ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 19 ПО 25 ТРАВНЯ 2014 РОКУ

0
307

ОВЕН (21.03—20.04).
На цьому тижнi ви особливо продуктивнi в роботi й оригiнальнi у своїх рiшеннях. За допомогою друзiв ви зможете вирiшити питання, яке ранiше видавалося надто складним. Розмірковують над пропозицією нової роботи. Овни і Скорпіони дошкуляють своїми постійними зауваженнями й повчаннями. У вівторок песимістичний настрій переходить у помірковано-оптимістичний. Сприятливий період для тих, хто хоче зробити кар’єру. У середині тижня стримуйте емоції, бо дрібні конфлікти з партнерами по бізнесу можуть зруйнувати все, над чим ви працювали з початку серпня. У п’ятницю зростає небезпека травматизму. Хтось хоче заподіяти шкоду, але ви можете вчасно передбачити підступні плани конкурентів. Зверніть увагу на меню, не зловживайте алкоголем. У вихідні перевіряйте всю інформацію – вона може бути неправдивою. Носіть зручне взуття. Не можна видаляти родимки. Здійсніть профілактику серцево-судинних захворювань. Відпочивайте, піднявши ноги. Багато роботи і багато відповідальності.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Тиждень загалом сприятливий. На початку тижня не вдасться уникнути виконання обов’язкiв, у якийсь момент вам здаватиметься, що це важкий тягар. Але невдовзi вітри змiняться, у життi буде мiсце i подвигам, i креативу, i святу. Обставини на роботі складаються на вашу користь. У молодих з’являється нове глибоке почуття або захоплення. Завдяки інтуїції зможете блискуче вирішити складні проблеми. У вихідні, можливо, прийдуть гості. Докладає багато зусиль, щоб знайти нових партнерів і відновити старі зв’язки. Молодих манить нове кохання. Сімейні Тельці не повинні давати приводу до ревнощів, бо в середині місяця назріває серйозний скандал.  У багатьох – проблеми із зубами і суглобами. Основний клопіт тижня – розчарування у друзях, які намагатимуться підставити підніжку у бізнесових справах. У матеріальній сфері щастить Тельцям, які народилися у другій декаді травня. П’ятниця і субота – дні непродуманих вчинків. Стрільці і Риби підсовують вам неправильну інформацію. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Особливого догляду потребуватиме чутлива шкіра обличчя. Не можна видаляти вугри.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Домашні проблеми можуть змусити відмовитися від відрядження або комерційної поїздки. За вашою спиною дуже багато пліток і розмов. Думки про зміну місця праці трохи передчасні. Консерватизм, небажання нічого змінювати і страх перед новим стають на перешкоді до успіху. Щастить діловим людям, які займаються туризмом і шоу-бізнесом. Не намагайтеся активно впливати на хід справ, поки що це вам не під силу. Обставити сильніші за вас, особливо у середу. Тільки з п’ятниці з’являться надія на поліпшення ситуація. Докладатимуть багато зусиль, щоб не втратити завойовані позиції. Фізична робота допоможе зняти нервове напруження в четвер. Не виказуйте конкурентам слабкі місця свого бізнесу. У п’ятницю вони скористаються цією інформацією не на вашу користь. Знайомство у середу розважить вас. Протипоказані активні процедури. Є небезпека зміщення хребців. Не бажано проводити операції на горлі. Лікування грибкової інфекції пройде вдало.

