ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 27 БЕРЕЗНЯ ПО 2 КВІТНЯ 2017 РОКУ

0
474

ОВЕН (21.03—20.04).
Вдалі можливості для фінансових операцій, налагодження фінансових корпоративних відносин, проведення обмінних операцій. Причому вже можна говорити про конкретну реалізацію ваших планів. У понеділок багато пустопорожніх балачок і нереальних планів. У бізнесі хтось водить вас за ніс і витрачає ваші кошти не за призначенням. Середа – день здійснення давньої мрії. Тримайте під контролем свої гаманці – можливі крадіжки і втрати під час поїздок у міському транспорті. Якщо дозволить здоров’я і не будуть заважати таємні недоброзичливці, то можна легко впоратися з великим обсягом невідкладної роботи. Нові знайомства і свіжі враження поліпшать настрій у другій половині тижня. У вихідні ви захочеться купити речі, які вам не по кишені.
ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
До неприємних висловів або спроб чинити на вас інформаційний тиск досі ви ставилися як до непорозумінь. Тепер ви почнете розуміти, що це планомірна політика, яку застосовують до вас деякі партнери. У полоні емоцій, не зовсім позитивних. У понеділок не кваптеся розподіляти сімейний бюджет, до кінця тижня у ньому з’являться нові статті видатків. Особисте життя готує деякі сюрпризи. Зосередьте увагу на грошових справах і тримайте під контролем витрати партнера в шлюбі й бізнесі, інакше можна легко вилетіти в трубу. Ділові зв’язки можуть бути неміцними. Вівторок принесе хвилювання, пов’язані з близькою людиною. У вихідні остерігайтеся шахраїв.
Близнюки (22.05—21.06).
Багато часу і сил забере розв’язання поточних питань. Натомість нині ви продумуєте перспективний проект, заснований на особистих відносинах. У майбутньому очікується серія вдалих ситуацій, пов’язана з цим проектом. З головою занурені в роботу. Успіх у вівторок надасть нового імпульсу, творчим людям – натхнення. Слід остерігатися непродуманих дій у четвер. Не можна втрачати контролю над ситуацією і пливти за течією. Сексуальне життя пішло на спад. У п’ятницю і суботу ви насолоджуєтесь життям, у неділю – згадуєте про невирішені проблеми. У суботу дотримуйтеся правил безпеки на дорогах. Остерігайтесь застудних та інфекційних захворювань.
Рак (22.06—23.07).
Можливі суперечки з корпоративних фінансових питань, які затягнуться на найближче майбутнє. Водночас уже практично сформувався новий етап дуже вдалої ситуації, що почалася ще місяць тому і стосується зміцнення взаємних зобов’язань. Порада компетентного друга допоможе уникнути прорахунків у діловій сфері. Головний козир тижня – добра інформованість. Використайте його, і в п’ятницю успіх у ваших руках. Жінки в неділю дуже примхливі, можуть надмірною екзальтованістю відштовхнути від себе будь-кого. Є шанс збільшити матеріальні прибутки. У вихідні зростає схильність до застудних захворювань. Відрядження не зовсім вдалі, основної мети поїздки не буде досягнуто. Для особистого життя, зустрічей, побачень найкращий день – субота.
Лев (24.07—23.08).
Дуже активний період у діловій діяльності. Актуальними будуть спроби реанімувати офіційні відносини в управлінні фінансовою діяльністю за допомогою виконання якихось прийнятних для обох сторін умов. У професійній сфері та бізнесі все гаразд. При владнанні справ значну допомогу надаватимуть Стрільці і Терези. Можна вкладати гроші у шоу-бізнес та розважальні заклади. У вівторок бракує терпіння у суперечках з дітьми. Розплутати фінансові проблеми допоможуть організаторські здібності і кмітливість. Надмірні амбіції створять додаткові труднощі в спілкуванні з діловими партнерами. У п’ятницю у романтичних стосунках все повертається «на круги своя».
Діва (24.08—23.09).
Ви підготували вдалу ситуацію, пов’язану з інформаційною діяльністю (листування, оформлення документів, обмін інформацією, вдалі зустрічі та переговори). Виношує честолюбні плани. Проте до середини грудня на особливий успіх не варто розраховувати. Діви-домогосподарки відчувають особливий приплив енергії для виконання домашньої роботи. У працюючих вистачає часу тільки на роботу. На любовному фронті – деякі зміни: у неділю з’являються нові дійові особи. Поводьтеся обачно. Необдуманий вчинок може легко зруйнувати кар’єру. У вівторок можливі неприємності, пов’язані з втратою документів. У фінансовому плані період непоганий, хоча гроші з неба не сипляться.
