ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 25 ПО 31 СЕРПНЯ 2008 РОКУ

0
238
ОВЕН (21.03—20.04)
Настав час упорядкувати фінансові справи. Якщо ви займаєтесь бізнесом, то помилки і прорахунки 25-27-го можуть дуже дорого коштувати. Діти стають причиною серйозного конфлікту в сім’ї. В особистому житті на вас чекає приємний сюрприз. В далеку подорож вирушіть 26 числа. На початку тижня всю нову інформацію варто перевіряти. У діловій сфері до четверга буде важко знайти компромісне рішення. Досягнуті угоди навряд чи стануть остаточними. Заклопотані побутовими справами. Може з’явитися думка придбати цуценя або кошеня. У середу уважно рахуйте гроші – є ризик фінансових втрат. Вихідні проведіть на дачі в колі друзів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
На легкий тиждень не розраховуйте. Настрій змінюється буквально на очах. 25-26-го вас краще взагалі не зачіпати, бо ви – клубок нервів. Головна причина цього – ваше здоров’я чи здоров’я членів родини. Ділові люди зайняті стратегічними планами на майбутнє. Гроші поки що не є причиною головного болю, але будьте обережними – смуга удачі може раптово закінчитися. Після відпустки важко буде втягнутися в роботу, особливо тим, хто зайнятий інтелектуальною працею. Посередницькі операції у понеділок і вівторок будуть пов’язані з великими ускладненнями. Вас можуть обманути або станеться випадкове непорозуміння. Найкращий день тижня – середа.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
У бізнесменів добрий період для рекламної діяльності. Щастить посередникам, рекламним агентам і поліграфістам. У середу можете розчаруватися у друзях через банальну причину – гроші. Водолії, Овни і Леви готують не зовсім приємний сюрприз. Найкращий день – понеділок, найгірший – четвер. У людей похилого віку загострюються хронічні хвороби. Закінчується підготовчий період і настає час рішучого наступу. Нові справи виведуть вас на вищі кола спілкування. До старих проблем не варто повертатися – вони залишилися у минулому. Чекає великий обсяг рутинної невдячної роботи. Комусь буде запропонована додаткова робота, на яку ви погодитесь лише заради доброго заробітку. В особистому житті багато яскравих вражень і переживань.

РАК (22.06—23.07)
У контактах з друзями необхідна обачливість. Не пліткуйте з приводу ділових партнерів, це стане відразу відомо. 26, 28-го загострюється конкурентна боротьба. Можуть чекати неприємності при вирішенні фінансових питань, адже ви схильні до марнотратства (26-29). Щастить працівникам силових структур і перевіряючих органів. Може потрапити в двозначну ситуацію, з якої буде складно виплутатися. У середу ви охоплені ревнощами і не контролюєте свої емоції. На роботі доведеться перекваліфіковуватися на ходу. Планують трохи більше, ніж можуть виконати. У четвер ви можете спробувати свої сили у незвичній для вас ролі чи професії. Вихідні проведіть пасивно – вам треба поповнити запас енергії.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Честолюбство штовхає на відкриту конфронтацію з колегами. 26-28-го ви вимагаєте свою «левову частку». Якщо ви у відпустці, то це чудова нагода вирушити з коханою людиною в подорож (можливо, весільну). 28-29-го можна вкладати гроші у справу, акції та цінні папери. У дітей – неприємні пригоди і травми. У вівторок спалахує давнє почуття, але добре подумайте перед тим, як його гасити або роздмухувати. Менше зважайте на чужі поради – вони вам не підходять. Тема обміну (купівлі) квартири все ще актуальна. Не погоджуйтеся на пропозиції, що надійдуть у понеділок. Виявить надзвичайну ділову активність. У вівторок на вас чекають хвилюючі події. Цей день може стати вирішальним у розвитку вашого роману. Жінкам вдасться обновити свій гардероб.