РАК (22.06—23.07).
Партнер по роботі намагатиметься примусити вас змінити своє рішення. У середу і четвер діти стануть причиною хвилювань і конфліктів. Ретельно контролюйте свої фінансові витрати – ви схильні до непродуманих покупок. Створіть навколо себе атмосферу спокою та комфорту. Займіться зміцненням нервової системи. Багато проблем, виникне з інстанціями і численними довідками. У четвер уважно слідкуйте за кожним підписом, який ви ставите на документах. Через хворобу дітей або літніх батьків у вас змінюються плани щодо відпустки. Успіх у кар’єрі проблематичний. На заваді стануть Овни і Скорпіони. Якщо вони ваші начальники чи співробітники, не звертайтесь до них у середу, бо нічого, крім конфлікту і розчарування, вам це не принесе. Жінок-Раків засмутять діти, які у вівторок повністю вийдуть з-під контролю. У суботу варто сісти на дієту, бо можна легко набрати зайву вагу. У місцях колишніх ушкоджень можуть виникати запальні процеси й набряки. Непокоїтимуть судоми.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Хапається за багато справ одночасно і жодної не може довести до кінця. Ви можете зазнати фіаско у діяльності, тому краще перечекайте тиждень. У середу ваш шеф або благодійник подасть руку допомоги. Якщо посварилися з коханою людиною, то у вихідні є шанс помиритися. На проблеми розлучення спробуйте глянути тверезіше. Відкриваються непогані перспективи для поліпшення житлових умов. В середу і четвер у вас виникне ситуація “зв’язаних рук”. Партнерські угоди й шлюби, укладені цього тижня, на жаль, будуть недовговічними. середу можливі напади численних опонентів. Особливо альтернативно висловлюватимуться чи діятимуть Стрільці, Риби і Близнюки. У Левів, народжених наприкінці липня, не все гаразд у сім’ї. Час бити на сполох і рятувати шлюб. У суботу на вас чекають походи в аптеку і безліч лікувальних процедур. Подбайте про здоров’я. Підвищення внутрішньої тривожності може призводити до порушення сну. Намагайтеся підтримувати емоційну рівновагу.