Терези (24.09—23.10).
У корпоративних переговорах від якихось надій доведеться відмовитися, якусь інформацію чи матеріальні засоби, на які ви розраховували, не буде отримано. Проте загалом ситуація вдала. Головну увагу треба зосередити на власних справах і не занурюватись глибоко у чужі проблеми. У самотніх є шанс познайомитись із людиною, яка відіграє значну роль у вашому житті. Змінюються стосунки із колегами по роботі, вони стають діловитішими і прохолоднішими. Можуть забути про важливу справу або наплутати з документами. До п’ятниці часто запізнюватиметеся на важливі зустрічі. В неділю чужі заздрощі стають причиною багатьох ваших неприємностей. Не сідайте за кермо у перезбудженому стані.
Скорпіон (24.10—22.11).
Нині готується вдала ситуація, пов’язана з особистими та дружніми відносинами. Швидше за все, ефект від неї буде більше емоційний, ніж практичний, зате вона підвищить тонус і активізує чуттєвість. Перед тим, як розпочати нову справу або вкласти гроші у розширення старої, правильно оцініть свої фінансові можливості. Вам повертають борг або дають кредит. Особисте життя бурхливе і різноманітне. Якщо на початку тижня ви не вплутаєтесь у чергову авантюру, то тиждень мине порівняно спокійно. Спілкування з друзями стане джерелом позитивної енергії. У неділю є ризик захворіти інфекційною хворобою або отримати побутову травму.
Стрілець (2.11—21.12).
Активізується колишній конфлікт, пов’язаний з корпоративними відносинами, в якому домінуватимуть особисті мотиви. Ви вже знаєте про цей конфлікт, але тепер доведеться визнати, що ваші спроби запобігти його виявилися не дуже ефективними. Повинен діяти, враховуючи старі помилки. У понеділок є небезпека нових. Не розраховуйте на легкі перемоги у ділових дискусіях. До середи навряд чи поталанить у бізнесі, зате в особистому житті зірки на вашому боці цілий тиждень. Не лякайтеся фінансових труднощів і ви можете розраховувати на підтримку друзів і родичів. У другій половині тижня будьте тактовними із діловими партнерами, бо ваша непоступливість тільки зашкодить. Неділя – день невиважених вчинків, за якими ви довго жалкуватимете.
Козеріг (22.12—20.01).
Готується новий успішний проект, який ви почали продумувати ще торік. Але ще помітнішим є успіх, пов’язаний зі зміцненням корпоративних зв’язків і відносин на офіційному рівні, його значущість прогресуватиме. Задоволений тим, що йому вдалося подолати багато підводних течій у бізнесі. Вівторок – день легкого розчарування і поганого самопочуття. Починаючи із середи, настрій святково-піднесений. Не варто афішувати свій новий роман. Субота і неділя – дні шалених пристрастей і помилок без розкаяння. Налаштований егоїстично, через що багато суперечок з оточенням. У п’ятницю будьте вищими за інтриги та плітки, спокійно виконуйте свою роботу.
Водолій (21.01—19.02).
Емоційний настрій тижня позитивний, сприятливий для ефективної роботи з інформацією, управлінської діяльності. Через це ви можете виявити безтурботність у відносинах з офіційними особами, які можуть висловити вам претензії. Не завадить постійний контроль розуму над почуттями. Необачні дії у вівторок зашкодять вашій репутації. Далека закордонна подорож принесе багато радості і задоволення. Вирішення важливих юридичних питань відкладіть до  грудня. Розчаровується в деяких своїх перспективних планах. У середу гороскоп не радить розлучатися з коханою людиною. У фінансовій сфері будьте ощадливими і прагматичними. У неділю не розбазарюйте свою енергію та несуттєві, дріб’язкові справи.
Риби (20.02—20.03).
Тепер уже зрозуміло, що в минулому ви сформували дуже вдалі корпоративні відносини. Водночас ви остаточно пересвідчитеся, що з деякими партнерами доведеться розлучитися, оскільки вони надто незалежні й некеровані. До середи включно у бізнесових справах невизначеність. Настав час розрахунків із старими боргами. Не давайте волю емоціям під час телефонних розмов у вівторок. На четвер заплануйте найсерйозніші справи – цей день несе удачу. П’ятниця буде присвячена проблемам дітей. Життя доволі стабільне, але дещо монотонне. Приємна зустріч із давніми друзями скрасить сірі будні. В неділю доведеться робити вибір, до якого ви ще не дозріли.