ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 8 ПО14 ГРУДНЯ 2008 РОКУ

0
495

ОВЕН (21.03—20.04)
Тиждень успіхи в бізнесі і серйозних починаннях. Очікуйте просування по службі, цілком ймовірне фінансове благополуччя. Тиждень буде тижнем сприятливих можливостей у сфері сімейних і домашніх справ. У багатьох з’явиться можливість придбати нерухомість, зайнятися облаштуванням будинку, створити свою родину. У другій половині тижня зірки сприятимуть Овнам – бізнесменам і політикам. Розберіться у собі, тоді легше буде зрозуміти оточуючих. У середу зірки радять почати життя з чистого аркуша. Друзі дадуть вам потрібні поради, якими варто скористатися. Зверніть увагу на здоров’я, у разі необхідності відвідайте лікаря. 8, 10, 12 та14 — не втручайтеся в роботу серцевої системи. Хворим не варто обтяжувати ”двигун” фізичними вправами. І краще відмінити масаж спини. 9, 10 — не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Для багатьох це тиждень сприятливий для контактів, поїздок, спілкування. Фінансове благополуччя буде не досить стабільним, можливі несподівані витрати чи різка зміна грошового балансу, особливо наприкінці тижня. Деяка відірваність Тельців від реальності, підвищена чутливість можуть ускладнити відносини з коханою людиною. Бажано в цей період довіряти своїй інтуїції, краще налаштовуватися на партнера. Перша половина грудня сприятливі для Тельців, зайнятих інтелектуальною діяльністю, зацікавлених в одержанні нових знань, у розширенні контактів. Не варто перебудовувати світ навколо вас — тільки марно витратите сили. А от навести лад у початих справах треба вже давно. Субота і неділя — чудовий час для гостин. 9, 11 та 13 до обіду, 14 — треба перейти на дієту, щоб розвантажити тонкий кишечник і жовчний міхур. Можна попити жовчогінне.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Тиждень буде досить складним періодом. Стурбовані фінансовим становищем, вони прагнутимуть стабілізувати свої грошові справи. Варто спробувати самореалізуватися в незвичайних для себе заняттях. На початку тижня постарайтеся уникнути конфліктів, пов’язаних з роботою. Зайва напористість, прагнення відразу заробити багато грошей можуть не виправдати очікувань, особливо в першій половині тижня. У другій половині тижня багатьом слід чіткіше визначити свої стосунки зі співробітниками. Можливі розбіжності у поглядах із партнерами. Цього тижня краще будувати плани, а не втілювати їх. Не засиджуйтеся вдома, наприкінці тижня вас порадують зустрічі зі старими друзями. 9, 12 — в зоні особливої уваги нирки. Не варто їх оперувати чи дробити каміння. Не зловживайте алкоголем, навіть пивом. 8, 13 — бережіть статеву систему. Не сидіть на холодному або сирому, бо ризикуєте сильно застудитися.

РАК (22.06—23.07)
Тиждень буде сприятливим для самовиявлення, нових починань і доленосних рішень. Вимагається концентрація сил, здоров’я, демонстрації уміння взаємодіяти з іншими людьми. У першій половині тижня  з’явиться можливість розширити свої ділові й особисті контакти, відновити старі знайомства. Друга половина тижня – несприятливі для фінансової діяльності і значних покупок. Варто бути вимогливішим до себе і терплячим до близьких, щоб уникнути ускладнень. Ви чекаєте на свій зірковий час, але не варто зупинятися на досягнутому. Незважаючи на те, що останнім часом вам щастить майже в усьому, доведеться поборотися за місце під сонцем. Візьміть на себе організацію уїк-енду. 10, 11 та 12 до обіду — дні, коли особливо вразлива печінка. Непогано було б перейти на дієту: не їсти гострого, смаженого, відмовитися від спиртного. 11 грудня дня організм очищається. Корисно відвідати парну, сауну або прийняти гарячу ванну. Якщо ви хворієте або хворіли гепатитом, попийте тричі на день чай зі свіжого (!) листя евкаліпту — заварюйте по дрібці на склянку. Ефект посилять жовчогінні трави.

ЛЕВ (24.07—23.08)
З’явиться можливість зробити ще один крок у духовному розвитку, осмислити і проаналізувати свої стосунки з оточуючими. У першій половині тижня ймовірне тісніше взаєморозуміння з найближчими родичами за умови, що Леви обережно просуватимуть свої ідеї і висловлюватимуть точку зору. Друга половина – сприятливий час для розширення особистих і ділових контактів. Для Левів цей тиждень буде часом активності в діловій і професійній сферах. Якщо вам складно визначитися з планами на майбутнє, спробуйте скористатися порадами друзів. Колеги на роботі намагаються діяти самостійно, але вам доведеться втрутитися в їхні справи. Недільні розваги будуть незабутні. 12 після обіду, 13, 14 — якщо можливо, відкладіть лікування зубів. Кістки та селезінку теж побережіть. Мануальну терапію, масажі спини, а надто хребта перенесіть на потім. Бо можна ушкодити хребці й лишитися калікою через те, що  розслаблена м’язова система хребта.