ДІВА (24.08—23.09)
Складний період в особистому житті. Не вірте любовним клятвам і фінансовим обіцянкам. 26-29-го в центрі уваги робота і кар’єра. Бізнесмени можуть розраховувати на серйозні успіхи у переговорах і підписанні контрактів. Скорпіони і Овни підказують оригінальну ідею. Здоров’я вимагає уваги у вівторок. Будьте бережними в поїздках – у понеділок і вівторок можуть бути ускладнення з поліцією. У середу не довіряйте пропозиціям нових партнерів, які б «золоті гори» вони не обіцяли. Для пошуку спонсорів і кредиторів час несприятливий. У вихідні приємний сюрприз від друзів дозволить на деякий час забути про прикрості. У четвер і суботу зірки сприяють романтичним зустрічам.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Переживають поразку в особистому житті або професійній кар’єрі. Якщо ви захочете проконтролювати матеріальну сферу спільних справ, то 25-28-го виникнуть неприємні з’ясування стосунків. На любовному фронті в кращому випадку – без змін. Запам’ятайте сон на понеділок – він буде віщим. Результатом вашої недбалості може стати серйозна помилка, яка потягне за собою інші. Фінансові справи починають поліпшуватись, але тільки після вівторка. Любовний роман закінчується і ви повертаєтеся у лоно сім’ї. Тиждень доведеться присвятити собі і близьким людям. У колі рідних ви знайдете відповіді на більшість запитань. П’ятниця принесе приємні хвилини і змогу добре розважитись у приємній компанії.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
У ділових людей непростий період, коли хочеться все полишити й почати іншу справу. В усіх своїх невдачах ви схильні звинувачувати партнерів, колег, тільки не себе. Не надавайте такого великого значення дрібницям, будьте вищими від інтриг. Спокій і розважливість – найкращі порадники. У вівторок остерігайтеся, щоб ваша відвертість не обернулася проти вас самих. Сподіваємося, ви розумієте – зміна партнера не принесе нічого доброго. Домашні проблеми настільки заморочать голову, що вам буде не до кар’єри. Тримайте у таємниці свої ділові плани, принаймні до п’ятниці. Друга половина тижня вимагатиме непередбачених витрат. Настав час провідати старих друзів.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Настає сприятливий час для навчання, особливо це стосується вивчення іноземних мов, занять історією, філософією, політологією. П’ятниця – добрий день для старту. Хтось стане щасливим дідусем чи бабусею, хтось вирушить на навчання за кордон. У відпустці на вас чекає багато можливостей для знайомств і флірту. Багатьох переслідують спогади про минуле, яке давно треба забути. Дуже великий ризик стати жертвою шахрайства, особливо, якщо ви повірите неправдивій інформації. У середу ви налаштовані егоїстично, що негативно позначиться на ваших стосунках з начальством. Прикро, але від вашого давнього кохання не залишилося й сліду. Робить кілька спроб налагодити професійну діяльність. У четвер ви розщедритеся на подарунки близьким людям. Вихідні проведете в галасливій компанії друзів.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Виявляє наполегливість у справах, пов’язаних з початком нової трудової діяльності. Вона обіцяє бути успішною. У комерційні поїздки треба вирушати після 27 числа. У вихідні ви тиснете своїм авторитетом на членів родини. Не конфліктуйте з батьками – це у ваших інтересах. Закоханим час відпочити один від одного. Якщо з’явиться думка усамітнитися на кілька днів, – вона правильна. Вчасно розрахуйтеся з боргами, бо у середу можуть бути неприємності. Продовжить розпочаті позитивні зміни. Дружня підтримка сприяє матеріальному втіленню ваших планів. Особисте життя активізується у вихідні.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Загалом усе було б добре, якби не маленькі непорозуміння з коханими. У вівторок ви нарешті наберетеся духу і скажете категоричне «ні». Бюджет сім’ї поліпшується із перспективою подальшого зростання. Питання нерухомості викликають багато балачок і дискусій, зокрема, з партнерами у бізнесі. Ділові люди займаються реорганізацією справи. Всі організаційні та юридичні питання легко можна буде вирішити у четвер і п’ятницю. Переживає з приводу нещасливого кохання. Бізнесові справи відходять на другий план. Бажано більше відпочивати або взагалі піти у відпустку. Якщо ви без роботи, то, починаючи із середи, є шанс знайти те, що вас влаштовує. Насолоджуватись життям можна у понеділок і суботу.

РИБИ (20.02—20.03)
На вас чекає цілком заслужений успіх, який дозволить упевнитися в своїх силах. У вівторок і середу тема ревнощів набуває нової сили. Багатьом спадає на думку кардинально змінити професію. Сприятливий час змінити профіль діяльності й шукати нові джерела заробітку. У четвер слід економити сили і гроші. Випадкова зустріч чи знайомство може стати початком нового роману. Настрій у вихідні майже святковий. Біоенергетичний потенціал дещо зменшується. Це відразу ж негативно позначиться на сімейних і особистих стосунках. Уникайте сімейних сцен у четвер. На роботі реорганізація, але ви від цього тільки виграєте. Авантюрні рішення цього тижня не для вас. Не піддавайтеся на провокації Близнюків і Водоліїв.