).
Тиждень вимагатиме великої обережності в контактах і емоційної стриманості. Особливо небезпечні надмірні амбіції і критичне ставлення до партнера по бізнесу. У суботу доведеться займатися дрібним ремонтом вдома. У неділю подбайте про здоров'я.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05 )
На початку тижня найменші дрібниці можуть негативно позначитися на любовно-романтичних стосунках. У бізнесі розраховуйте тільки на власні сили і здібності. На вихідні можна планувати розважальні заходи і побачення. Четвер – хороший день для нових знайомств.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Жорстока конкурентна боротьба на роботі примусить працювати вдвічі більше, ніж звичайно. У середу вирішуйте особисті проблеми, – результати діяльності будуть успішними. Кінець тижня – час для візитів і налагодження зв'язків з потрібними людьми.

РАК (22.06—23.07).
Почувається впевнено як у професійній сфері, так і в особистому житті. У середу гостро стоїть проблема грошей. Наприкінці тижня починаєте будувати плани на далеку перспективу. Покупки, які ви зробите в неділю, будуть не зовсім вдалими.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Входить в азартний стан заробляння грошей. У четвер є можливість для вигідного вкладання коштів у приватний бізнес. Найближчі люди будуть дуже гостро реагувати, якщо ви спробуєте вирішити свої проблеми за їх рахунок. У неділю обережно з гострими предметами і бензином.

ДІВА (24.08—23.09).
Є шанс реалізувати пропозицію, яка давно надійшла від ваших партнерів. Усі переживання у бізнесі пов'язані в основному з необхідністю зробити правильний вибір. У середу очікуються конфлікти з діловими партнерами, причиною яких будуть ваша необов'язковість або зміна умов договору з метою "не прогадати".

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Загальному позитивному перебігу справ заважатиме людина з-під знака Риб або Стрільця, яка постійно втручатиметься у ваші справи. В четвер ви розгнівані на начальство, яке починає "тиснути" на вас і придушувати будь-яку вашу ініціативу. Контролюйте власні емоції.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
З'являється непогана можливість отримати солідні замовлення. Особливого прибутку вони не принесуть, зате дадуть відчуття стабільності у діловій діяльності. У сімейному житті нарешті дійдуть руки до справ, які чекали на своє вирішення упродовж півроку.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
На деякий час охолоне до своїх службових обов'язків і буде займатися особистими проблемами. В четвер добре подумайте перед тим, як позичати друзям гроші, адже гарантія їх повернення досить сумнівна. У вихідні багато клопотів через сусідів або далеких родичів.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01 )
Проблеми тижня дріб'язкові, але їх настільки багато, що вони можуть заважати втіленню генеральних планів. Щоб зацікавити партнерів з метою збереження ділових зв'язків, доведеться шукати нові угоди. У неділю охоплює ностальгія за минулим коханням.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02 )
Зростають непотрібні грошові витрати. У посварених друзів є шанс помиритися і розпочати нову спільну справу. Інтуїція і уміння аналітично мислити дозволять легко вийти переможцем із заплутаної ситуації у вихідні.

РИБИ (20.02—20.03).
У другій половині тижня варто зняті "рожеві" окуляри і подивитися на ситуацію критично. Багатьом доведеться докорінно змінити діловий імідж. Хтось цікавиться розмірами ваших прибутків.