ДІВА (24.08—23.09)
Цього тижня ви будете прив’язані до свого помешкання. Доведеться займатися прибиранням, навіть зробити косметичний ремонт. Оптимізм і натхнення допоможуть вирішити всі справи на легкій ноті. Багато Дів зможуть зробити серйозні кроки для здійснення своїх давніх планів і мрій. Використовуйте підтримку друзів. У перших днях тижня час звернути увагу на здоров’я, що наповнить силою та енергією на увесь період. Найімовірніше, приємні зміни – стосунки з коханою людиною – складатимуться якнайкраще. З’явиться можливість зміцнити свої позиції в ділових і партнерських відносинах. Прислухайтеся до порад близьких. Це дасть змогу уникнути помилок. 12, 14 — не втручайтеся у кришталик ока і вени на ногах. Утримайтеся від  приймання протиалергійних препаратів. 13 грудня увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Тиждень буде вдалим як у діловому плані, так і в особистих справах. Вихідні проведіть із близькими людьми. Фінал тижня принесе позитивні емоції. Не змарнуйте свій шанс! Тиждень стане сприятливим для особистісного росту. Удача їм обов’язково усміхнеться. Оскільки у другій декаді багато Терезів будуть стурбовані своїм матеріальним становищем, бажано тримати під контролем свої витрати. Прагнення до досягнення своїх цілей у цей період може негативно відбитися на їхньому іміджі, створити труднощі в спілкуванні з представниками протилежної статі. З’являться перспективи росту в професійній сфері. Слід наполегливіше йти до своєї мети, творчо підходити до розв’язання професійних задач. 10, 13 — алкоголь та анестезія діятимуть «нетрадиційно». Тому краще відмовитися від спиртного та операцій. Не впадайте в депресію, краще прислухайтеся до інтуїції і запам’ятайте сни. Вони пророчі. Але не звертайтеся до екстрасенсів, ворожок і шептух.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
З’явиться можливість зміцнити свої переконання. На початку тижня бажано зайнятись оздоровленням, тому що в цей період можна нездужати. Тиждень сприятливий для глибоких серйозних стосунків з людьми протилежної статі. Можливо, вам варто визначитися, з ким саме ви хочете пов’язати своє життя. Цього тижня від багатьох Скорпіонів вимагатиметься обережність у справах, пов’язаних з бізнесом. Не шукайте в житті легких шляхів, це не для вас. Хоч як це не дивно, ви спочатку організовуєте труднощі, а потім їх долаєте. Зараз краще зробити акцент на роботу. Не радимо відкладати ті справи, які потребують негайного рішення. 9, 10 — лишіть у спокої всі органи голови. Не йдіть навіть до перукаря.11, 12 — не бажані операції на горлі, гортані, щитовидці й голосових зв’язках. При хронічному запаленні горла зверніть увагу на шлунок. Відмовтеся від гострого і смаженого, перейдіть на дієту. Полікуйте гастрит — він у 60 відсотках випадків дає запалення горла.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Реалізувати плани буде дещо складно. Серйозність, відповідальність і практичність можуть сприяти успіху. У першій половині тижня відчуватимете почуття самотності у колі близьких. Будьте готові до того, що коло друзів поступово звузиться, тому родина набуде особливої ваги. У другій половині відчуєте підтримку близьких людей і завдяки їм зробите нове життєве відкриття. З’явиться можливість активно виявити себе в соціальній сфері. Прислухайтеся до думки навколишніх, заохочуйте їхню ініціативу. Не намагайтеся всі проблеми брати на себе, залучайте друзів і колег. Сприятливий період для оформлення документів, але краще не починати нові справи, а продовжувати старі. Розважальні заходи плануйте на вихідні. 13, 14 — бережіть легені. Це стосується зокрема астматиків та хронічно хворих на бронхіт. 8, 9, 11 — рекомендовано сісти на дієту, бо у ці дні може з’явитися біль у шлунку та підшлунковій. 10 грудня не розпочинайте в цей день нової справи — вона закінчиться нічим.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)

Попереду напружений тиждень. Не варто звертати увагу на дрібниці, краще займіться чимось глобальним. Зустрічі та знайомства будуть корисними. Ви знайдете спільників у фінансових справах. Тиждень буде складним і неоднозначним, виникнуть непрості і незвичні проблеми. Цей тиждень виявиться визначальним для багатьох Козерогів – хтось переосмислить своє життя, а хтось знайде свою половину. Треба виявляти обережність, тактовно висловлювати свою точку зору – на вас можуть легко образитися. З’явиться можливість активно заявити про себе в сфері ділових стосунків, укласти вигідні контракти й угоди. Оригінальність і самостійність будуть сприяти поліпшенню матеріального становища. Не бійтеся виявляти ініціативу! 12, 13 — у ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Вам треба трохи почекати і не робити поспішних висновків. З фінансами будьте обережними, не треба відразу витрачатися. Більше уваги приділяйте особистому життю. У вихідні приготуйтеся до з’ясування стосунків із близькими. Багато Водоліїв змушені будуть переглянути організацію своїх повсякденних справ, активніше виявляти турботу про близьких людей, уважніше ставитися до співробітників. Велике значення матиме особисте життя, глибинні переживання, внутрішній світ. Цей період краще використовувати для самовдосконалення і роботи над собою. Кінець тижня – гарний час для облаштування будинку і створення затишку. Правильна організація праці і виконання професійних завдань вчасно допоможуть уникнути неприємностей. 11, 14 — не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана. 8, 11 — у зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

РИБИ (20.02—20.03)
Цього тижня вам удасться вирішити багато ділових питань. Натякніть начальству, що було б добре відзначити ваші заслуги. Наприкінці тижня ви відчуєте, що готові до перемін і зміни іміджу. Тиждень – відповідальний період у житті Риб. Вас чекають і романтичні переживання, і нові обов’язки, і зміна життєвих пріоритетів. Тиждень готує нові романтичні відносини, особливо 12 грудня. Не бійтеся кохання, спробуйте зробити крок йому назустріч. Першу половину тижня варто використовувати для глибокого аналізу проблем – у цей час легко буде зрозуміти причини своїх негараздів, проаналізувати комерційні труднощі. 8, 9 — можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг. 10, 12 — у ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.