ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 20 ПО 26 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ

0
356

ОВЕН (21.03—20.04).
Тиждень вдалий для розв’язання фінансових питань: ви зможете чітко визначити ваші інтереси і обстоювати їх. Крім того, налагоджуються партнерські відносини, засновані здебільшого на емоціях. Тому не забувайте про діловий прагматизм. Попередні вимоги ваших партнерів вас не влаштовували, а їхні нові пропозиції можуть виявитися надто ілюзорними. Проте ситуація сприятлива для налагодження компромісів з цими партнерами. Можуть з’явитися гроші для створення власної справи. Врахуйте, що Риби непогані фінансисти, але слабкі адміністратори. В особистому житті ви нарешті досягли гармонії. Гроші і здоров’я особливо не хвилюють – тут усе гаразд. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05
Тиждень вдалий для налагодження фінансових відносин з корпоративними партнерами. У близьких ділових відносинах постарайтеся бути уважнішими, оскільки тут виникають передумови для конфліктів у майбутньому. Все ще може непокоїти конфлікт з довіреними особами, про який ішлося в попередніх прогнозах. Водночас у найближчому майбутньому у вас з’явиться можливість пошукати компроміси, які допоможуть у питаннях кар’єри. З’являються нові партнери в бізнесі не тільки з добрими ідеями, але й з добрими фінансами. У середу не розбазарюйте енергію і час на дрібниці – зосередьтеся на головній проблемі. Інформацію, отриману в четвер, варто ще раз перевірити. Вона може бути неправильною, особливо якщо надійшла від жінок. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Все ще потрібна уважність у фінансових корпоративних відносинах. Тут важливо контролювати свої емоції: якщо ви зараз припускатиметеся помилок, то у найближчому майбутньому навряд чи з’явиться можливість для компромісу. Можливе наростання невпевненості під час розв’язання управлінських питань. Постарайтеся бути трохи стриманішими і серйознішими в корпоративних відносинах. Намагайтеся встигнути зробити якомога більше, поки планети розташовані сприятливо для вас. Активну допомогу в справах нададуть старі друзі. В особистому житті ви в полоні сильних почуттів і пристрастей. У п’ятницю під настрій не наговоріть зайвого. Ваші рідні та друзі вас не зрозуміють. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

РАК (22.06—23.07).
Тиждень не дуже ефективний для ділової діяльності. Водночас є кілька досить потужних вдалих ситуацій, про які ви вже знаєте і від яких можна отримувати результати. Девіз цілого тижня – перевіряй! Ви зможете не лише зміцнити своє становище в колективі, а й вирішити деякі важливі фінансові питання. Щоправда, швидше йдеться не про реальні матеріальні засоби, а про розв’язання якихось проблем.  Четвер – складний день для справ у бізнесі, зате у сердечних справах гарантований успіх. Для незаміжніх є перспектива укладання шлюбу. У вихідні врахуйте, що чим далі від дому ви поїдете, тим краще відпочинете. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Вдало реалізовуються деякі взаємні фінансові зобов’язання. Проте в інших партнерських відносинах спостерігається криза, про яку йшлося в минулих прогнозах. У ній пріоритетними є не фінансові питання, а передусім ідеологічні. Надмірна обережність і підозрілість у справах можуть заважати у середу. Настає період для налагодження ділових відносин завдяки вашому відповідальному ставленню до зобов’язань та вмінню знаходити людей, які чинять так само. Щоправда, не завжди з цієї ситуації ви отримаєте реальну користь. Будьте обережними у висловлюваннях, щоб не звести нанівець домовленості й угоди. У п’ятницю ускладнюються сімейні стосунки. Наприкінці тижня ваша нервова система вимагає відпочинку. Можете подумати про турпоїздку. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

