ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 1 ПО 7 ЖОВТНЯ 2007 Р.

0
587

ОВЕН (21.03—20.04).
Успіх залежить від вашого покровителя і колег. У середу ви ризикуєте залишитися на мілині, якщо погодитесь на авантюрну ділову пропозицію. Нове захоплення може поставити під удар ваш авторитет. Тримайте його в таємниці.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
На вас чекають сюрпризи з боку ділових партнерів. Не висловлюйте їм свого невдоволення – результат може бути несподіваним, особливо в четвер. Прислухайтеся до порад близьких і друзів. Неповага до їх думки може принести гіркі плоди.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Зіткнуться із заздрістю колег. Альтруїзм і виваженість врятують у четвер. Турбують фінансові проблеми – поки що нема можливості розрахуватися з боргами повністю. Не бійтеся кохання, навіть безнадійного, воно збагатить ваше сприйняття світу.

РАК (22.06—23.07).
Рішення і вчинки не повинні суперечити переконанням, інакше в середині тижня великі втрати стануть неминучими. Не скупіться на підтримку родичів і друзів, у тому числі й матеріальну, це вам повернеться сторицею. Вихідні присвятіть дітям.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Начальство натякне на ваші недоліки. Сприйміть критику спокійно, як добру пораду, і попрацюйте над собою. Ремонт чи переобладнання оселі може обійтися набагато дорожче, ніж ви планували. Ділові поїздки не принесуть прибутку.

ДІВА (24.08—23.09).
Труднощів на роботі ставатиме щораз більше, якщо ви не зміните своє ставлення до грошей і прибутків. У середу рішення доведеться приймати блискавично, деякі плани кардинально зміняться. Не довіряйте пліткам і чуткам наприкінці тижня, деякі з них поширюються спеціально, щоб вас збентежити.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Розчарування у діловому або шлюбному партнері нелегко перебороти, особливо в четвер. Діти і кохані вимагатимуть посиленої уваги, але не забувайте про творчі плани. Нові пропозиції можуть виявитися оманливими. Жінкам хочеться придбати щось нове з одягу.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Неуважність або щедрість можуть спустошити ваш гаманець. Здійснити давно заплановану поїздку буде нелегко. Не впадайте у відчай через сварку з коханою людиною – все перемелеться. У неділю подбайте про домашнє вогнище.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Необов'язковість партнерів внесе хаос у ваші плани. У середу не варто покладатися на інтуїцію, можна прийняти неправильне рішення. У вихідні ви переглядаєте свої стосунки з коханою людиною.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
У середу потрібно бути активним на роботі. Ініціатива закладе фундамент майбутнього успіху. Уникнути серйозних грошових втрат допоможе досвід та інтуїція. У суботу дратує впертість шлюбного партнера.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Нові знайомства і важливі новини поліпшать настрій. В особистому житті ви налаштовані боротися за своє щастя до кінця. У вихідні обставини примушують переглянути свої стосунки з деякими діловими партнерами.

РИБИ (20.02—20.03).
Є небезпека потрапити в незручне становище або стати жертвою обману. Проаналізуйте, чому це сталося саме з вами, і ви відразу ж знайдете правильний вихід. У жінок-Риб попереду нове любовне захоплення.