ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 15 ПО 21 ГРУДНЯ 2008 РОКУ

0
382

ОВЕН (21.03—20.04)
На початку року тижня небезпека застудитися. Одягайтеся тепліше! Досить часто ви будете страждати від головного болю, у тому числі у зв’язку з перевтомою. Щоб уникнути цього, частіше робіть перерви протягом робочого дня, знайдіть можливість бувати на свіжому повітрі. Зверніть увагу на шлунок і печінку. Хвороби внутрішніх органів можуть перешкоджати вашій роботі. У п’ятницю і суботу здоров’я стабілізується. Ви відчуєте емоційний підйом, вашої енергії вистачатиме на чотирьох. Проте стежте за харчуванням і займайтеся спортом. Наприкінці тижня занепокоєння може викликати тільки безсоння. Не зловживайте тютюном і спиртним, обмежте споживання солоної їжі. Довіряйте своїм внутрішнім відчуттям і робіть так, як вважаєте за потрібне. Тоді ви зможете домогтися успіху в усіх починаннях. Старайтеся не пропускати можливості, які з’являються, – хто знає, коли вони трапляться наступного разу! Не сумнівайтеся й дійте – нехай це буде вашим девізом на весь тиждень.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

Якщо ви страждаєте від надмірної маси тіла, початок тижня – кращий час сісти на дієту. Віддавайте перевагу здоровій їжі. Якщо підійдете до справи серйозно, результат винагородить витрачені зусилля.

Будьте обережні з електричними приладами та гострими інструментами – є ризик виробничих травм. Наприкінці тижня можуть виникнути проблеми з нервовою системою. У неділю здоров’я стабілізується. Приділяйте більше уваги фізичним вправам. Відмовтеся від делікатесів та консервованої їжі, інакше не уникнути проблем зі шкірою.

Зірки будуть до вас прихильні, але конфліктних ситуацій не оминути. Не приймайте все близько до серця, намагайтеся зберігати здоровий глузд. Приділіть більше уваги здоровому способу життя на початку тижня. Частіше бувайте на свіжому повітрі, ретельно вибирайте продукти харчування.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Не надто захоплюйтеся пікніками! А то можуть виникнути проблеми з печінкою. Все, звичайно, залежить від вашого віку й способу життя. Стежте за дієтою, обмежте вживання тютюну, спиртного й кави. Позбутися підвищеної нервозності вам допоможуть інтенсивні фізичні навантаження – рекомендуємо відвідувати фітнес-центри, особливо якщо у вас сидяча робота. В цілому, протягом тижня здоров’я не турбуватиме. Наприкінці семиденки може з’явитися безсоння, але не варто зловживати снодійним. Частіше бувайте на свіжому повітрі, живіть повним життям – і все буде добре! Найбільшого успіху ви досягнете у професійній діяльності. Головний рецепт – бути гнучким, а не догматичним. Ідіть на компроміси, інакше відштовхнете від себе тих, хто дійсно хоче допомогти вам.

РАК (22.06—23.07)
У вас буде досить енергії для реалізації всіх планів. До кінця тижня підвищена нервозність може стати причиною швидкої перевтоми. Дотримуйтеся здорового способу життя, будьте стримані в їжі, намагайтеся висиплятися. Зате у четвер-неділю здоров’я вас не турбуватиме. Фізичний та моральний стан будуть чудовими. Якщо страждаєте від хронічних захворювань, у цей період відчуєте значне полегшення. Тиждень буде повний сюрпризів. Незважаючи на те, що Раки не люблять несподіванок, у ваших інтересах уважно ставитися до всіляких змін. Прийміть виклик, і успіх вам гарантовано! Не сумнівайтеся у своїх можливостях.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Ваша енергія буде на висоті на початку тижня, цей період сприятливий і для кохання, і для роботи. Завдяки чудовій опірності організму, ви уникнете утоми й хвороб. Наприкінці тижня можете сміло рушати у відпустку, причому що далі буде місце відпочинку від домівки – то краще. Вашому здоров’ю на відпочинку нічого не загрожуватиме, тому що в цей період зірки оберігатимуть вас. Навіть безсоння не турбуватиме. Тільки наприкінці тижня будьте обережні у виборі їжі, інакше можуть виникнути проблеми з травною системою. Але якщо стежити за собою, тиждень пройде для вас успішно й продуктивно.

ДІВА (24.08—23.09)
На тижня ви будете ослаблені фізично, але ніякі серйозні захворювання вам не загрожують. Уникайте перевантажень на роботі. У четвер-неділю опірність організму значно підвищиться. Ви будете сповнені енергії. Якщо страждаєте від хронічних захворювань, у цей період настане значне поліпшення. До кінця року проблеми зі здоров’ям вам не загрожують.