ДІВА (24.08—23.09).
Сприятливий період для розв’язання фінансових питань. Це можуть бути заробітки, важливі переговори, можливості для вдалих покупок (як особистих, так і виробничих), підвищення по службі. Вірогідне накопичення помилок в інформаційній діяльності. Причина — ваша зайва відвертість у деяких ситуаціях. Надалі це може спричинити проблеми з обміном інформацією. Постарайтеся виробити оптимальну стратегію, налагодити баланс «секретність — відвертість». У понеділок відмовтеся від дрібних пропозицій – вони заберуть багато часу і не принесуть хорошого заробітку. В середині тижня ймовірне відрядження або ділова поїздка. Вихідні – хороший час для придбання нерухомості і авто. Поїздка на дачу або у гості буде вдалою. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Успіхи в кар’єрі навряд чи вирішать ваші проблеми, але вони відіграють важливу психологічну роль: з’явиться впевненість у собі, своїх професійних якостях, що, своєю чергою, допоможе уникнути серйозних помилок у проблемних сферах. У діловій діяльності може забракнути динаміки. Поява нових ідей цього тижня малоймовірна. Тому краще зосередьтеся на розв’язанні поточних питань, тим більше, що вирішуватимуться вони в основному позитивно. Сприятливий час для фінансової діяльності. В четвер виникають труднощі у спілкуванні – не призначайте на цей день побачення і зустрічі. Вдома не схвалюють того, що ви постійно на роботі, тому вихідні обов’язково присвятіть родині. Серед найбільших проблем тижня – хронічний брак грошей. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Загалом зараз нейтральний, але доволі активний період у діловій діяльності. Щоб уникнути проблем у найближчому майбутньому, потрібна обережність у висловлюваннях, інформаційній діяльності. Вірогідні складні ситуації, пов’язані, швидше за все, з обговоренням фінансових питань. Водночас ви відчуватимете себе трохи впевненіше, особливо виконуючи певні ділові зобов’язання. Виникають проблеми з юридичними питаннями. В середу ви повертаєтесь до роботи над залишеним раніше проектом – це перспективно у фінансовому плані. До романтичного знайомства у транспорті не варто ставитись серйозно. Вихідні принесуть приємні хвилини у колі рідних і друзів. Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати. Посидьте на дієті — бережіть шлунок, підшлункову і стравохід. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Очікуються незначні проблеми, пов’язані з переговорами, інформаційною діяльністю. Втім, ви практично відразу знайдете вдалий вихід з цієї ситуації. З’явиться розчарування через неможливість скеровувати якісь інформаційні процеси. Можливо, найближчим часом ви не зможете отримувати інформацію, яку досі отримували. Ймовірна можливість вдалого вирішення питань, пов’язаних з управлінськими функціями. А головне — ви відчуєте впевненість у собі під час цієї діяльності. На роботі доведеться зайнятися нудними справами, зустрічатися з нецікавими, але потрібними людьми. У четвер хочеться залишитися на самоті. У вихідні серед вашої кореспонденції буде цікаве повідомлення. Жінкам можна робити нові зачіски або змінити колір волосся. У старих Раків у п’ятницю проблеми із шлунком. Пильнуйте за кермом та під час роботи з механізмами. Підвищується аварійна небезпека. Мозок буде відчувати кисневе голодування. Можливі запаморочення. Бережіть голову від травм. Особливо вразливим буде горло. Намагайтеся не перевантажувати і не переохолоджувати його. Не варто планувати поповнення сім’ї.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Ви зумієте зосередитися на вирішенні питань, пов’язаних з працевлаштуванням, а також з виконанням управлінських функцій. Однак поки що йдеться швидше про ваш потенціал, аніж про конкретні вдалі ситуації. Слід продумати перспективи фінансової та інформаційної діяльності. Наразі можна закласти позитивні програми на майбутнє. Багато контактів, нові знайомства, обмін інформацією. У середу будьте активними у різних напрямах: купуйте, продавайте, розпочинайте щось нове – все буде вдалим. У п’ятницю покажіть характер, але без скандалу. У вихідні ви насолоджуєтесь зробленим і заробленим. Період загострення бронхолегеневих захворювань. Не ігноруйте перших ознак застуди. Хворим на остеохондроз і ревматизм варто зайнятися профілактичним лікуванням. Подбайте про здорове харчування. Не перевантажуйте шлунок. Займіться лікуванням сколіозу. Слідкуйте за своєю поставою. Запишіться на прийом до стоматолога. Лікування і протезування зубів пройде вдало.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Вас може роздратувати неможливість контролювати ситуацію, в якій корпоративні відносини вже не дають очікуваного результату через небажання партнерів виконувати якісь обов’язки. Проте насправді тут більше ваших емоцій, ніж реальних проблем. Вдалий період для оптимальних рішень у фінансовій сфері, налагодження офіційних відносин. Уважніше поставтеся до різних фантастичних пропозицій, що не мають практичної користі. На роботі більше покладайтеся на інтуїцію, у випадку труднощів звертайтеся до колишніх партнерів. У четвер не поспішайте з вирішенням важливих питань, особливо, якщо у вас виникатимуть сумніви. При найменшому ваганні перевіряйте інформацію. Вихідні доведеться присвятити турботам про батьків. Не провокуйте появи застійних явищ в організмі. Можна провести лікувальне голодування. Займіться корекцією фігури. Час позбавитися зайвої ваги. Не допускайте зневоднення організму. Добре промивайте нирки. Стимулюйте виведення піску з сечогінних шляхів. Відмовтеся від уживання міцних напоїв.

РИБИ (20.02—20.03).
Нині сприятливий період для розв’язання фінансових справ за підтримки довірених осіб, які можуть у найближчому майбутньому підказати вам досить важливі конструктивні рішення у фінансовій сфері. У сім’ї виникне неприємна ситуація, але не шукайте пригод на стороні, щоб потім не шкодувати. В середу не давайте гроші в борг, скажіть, що їх у вас немає. Наприкінці тижня може надійти пропозиція від давнього партнера, через неї варто відкласти заплановану на вихідні поїздку. У п’ятницю сміливо розпочинайте ремонт. Вагітним слід уникати фізичних навантажень у ці дні. Молодим мамам не слід відлучати малюків від грудей. Адаптація до нового режиму харчування у немовлят проходитиме складно. Життєвий тонус помітно знижується. Погіршується пам’ять. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку. Остерігайтеся вивихів і розтягнення зв’язок. Найкращий час для зміцнення імунітету. Пийте вітаміни.