ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 8 ПО 14 ЖОВТНЯ 2007 Р.

0
559

ОВЕН (21.03—20.04).
Не виносьте сімейних негараздів за поріг дому. У середу вас намагатимуться переконати, що біле – це чорне і навпаки. Шлях до успіху – перегляд власних поглядів. Проконтролюйте поведінку дітей шкільного віку. Протягом тижня у них виникнуть проблеми з навчанням.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Робота і спілкування – найкращі джерела енергії. У четвер партнер може зруйнувати ваші плани. Будьте стриманими у висловлюваннях: мовчання – золото. Через хворобу запланована поїздка може відмінитися.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Робочі проблеми сварками не вирішити, доведеться часто йти на компроміс. У п'ятницю варто приймати рішення самостійно – чужі поради заплутають остаточно. Молоді Близнюки можуть потрапити у неприємне товариство.

РАК (22.06—23.07).
Головна увага буде прикута до проблем на службі. Ваші ідеї та нововведення не отримають схвалення начальства. Від миру та гармонії у родині залежатиме успішний опір труднощам на роботі, тому подбайте про свою половину.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Часто потраплятиме в критичні ситуації, коли "поспішиш – людей насмішиш". У середу й четвер не робіть великих покупок і не беріть кредити. В особистих стосунках не забудьте, що в партнера також є почуття гідності, з яким треба рахуватися.

ДІВА (24.08—23.09).
Настав час, коли краще попрацювати наодинці, щоб вас ніхто не відволікав, принаймні в середу. Інформація, яка надійде в другій половині тижня, буде не вельми приємною, але корисною. У вихідні доведеться більше працювати, ніж розважатися.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Тепер не час наполягати на своєму. У середу краще поступитися і знайти розумний компроміс із діловим партнером. Ваша думка може бути хибною. В особистому житті довіртеся інтуїції і серцю. Любов і щастя варті ризику.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
В жодному разі не можна пливти за течією. Дійте активно, незважаючи на труднощі. Четвер – найскладніший день тижня, коли вітер удачі по кілька разів змінюватиме свій напрямок, але врешті-решт ви досягнете бажаного. Чому ви посварилися з коханою людиною, ви зрозумієте щойно через тиждень.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Налаштований зловживати своїм авторитетом і впливом. У четвер можливі неприємності через надмірні амбіції. Успіх у бізнесових справах вимагатиме грошей. Зверніться до друзів – вони допоможуть.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Зберігайте тверезість мислення і почуття такту. Надмірні емоції можуть зашкодити справам у середині тижня. Тому контролюйте сказане, зокрема на роботі. У вихідні альтруїзм зміцнить ваш авторитет.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Будьте пильними, інакше на початку тижня упустите щасливий шанс. Плануйте всі дії заздалегідь. У п'ятницю успіх у справах залежатиме від вашої дипломатичності. Найбільший ворог в особистому житті – ваш довгий язик. Прикусіть його вчасно.

РИБИ (20.02—20.03).
В середу на вас чекає з'ясовування стосунків з начальством. Нічого хорошого з цього не вийде. У другій половині тижня займіться домашніми справами. Друзі й партнери допоможуть розширити кругозір.