Тиждень принесе вам багато несподіванок – як приємних, так і не дуже. Можливо, якісь події примусять вас розгубитися, необхідно буде докласти зусиль, аби домогтися бажаного. Найголовніше – упевненість у собі. Зберігайте спокій у будь-якій ситуації, не робіть необдуманих вчинків, і ви знайдете відповіді на всі запитання та переборете труднощі. Не бійтеся кардинальних змін, вони необхідні, щоб змінити життя на краще.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Якщо будете вести здоровий спосіб життя, ніяких проблем зі здоров’ям не виникне. Більше спіть, правильно харчуйтеся й обмежте споживання алкоголю. Інакше будете швидко втомлюватися. У суботу і неділю здоров’я не турбуватиме, ви будете сповнені енергії. Не виникне ніяких труднощів, навіть якщо ваш життєвий ритм стане напруженішим. Вживіть заходів, щоб захистити себе від інфекційних захворювань в зимовий період – їжте вітаміни, одягайтеся по погоді, корисно приймати контрастний душ. Максимально використовуйте гарний вплив зірок у цьому тижні та зберігайте спокій у важкі періоди. У ваших інтересах думати не лише про себе, але й про оточуючих – пам’ятайте, що саме друзі підтримують один одного у важку хвилину.

СКОРПІОН (24.10—22.11)

На початку тижня проблем зі здоров’ям не буде. Якщо ви раніше хворіли, організм повністю відновиться. Уникайте переїдання й не лягаєте спати занадто пізно. Наприкінці тижня ваш фізичний та моральний стан буде в чудовій формі. Цей тиждень прекрасно підходить для того, щоб зайнятися яким-небудь новим видом спорту – спробуйте стати на гірські лижі, походити під вітрилом, освоїти морські глибини… Або підберіть собі фітнес-центр недалеко від дому. В п’ятницю уникайте понаднормової роботи – це може підірвати ваше здоров’я. Зірки будуть прихильними до Скорпіонів цього тижня, однак деякі проблеми можуть виникнути. Труднощі чекають у професійній діяльності, тому необхідно набратися терпіння й бути більш наполегливим. Якщо ви мудро підійдете до розв’язання робочих проблем, зможете не тільки підвищити свою психологічну опірність, але й розвинути у собі дві дуже важливих якості – мистецтво вести переговори й уміння робити правильний вибір. Нічого не бійтеся – у вас усе вийде!

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Перша половина тижня зажадає від вас уваги до свого здоров’я. На початку семиденки може турбувати біль у животі. Спробуйте пити після їди трав’яні настої. Є ймовірність поновлення болю у хребті, ревматизму, артриту. Вживіть рішучих заходів для боротьби з ними, інакше стан погіршиться. Наприкінці тижня намагайтесь уникати зайвої нервозності, зберігайте спокій, більше часу проводьте на свіжому повітрі. Зате до кінця 2008 року здоров’я не буде вас турбувати. Але краще дотримуватися дієти й обмежити споживання спиртного. Займіться спортом або підіть у відпустку, кращі напрямки для подорожей – Азія або Африка. У ці зимові дні уникайте перевтоми – загрожує безсоння. Щоб уникнути його, поменше їжте перед сном та не пийте кави в другій половині дня.

Тиждень для Стрільців буде тижнем духовного росту й самовдосконалення. Ви відкриєте для себе багато нового й зрозумієте своє призначення у житті. Можливо, наслідком цього будуть кардинальні зміни, приміром, зміна сімейного стану або місця проживання. Не стримуйте властиву вам від природи щедрість, і вона повернеться сторицею.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
На початку тижня ви будете в гарній фізичній формі – варто зайнятися зимовими видами спорту: ковзанами, біговими або гірськими лижами, сноубордом, що вам до душі. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, не пийте занадто багато кави й чаю, а якщо курите, спробуйте кинути. У першій половині тижня періодично можуть виникати проблеми зі сном. Стежте за своїм здоров’ям! Якщо страждаєте від хронічних захворювань, звертайте увагу на будь-яке погіршення й вживайте заходів для лікування. У другій половині семиденки дотримуйтеся дієти, інакше проблеми з травленням можуть вилитися в серйозну хворобу. Наприкінці тижня ваша нервова система буде дуже ослаблена. Вам загрожують постійна дратівливість і безсоння. Постарайтеся більше відпочивати, відпустка, проведена у гарному санаторії, – кращі ліки для нервової системи! Вірте у себе, будьте заповзятішими, прагніть рухатися вперед і удача усміхнеться вам!

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Тиждень буде для Водоліїв неоднозначним. Зірки сприятимуть, але здаватиметься, що ви заслуговуєте більшого, ніж маєте. Ставтеся до життя спокійніше і зрозумієте, що реальних приводів для занепокоєння немає. Особливо корисно оцінити те, що ви вмієте, й бути впевненим у собі. Цей тиждень сприятливий для подорожей – особливо друга половина.

Тиждень приготує багато приємних сюрпризів. Цілком імовірно, що вас очікує кар’єрний ріст. Від вас вимагається лише бути до цього готовим і весь час зберігати гарну фізичну форму.

РИБИ (20.02—20.03)

На початку тижня ваш фізичний стан буде чудовим. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям – утримайтеся від переїдання, їжте менше солодкого. У четвер Риби відчують великий приплив енергії. Але будьте уважні – стежте за собою! Якщо виникнуть якісь нездужання, з ними краще боротися негайно, аби уникнути ускладнень.

Загалом зірки на вашому боці. Насамперед будьте розсудливі в усіх сферах життя. Забудьте про догматизм і впертість та покладіться на вашу високу здатність до пристосування. Будьте більше гнучкими й не бійтеся змінити свої плани в останню хвилину. Це піде вам тільки на користь!