ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 29 ВЕРЕСНЯ ПО 5 ЖОВТНЯ 2008 РОКУ

0
283

ОВЕН (21.03—20.04)

Можна домогтися успіху в будь-якій діяльності, що вимагає рішучості, динамізму і свободи маневрів. Вівторок – день прибутку в тих, хто вміє ризикувати. В особистому житті залишайтеся вірними своїм принципам. Є шанс повернути авторитет або гроші. 1-3-го ви налаштовані на крайній егоїзм, що негативно позначиться на сімейних і любовних стосунках. Усі матеріальні проблеми вирішити важко, але деякі з них у четвер нарешті відпадуть. 1, 2, 4 — не варто підстригатися, бо волосся посічеться. Не потрібно робити операції на обличчі та видавлювати прищі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Тиждень надзвичайно насичений подіями, в основному позитивними. 2-3-го вас можуть навмисне дезінформувати, через що виникне протистояння з партнерами в бізнесі. На 5-те число не плануйте фінансових операцій, вони закінчаться невдало. Зайвий раз переконується, що чим менше інформації про нього, тим краще і для бізнесу, і для особистого життя. З помилок, допущених 29-30-го, потрібно зробити додатковий висновок. 4, 5 — слабкими місцями будуть легені й бронхи. Рекомендується робити гарячі  обгортання грудей за методом доктора Кнейпа. Це допомагає організмові очистити легені. 5 жовтня зростає ймовірність інфікування. Цього дня імунна система засинає, щоб не заважати організму очищатися.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Дуже наполегливо прокладають новий шлях, але часто (29-30-го особливо) в неправильному напрямі. Краще зайнятися домашніми справами й не встрявати в авантюри. 1-2-го недругам буде легко вас обманути. Багато розчарувань з партнерами у бізнесі або шлюбі. 3-4-го ви починаєте підозрювати, що з вами ведуть не зовсім чесну гру, а то й просто обманюють.  29, 30, 2, 3,  — бережіть горло. Не робіть інгаляцій. Співакам бажано не напружувати голосові зв’язки.

РАК (22.06—23.07)
Намічається низка нових справ, які радимо розпочати після 3-го. Не допустіть помилки в фінансових розрахунках 30 числа. Давні суперечки між членами родини закінчуються. Матеріальні ресурси зменшуються, доводиться економити. Не зовсім вдалий час для професійної і комерційної діяльності. 5-го числа не піддавайтеся негативним емоціям і не впадайте у гнів, у сім’ї і без того багато клопотів.2,4 — подбайте про шлунок, підшлункову залозу і стравохід. Якщо постійно відчуваєте печію і біль у грудях — імовірно маєте виразку шлунка. При підвищеній кислотності пийте чай із м’ятою (не більше 20 днів).

ЛЕВ (24.07—23.08)
Не намагайтеся заробити усі гроші одразу. 30-го варто прислухатися до порад близької людини. Можливо, у бізнесовій діяльності виникне невелика пауза і заплановану поїздку доведеться відкласти. Головне — не випереджати події, а дати їм можливість розгортатися природним чином. 1-3-го ви можете «поспішити і людей насмішити». З фінансами найрозумніша тактика — пливти за течією. Непоганий час для участі у виставках і рекламуванні своєї діяльності. 4, 5 — робіть менше навантаження на серце. Заборонений алкоголь і сауни. Варто гуляти ввечері й обтиратися вологим рушником.

