ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 8 ПО 14 СЕРПНЯ 2016 РОКУ

0
408

ОВЕН (21.03—20.04).
Смуга чорна, смуга біла… Овени готові на все, аби будні не були сірими.  Тому чергове „затемнення” в житті зустрінуть відносно спокійно. У третій декаді заздрість і чужа негативна енергія можуть позначитися на вашому самопочутті і працездатності. Протримайтеся до переломного моменту – четверга. Наприкінці тижня вас чекає сплеск сил і успіх у справах. Наведіть порядок у фінансах, не робіть боргів, поменше витрачайте на розваги і задоволення.
Може стати потужним стимулом для інших, можете мати вплив навіть на великий колектив, хоча й ви не керівник. У коханні стануться зміни (краще, якщо ви самі це зробите). У вихідні наносіть візити і підтримуйте зв’язки з потрібними людьми.. Легко впорається з усіма проблемами, якщо буде цілеспрямованим і рішучим. У середу в ділових людей з’являються нові плани й проекти. Шукайте партнерів серед Водоліїв і Козерогів. У п’ятницю непокоїть стан здоров’я когось із членів родини. Молоді Овни в полоні ревнощів. Загостряться прояви вегето-судинної дистонії. Підвищення внутрішньої тривожності може призводити до порушення сну. Намагайтеся підтримувати емоційну рівновагу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05
Є шанс поліпшити фінансове становище. Приборкайте пристрасті, вони затьмарюють розум, вносять напруження й усе псують, відбираючи дорогоцінні сили. Зберігайте внутрішню волю, будьте врівноважені, і тоді бізнес, просування службовими сходинками, виховання дітей, особистісне зростання – усе вийде пречудово! Головне – намагайтеся не бігти за кількома зайцями водночас, дійте послідовно й обов’язково прислухайтеся до голосу інтуїції.
Вашу особисту ініціативу можуть стримати зовнішні обставини. До четверга доведеться робити те, що необхідно, а не те, що хочеться. З’являться деякі емоційні проблеми – ви будете жалкувати за упущеними можливостями, впадати у меланхолію й поринати у спогади. З’являються шанси зайнятися комерційними операціями. У четвер отримаєте реальний результат і почнете будувати плани на майбутнє. Не все просто в особистому житті, п’ятниця – день з’ясування стосунків і образ. У вихідні приготуйтеся до багатьох несподіванок. Головне, не купіться на лестощі і не живіть ілюзіями. Нагадають про себе старі травми суглобів і зв’язок. У місцях колишніх ушкоджень можуть виникати запальні процеси й набряки. Непокоїтимуть судоми.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
На цьому тижні потреби Близнят не будуть збігатися з їхніми можливостями.  Причому не в класичному сенсі: можливостей якраз буде помітно більше. Настав сприятливий час для реалізації  творчих ідей, що нагромадилися. Вам забезпечений кар’єрний і творчий злет. Володіючи багатьма здібностями, ви доб’єтеся успіху на сцені, у педагогічній діяльності,  мистецтві. Навіть у політиці. Однак не забувайте приділяти увагу близьким – вони дуже цього потребують.
Незважаючи на тимчасову зупинку у справах, ви маєте можливість охопити зором пройдений шлях. Може, варто відмовитись від чогось непотрібного і морально застарілого? Починаючи з середи, плануйте розваги, не відмовляйтесь від романтичних пропозицій і зустрічей. Поспішайте закінчити справи до суботи. Можна розраховувати на фінансову допомогу партнерів. Якщо шлюб переживає кризу, не панікуйте, до кінця тижня все налагодиться. У п’ятницю обережно з грошима і фінансовими документами – є небезпека через прикру помилку втратити значну суму. Частіше турбуватиме головний біль. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Особливого догляду потребуватиме чутлива шкіра обличчя. Не можна видаляти вугри.

РАК (22.06—23.07).
Розпочинаючи нові справи, розраховуйте на власні сили і здібності. Вам пощастить. І хоча невідкладні справи будуть відволікати вас цілий тиждень, але не настільки, щоб не дозволити собі маленькі радощі життя – розваги і побачення. Рак бере на себе роль лідера. На роботі багато змін і перестановок. У четвер виникає проблема інтриг і конкуренції серед членів колективу. Щастить працівникам силових структур і перевіряючих органів та спортсменам. У вихідні краще зайнятися буденними справами. Бережіть стопи від травмування. Носіть зручне взуття. Не можна видаляти родимки. Здійсніть профілактику серцево-судинних захворювань. Відпочивайте, піднявши ноги.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Цей тиждень для того, щоб закріпити те, що вже маєте. Ви можете повернутися до колишніх ідей, знову відновити ділові стосунки, які мали місце наприкінці минулого тижня. Підвищений сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям. Зростає ймовірність сприятливих ситуацій і вдалих поїздок. У середу і четвер вас переповнює енергія і ви можете працювати за двох. П’ятниця – день фінансових проблем: потрібно терміново віддавати борги. Леви створюють у сім’ї кризові ситуації. У дітей шкільного віку погіршується зір. Протипоказані операції на судинах. Є небезпека розвитку тромбофлебіту. Виникатимуть ускладнення у роботі периферійної нервової системи. Знаходьте час для прогулянок на свіжому повітрі.

