ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 11 ПО 17 СЕРПНЯ 2008 РОКУ

0
270

ОВЕН (21.03—20.04).
Високий рівень енергії, а також рішучість і наполегливість дозволять вам на цьому тижні впоратися з усіма труднощами і досягти бажаних цілей. Сприятлива ситуація для власної кар’єри. Не забувайте і про рідних. Ваше бажання допомогти їм не залишиться непоміченим. Близькі, у свою чергу, допоможуть вам розрадитися на вихідні. Найближчим часом доведеться бути в роз’їздах. Паралельно з життєвими проблемами доведеться вирішувати й робочі. У декого намічається бурхливий роман. Перш ніж витрачати гроші, добре поміркуйте, чи варто це робити. Займіться благоустроєм житла, зробіть ремонт.  Більше уваги приділіть власному здоров’ю, відвідайте лікаря. Вихідні проведіть у колі друзів та близьких. Для закоханих починається період романтичних стосунків.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Ваше безхмарне життя дещо зіпсують конфлікти з близькими людьми. Займаючись мистецтвом, ви марно витрачаєте сили і час. Незважаючи ні на що, ви збережете свій оптимізм і життєву активність, що дозволить подолати всі труднощі. Пильнуйте за своїми діями, щоб зненацька не зіпсувати стосунки з партнерами. Для закоханих настає романтичний період. Якщо ви хочете уникнути небажаних конфліктів, уважно прислуховуйтеся до порад, особливо людей похилого віку. Іноді ви буваєте емоційні, у запалі робите помилки. Треба навчитися стримуватися, щоб не потрапити в неприємні ситуації. Батьки потребують вашої допомоги. Ви намагаєтеся вирішити чужі проблеми, забуваючи при цьому про свої. Чому б не взяти тайм-аут у справах і не відпочити. Мандрівки обіцяють багато нових вражень. Не захоплюйтеся азартними іграми, фортуна не на вашому боці. Якщо не прислухаєтеся до цієї поради, можете втратити все. У середу можете сміливо підписувати важливі документи і укладати вигідні оборудки. Можливе службове відрядження, завдяки якому вдасться познайомитися з потрібними людьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Вам не завжди щастить, але це не завадить добитися хороших результатів у комерції. Правда, для цього доведеться докласти чимало зусиль, але для вас важливий кінцевий результат. На роботі від вас вимагають підвищення кваліфікації, скористайтеся порадами досвідчених людей. У цей період ви гостро відчуєте, що вам не вистачає уваги коханої людини. Нарешті ви зможете подолати відразу кілька перепон. Вас переповнюють емоції, не треба тримати їх усередині. Якщо вам щось турбує, поділіться цим зі своїми близькими. У вас з’являться нові знайомі, які надалі стануть надійними друзями. Скористайтеся пропозиціями від зарубіжних партнерів, це допоможе значно покращити фінансове становище. Завдяки наполегливості зможете подолати багато перепон і досягти поставленої цілі.

РАК (22.06—23.07).
Стосунки з родичами на цьому тижні дещо зіпсуються, але ваша заповзятість і щирість дозволять порозумітися з ними. Найвірогіднішим джерелом прибутків стануть кар’єра і професійна діяльність. Можливі конфлікти з начальством. Подолати всі ці негаразди допоможуть впливові люди. У цей період особливо важливо не ризикувати і ретельно обмірковувати плани на майбутнє.
Настав час деяких життєвих змін. Найближчим часом у вас з’явиться шанс зайняти своє місце під сонцем. Особливо вдалим буде пошук нових розваг на відпочинку. Тиждень буде сприятливий щодо фінансів. На роботі будьте уважні з документацією, можлива аудиторська перевірка. До пропозицій ділових партнерів ставтеся не так скептично, зараз саме вони допоможуть вам вийти зі скрутного становища. Стримуйте емоції, щоб не спровокувати конфлікт.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Незважаючи на серйозні фінансові проблеми, життя загалом складатиметься сприятливо. Правда, ваші творчі потенціали зменшаться, зате вам удасться завершити серйозну справу, яку ви почали ще минулого місяця. Цей час особливо сприятливий для кар’єри, не забувайте і про життєвий досвід. Щоб вийти переможцем із будь-яких ситуацій, не відступайте від наміченого. Вдалий період для досягнення професійного успіху. Знайдіть трохи вільного часу для відвідування батьків. У важливих справах краще не поспішати, ретельність і розважливість убережуть вас від багатьох помилок. Стабільне фінансове становище дозволяє спокійно дивитися в майбутнє. Друзі та колеги хочуться допомогти вам, не відмовляйтеся. У понеділок вірогідні фінансові надходження. Будьте обережні у висловлюваннях, щоб не образити дорогу для вас людину.