ДІВА (24.08—23.09).
Справи складуться вдалiше, нiж ви розраховували. Зараз усе пливе до ваших рук, з’являться потрiбнi люди та iнформацiя. Будьте активнi, не засиджуйтеся в тiнi. Несподівано з’ясовується, що у вас з’явилися опоненти й вороги. Найсильніше ворожість оточення ви будете відчувати від середи до п’ятниці. Боржники не хочуть віддавати гроші. Позитив тижня – романтичні побачення. Основні клопоти у матеріальній сфері. У вівторок і середу ви занепокоєні тим, що вам не повертають борги. Не виключено, що цього тижня у вас будуть напружені стосунки з колегами. Головне для вас у четвер – стати дипломатом і визнати правоту інших. Ремонт житла і операції з нерухомістю відкладіть на кілька тижнів. Якщо не сидіти, склавши руки, то замкнуте коло, в якому ви опинитесь у вівторок, вже до п’ятниці можна розірвати. Члени родини, як ніколи, потребують вашої уваги. Час сприяє будь-якій інтелектуальній діяльності. Не пийте холодного. Операцію на щитовидній бажано відкласти. Не ігноруйте перших ознак застуди.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Обсяг роботи набагато перевищує результати, які упродовж тижня будуть скромними. У середу виникає думка все залишити і піти у відпустку. Ваша нервова система вимагає пасивного відпочинку. Уникайте занепаду духу, незадоволення і вразливості. У середу філософські роздуми обов’язково чергуйте з фізичними вправами та веселим товариством, бо є загроза депресій. Не варто діяти, ні з ким не порадившись. Зокрема в четвер від необачних кроків може постраждати ваш імідж. Боротьба за спадщину, великі прибутки чи дивіденди наразі нічого, крім клопотів, не принесе. Досить прохолодні стосунки з партнером можна поліпшити у п’ятницю. Триває благодатна смуга. Ви маєте змогу здобути нову освіту, перекваліфікуватися чи змінити місце роботи. Щоправда, у четвер і п’ятницю, доводити розпочаті справи до логічного кінця буде досить складно через несподівані перешкоди. У тих, хто відпочиває, багато пригод у середу. Хворі на виразку шлунку мають дотримуватися суворої дієти. Добре пройде процедура виведення каменів із жовчних проходів. Погіршується стан хворих на панкреатит.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Може відчувати себе в зачарованому колі, коли великі зусилля не приносять потрібних результатів. Четвер – день розчарувань і втрат. Найбільше прикрих помилок можуть допустити юристи, працівники силових структур та військові. Повинен уважно вивчати, перш ніж підписувати фінансові і юридичні документи, щоб уникнути неприємної ситуації у четвер. У четвер не купуйте нічого «з рук» і стережіться шахраїв. На матеріальну допомогу з боку родичів не розраховуйте – це тільки обіцянки. Справи йдуть на лад. Невдовзі на вас чекає непоганий заробіток. У суботу не дозволяйте нікому втручатися у ваші сімейні стосунки. На роботі стає більше опонентів. Добре пройдуть процедури очищення кишково-шлункової системи. Не використовуйте  приправ, що подразнюють слизову шлунку. Відмовтеся від спиртного.
Інтенсивна фізична праця може провокувати посилене серцебиття й аритмію. Не зловживайте тонізуючими напоями.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Схильний зациклитися на одній проблемі. У середу ви можете “за деревами не побачити лісу”. Ви надто збуджені, щоб приймати правильні рішення. На прихильність зірок можна розраховувати у п’ятницю. Непередбачені обставини вимагатимуть дій, які принесуть несподіваний успіх, а декому і прибуток (субота). Діти шкільного віку приносять добру звістку. Дружба з Левами переростає у партнерські стосунки, але не забувайте, що керувати спільною справою захоче Лев. Пам’ятайте, що в суперечках з керівництвом народжується істина. У середу, завдяки кмітливості, легко заробите кругленьку суму. Добрий період для пропаганди своїх ідей, реклами публічних виступів. Заради успіху доведеться віддати роботі усі сили й розумові здібності, а все інше відкинути на задній план. У п’ятницю не шкодуйте грошей на справді необхідні для сім’ї видатки. Сердечникам слід стежити за самопочуттям. Можливі напади тахікардії. Не допускайте перевантаження спини.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Здається, ніби вони втратили на деякий час мету. На прихильність начальства не розраховуйте, воно налаштоване надто критично, щоб вибачати ваші помилки. Найскладніший день – вівторок. У середу настрій поліпшується, але не набагато. Середа і четвер – сприятливі дні для залагодження питань з нерухомістю, оформлення спадщини, походу до стоматолога. Щастить працівникам сфери торгівлі, адміністраторам усіх рангів, рекламним агентам. Ви можете легко закохати у себе Тельців, Риб і Терезів. Романтичні побачення призначте на середу або четвер. Відкривається «друге дихання». Є усі можливості, щоб реалізувати плани, які довго чекали свого часу. Вирішуючи важливі питання, можна послухатися інтуїції. У вихідні настрій псує погана звістка, але вас вона не дуже зачіпає. Страждають через свій довгий язик. У суботу необачно розкривають конкурентам комерційні таємниці. Протягом тижня напружена атмосфера в колективі гнітюче діє на нервову систему. Неприємності у неділю швидко минуть. Намагайтеся не приймати таблеток. Пийте натуральні соки та мінеральну воду. Відвідайте сауну чи лазню.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
На допомогу фортуни розраховувати не варто. Часто не встигатимете за стрімкими ритмами слів і справ. Друзі підкажуть оптимальний вихід із скрутного становища. У Водолія посилюються професійні амбіції. Ділові справи вирішуються без особливих проблем. До Водоліїв, народжених у першій декаді лютого, повертаються старі друзі або кохані. Розплутує клубок протиріч. У четвер не слід прислухатися до порад інших, особливо Стрільців та Риб. Якщо ви посварилися з партнером по бізнесу або коханою людиною, то зробіть перший крок назустріч. Перевіряються на міцність зв’язки і контакти. Особливо вдалі справи у митців та викладачів. У четвер через власну неуважність ви можете забути про потрібний дзвінок, зустріч або загубити важливий документ. Є проблеми в особистому житті. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією.

РИБИ (20.02—20.03).
Попереду звичайний тиждень. З вівторка ви будете відчувати труднощі при досягненні мети. У середу можливі невеликі неприємності, які стосуватимуться не особисто вас, а ваших близьких і рідних. У творчих людей і комерсантів справи йдуть успішно. Працівники туристичних агенцій отримають незапланований прибуток. Обережність потрібна в усьому, бо можливі серйозні конфлікти, а в декого – травми й переломи. Період несприятливий для пошуку партнерів, зате непоганий для тих, хто працює за кордоном. Приготуйтеся до того, що доведеться постійно бути в центрі уваги. В особистому житті не варто переходити межу. Остерігайтеся недоброякісних продуктів. Збільшуються шанси отримати добре оплачувану роботу. Тягне в далеку дорогу, на контакти з іноземцями. У ділових людей є можливість отримати пільгові кредити. Наприкінці тижня – період матеріального комфорту: ви робите покупки або отримуєте подарунки. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.