ДІВА (24.08—23.09)
Не варто йти на ризиковані фінансові операції. Конфлікту в особистій сфері не уникнути, якщо не зменшите своїх претензій до партнера. У суботу з’являться можливості і заробити гроші, і витратити їх. Здоровий глузд часто буде підводити. професійній сфері змінює свої рішення по кілька разів на день. У відрядження і комерційні поїздки вирушати не варто. У літніх Дів загострюються хронічні захворювання, у молодих — понижується життєвий тонус. Щоденна суєта і побутові негаразди не дають займатися справами на перспективу. 30, 2, 4 — не бажано робити операцій на ступнях і гомілках. Треба бути обережними з анестезією. Алкоголь теж погано засвоюється.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Займіться пошуком нових шляхів і рішень у бізнесі. Успіх супроводжуватиме працівників транспорту, торгівлі і посередників (2-4 число). 30-1-го корисно побути на самоті, зустрічі і спілкування принесуть тільки роздратування і розчарування. Зайва самовпевненість тільки шкодить справі — 3-5-го ви можете допустити серйозну помилку. Фінансовими питаннями займіться після 5 жовтня. Час не найкращий для подорожей і знайомств. 3, 4 — бережіть вени на ногах. Більше відпочивайте, відновіть нервову систему.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
З’являється шанс познайомитися з «потрібними» людьми. 2-4-го можливі зустрічі, які дещо змінять ваші плани в бізнесі. Виникає потреба підтримати дорослих дітей матеріально. Надто наполегливо прагне бути на виду. 29-30-го, не варто усіх розштовхувати ліктями, бо можна отримати удар у відповідь від колег і партнерів. У бізнесі — зарубіжні партнери змінюють плани. Ваша діяльність залежить від підтримки близьких людей. 29, 2 — видалення та лікування зубів краще відкласти на деякий час. Бо зуб болітиме ще 3–4 дні. Масажі теж потрібно перенести.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
При укладанні угод будьте особливо уважними – з вами вестимуть нечесну гру. 1-2-го застрахуйтеся від крадіжок і грошових втрат. Ідеї, які з’являться 3-4-го, можуть просунути ваш бізнес вперед. Тільки не забувайте, що інформацію, яка надходитиме до 5-го числа, треба перевірити. 1, 3, 5 — треба берегти печінку, вени і стегна. При хронічній хворобі печінки рекомендується пити настоянку золототисячнику. Він допомагає організму відновлювати кров’яні клітини печінки. 4-го числа  не варто робити  операції.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Ризикує залишитися без підтримки друзів, якщо поводитиметься так зарозуміло (3-4). У деяких справах ви переоцінюєте себе і не хочете зрозуміти, що працювати в спілці з іншими вам вигідно. Зверніть увагу на пропозиції Овна чи Риб – вони чудово вписуються у вашу програму. Налаштовані критично до рішень свого шефа. 5-го таке «вільнодумство» призведе до конфлікту. Багато хто повинен  повертати борги. Збільшуються можливості для отримання кредиту у бізнесменів, але до 2 числа краще не оформляти його документально. 1, 5 — бажано не сидіти на холодному і сирому — можна отримати цистит.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Коригує плани стосовно дальшої діяльності. Хтось зумисне підсовує неправильну інформацію (1-3). Постійне перезбудження нервової системи викликає стійке безсоння. З 30 вересня по 4 жовтня партнери заплутують справи так, що ви не в змозі відразу знайти правильний вихід. А партнери у шлюбі допікають ревнощами. Ні з першими, ні з другими не варто з’ясовувати стосунки до 5-го. 3, 4, 5 — під пильною увагою нирки і внутрішні статеві органи. Не можна виганяти з нирок камені і солі, а також пити пиво.

РИБИ (20.02—20.03)
2-4-го вкрай необхідний розумовий контроль діяльності. Не варто хапатися за усе підряд. Велика ймовірність грошових втрат і крадіжок – 5-го будьте особливо уважними. Ваше особисте життя когось дуже цікавить. Непередбачені обставини змінюють плани. Якщо ви займаєтесь бізнесом чи торговими операціями, то помилки і прорахунки 3-4-го дорого вам коштуватимуть. Не довіряйте інформації, яка надходитиме у ці дні. 1, 2 — організм чистить жовчний міхур і кишечник. Їх та дванадцятипалу кишку треба поберегти. Можна зробити сліпе зондування.