ДІВА (24.08—23.09).
Основні проблеми в цей період – це ваша агресивність і конфліктність. Ви не вмієте стримуватися, постійно сперечаєтеся з колегами, що призводить до негативних наслідків. Треба вміти слухати інших, а не тільки висувати власні ідеї. Радимо більше уваги приділяти творчості, оскільки саме в цій сфері ви зможете цілком реалізувати себе. Як вважають зірки, у Дів настав сприятливий період для творчості. Спробуйте втілити в життя неординарні способи вирішення питань. Така поведінка не залишиться поза увагою, ви знайдете однодумців. У понеділок, незважаючи на метушню, у вас з’явиться шанс отримати надбавку до зарплати і просунутися по службі. У вівторок не виключено співробітництво з зарубіжними партнерами, ви отримаєте багато цікавих пропозицій. Зверніться до впливових спонсорів.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
У понеділок і вівторок будьте уважні з фінансовими документами. Зростає ризик неточностей і помилок, особливо з боку партнерів, яким ви довіряли. Перш ніж починати нові справи, зважте всі «за» і «проти». Великі покупки перенесіть на наступний тиждень. Ваше життя порівняно легке, але творчі плани доведеться відкласти до кращих часів. Краще займіться нерухомістю, декому з вас доведеться змінити житло. Наприкінці тижня ви можете розраховувати на прибутки. Ваша працездатність дозволить значно покращити  матеріальне становище. Будьте обачні, не виключено, що оточуючі стануть умовляти вас на якісь поступки. Перш ніж погодитися, зважте, чи вигідно це для вас. Не випустіть шанс скористатися і їхніми послугами.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Уже на початку тижня вам удасться вирішити багато проблем, які накопичилися протягом тривалого часу. Особливо це стосується стосунків із близькими. Загальна життєва ситуація залишається доволі складною. Крім цього, на вас очікує серйозна фінансова криза. Мінімізувати втрати допоможе максимальна увага ваших друзів. Ви зможете вирішити чимало заплутаних питань. Як результат, найближчий тиждень обіцяє зростання вашого авторитету. Оптимізм і гумор допоможуть завоювати серце коханої людини. Ваша заповзятість і наполегливість позначаться на роботі та прибутках. Нарешті вдасться здійснити заповітні мрії. Закінчився період підвищеної уваги до вас, нарешті ви зможете відпочити. Стосунки з коханою людиною значно покращаться.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Ваші плани щодо нової роботи можна втілити найближчим часом. У вас з’являться фінансові спонсори, також удасться підписати вигідний проект. Можливі службові відрядження, саме зараз для вас важливо зробити кар’єру. У другій половині тижня вас можуть очікувати проблеми в особистих стосунках. Якщо хочете досягти бажаного, проявіть кмітливість. Практичний погляд на те, що відбувається навколо, допоможе отримати бажані прибутки. Фінансове становище матиме стабільний характер. Ви можете розслабитися і трохи відпочити. Зробіть щось приємне для себе, але не забувайте про дітей та батьків. Крім основної роботи, вдасться отримати цікаву пропозицію, що принесе чималі прибутки. Узагалі тиждень буде багатий на події.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Напружена емоційна атмосфера не повинна завадити вашій комерційній діяльності. Шукайте ділових партнерів, бажано зарубіжних, які змогли б вам допомогти матеріально. У декого з вас будуть сімейні проблеми, з якими ви залишитеся на самоті. Але незабаром усе владнається. Не забувайте, що друзі завжди готові вас підтримати. Ви, як завжди, вірні принципу: «Гуляти так гуляти». І все ж будьте обачні з непланованими витратами. Водночас удасться придбати дешевше саме те, про що давно мріяли. Час працює на вас, вам удасться зміцнити матеріальну базу, друзі також намагаються брати найактивнішу участь у вашому житті. Ваші зусилля на роботі не залишаться непомічені, на вас чекає нагорода або навіть підвищення на посаді. У понеділок не варто приймати важливі рішення, щоб не потрапити в пастку.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Не давайте емоціям вийти назовні, будьте розумними. Краще займіться справами, це зараз найкращий порятунок від нудьги. Проявіть схильність до оточуючих, не приховуйте від них корисну інформацію. Якщо потрібна матеріальна допомога, зверніться до друзів. У коханні вам пощастить більше, сприятливий час для шлюбів. Вам щастить практично в усьому. Вдасться втілити в життя все заплановане і навіть отримати фінансову винагороду. Батьки і близькі потребують вашої підтримки. Якщо вам вдалося добре заробити, не поспішайте відразу все витрачати. Добре обміркуйте, що саме необхідно придбати. Наступний тиждень вдалий для нових угод. Надмірні розваги можуть серйозно позначитися на сімейному бюджеті. Між вами і незнайомою людиною може виникнути взаєморозуміння.

РИБИ (20.02—20.03).
Головне — не боятися ризикувати. Для досягнення успіху в бізнесі доведеться добре попрацювати, не забувайте, що тільки від вас залежить ваше майбутнє. Не вимагайте від співробітників багато, інакше з’являться проблеми у спілкуванні. Ви сповнені радощів та емоцій, друзі та близькі допоможуть вам зберегти цей настрій протягом усього тижня. В особистому житті цілковитий штиль. Водночас пам’ятайте, що найближчі друзі можуть стати вашими суперниками. Вірогідні грошові надходження. Правильно плануйте свої дії, тоді зможете уникнути багатьох неприємностей. Не варто захоплюватися азартними іграми. Дехто з друзів випробовуватиме ваше терпіння, стримуйте емоції. Зверніть увагу на фінансове становище на роботі, можливі перевірки. Подарунок коханій людини буде доречним.