ДІВА (24.08—23.09).
Ваша поточна робота стане цілеспрямованішою й увійде в звичайне русло. Але вам треба використати ті засоби, цінності, фінанси, які ви вже маєте. Вкладайте гроші в нерухомість, майно, в те, що може полегшити ваші умови життя і побуту. Представники інших фірм можуть надати несподівану допомогу. Справи у бізнесі просуваються у потрібному для вас напрямі. У середу не всім сподобається, як ви розподіляєте бюджет. Проблеми із здоров’ям близької людини примусять похвилюватися у п’ятницю. Таємні любовні побачення у вихідні не принесуть очікуваного задоволення. Не варто відвідувати стоматолога. Знеболювальні діятимуть погано. Частіше чергуйте розумову й фізичну працю. Не позбавляйте себе повноцінного сну.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Успіхи будуть очевидні, якщо ви діятимете двічі. У другій половині тижня вам буде здаватися, що справи стоять на місці. У вихідні ви будете заклопотані побутовими проблемами, декому доведеться робити дрібний поточний ремонт, можливо сусідам. Потрібно вирішити багато фінансових питань, які стосуються перспектив розвитку бізнесу. В четвер не приймайте серйозних рішень і не підписуйте документів. Несподіваний візит чи телефонний дзвінок застане вас зненацька у п’ятницю. У родині назрівають протиріччя, які треба буде негайно залагоджувати у суботу. Уповільнюється процес виведення токсинів і шлаків з організму. Печінка буде гірше справлятися з очищенням крові. Обмежте вживання лікарських препаратів. Смажені й копчені страви вилучіть з раціону.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Вашій роботі заважатимуть сімейні проблеми і погане самопочуття. На цьому тижні ви часто опинятиметеся у нових місцях й у вирі подій. Стосунки і почуття до коханої людини можуть зазнати змін, оновитись і відродитись з новою силою. Скорпіон не здогадується, що припустився помилки і на цьому тижні її доведеться терміново виправляти. Ретельно продумуйте свої фінансові вкладення. У родині ви надто критично ставитеся до дітей. Нове захоплення нічого, крім розчарування, не принесе. Старий роман вже добряче набрид. Вагітним жінкам слід більше відпочивати. Зростає небезпека передчасних пологів. Стережіться харчових отруєнь.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Зірки до вас прихильні, можна знайти нову роботу, познайомитися з впливовою персоною і навіть, при бажанні, створити сім’ю. З друзями й однодумцями складуться прекрасні стосунки, має бути багато цікавих зустрічей, знайомств, вечірок, посиденьок. У той же час намагайтеся відпочивати од суєти. Варто зайнятися здоров’ям. Найменше переохолодження в кінці осені може призвести до бронхіту чи інших ускладнень.
Відчуватимете потяг до прекрасного. Упродовж тижня будуть хороші можливості ходити в гості, на концерти і виставки. У роботі ви зможете використати увесь свій вплив і владу, крім того, знайти відповідних партнерів для втілення у життя своїх ідей. Настав час тверезо подивитися на стан справ і не надто сумувати через невеликі поразки. Навряд чи дістанете суттєву допомогу від оточення, відтак постарайтеся пережити цей період без особливих емоцій. Намагання заробити гроші будь-якою ціною тільки погіршить ситуацію. Тримайте ноги в теплі. Можлива поява циститу. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Може підвищитися температура.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Є шанс оформити важливий договір, який стабілізує його матеріальний стан. Кредит або позичка допоможуть закласти підвалини великої справи. У четвер у вас відкриються очі на вашого партнера або керівника, ви побачите його з найкращого боку. Плануючи нові справи, прислухайтесь до поради давнього друга (четвер – п’ятниця). Багато проектів, які довго чекали своєї черги, дістали «зелену вулицю». Гроші з неба не падатимуть, проте є можливість додаткового заробітку. Ділове життя цікавить більше, ніж особисте. Молоді Козероги закладають фундамент майбутньої кар’єри. Зменшуйте навантаження на серце. Інтенсивна фізична праця може провокувати посилене серцебиття й аритмію. Не зловживайте тонізуючими напоями.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Невеликий переворот у вашому повсякденному житті здатна зробити інша людина. У середині тижня вам удасться уникнути фінансової небезпеки завдяки допомозі родичів. Ви можете передумати щодо якоїсь справи і погодитись на те, від чого раніше відмовились. На роботі ви можете стати об’єктом пліток. У бізнесі і коханні вам буде щастити від понеділка до четверга включно. Якщо сфера вашої діяльності комп’ютери, автомобілі чи засоби масової інформації – розраховуйте на матеріальний прибуток. Протипоказані операції на органах черевної порожнини. Загострюються запальні захворювання кишківника. Дотримуйтеся дієти. Робити татуювання та проколи на тілі не можна — спричинятимуть нагноєння.

РИБИ (20.02—20.03).
У проблемі, пов’язаній з роботою та здоров’ям, ви повернетесь до того, з чого почали на початку вересня. У середині тижня ви схильні самі створювати собі непотрібні переживання і напружені ситуації. Щастить тим, хто займається посередницькою діяльністю. Є можливість знайти нову роботу або перейти на іншу посаду на старій роботі. В особистому житті отримаєте відповіді на питання, які давно вас хвилюють. Молоді Риби займаються розвагами більше, ніж справами. У п’ятницю і суботу – небезпека травм та інфекційних захворювань. Вразливим буде шлунок. Не захоплюйтеся важкими та гострими стравами. Утримуйтеся від уживання алкоголю. Пийте мінеральну воду. Робіть масаж стоп перед сном.