ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 22 ПО 28 ГРУДНЯ 2008 РОКУ

0
451

ОВЕН (21.03—20.04)
Не концентруйтеся на неприємних моментах — не все так погано, як вам здається. Почніть виконувати ті плани, від яких виграєте не тільки ви. Овнів характеризує активність шлунка. Цей орган є сильним місцем організму цього знака. Вони люблять приправи й прянощі, які поліпшують травлення. Це сприяє підвищенню активності Овнів. Якщо ж у них пригнічуються процеси травлення, відразу знижується їхня активність. Від роботи шлунка безпосередньо залежить функціонування інших органів і систем. Тому виникнення різноманітних захворювань шлунка може розбалансуватися увесь організм. Якщо вони ще й урізноманітнюватимуть свій харчовий раціон – це повноцінне харчування з достатньою кількістю мікроелементів, імунна система матиме все, що потрібно для захисту організму. Овни мають уникати вживання чорного чаю, оскільки він пригнічує секрецію шлункового соку, тому для них протипоказаний.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Радимо не перевтомлюватися, більше вільного часу бувайте на свіжому повітрі. З неочікуваної зустрічі може початися тривалий і бурхливий роман. «Особливими» органами Тельців є селезінка й підшлункова залоза. До речі, представники цього знака – любителі смачно поїсти. Їжа в них добре засвоюється. Однак підшлункова залоза дуже чітко реагує на будь-яку інтоксикацію. Це означає, що які б токсини не потрапили до організму, перший їхній удар буде по цьому органу. Тому Тельці завжди мають споживати якісну їжу. Їм не варто грішити копченою ковбаскою, їжею швидкого приготування тощо, бо підшлункова залоза обов’язково зреагує. Ще вона не любить тривалих перерв між вживаннями їжі. Тому для забезпечення нормальних процесів її функціонування Тельці мають «під’їдати» між основними прийомами їжі. Часто й потроху – найоптимальніший режим харчування для Тельців. Солодощами їм не можна зловживати, щоб не спричинити цукрового діабету. Уникнути порушень у діяльності підшлункової залози Тельцям допоможе вживання продуктів, які містять інулін (топінамбур), та фруктозу (фрукти).

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)

Перш ніж витратити гроші, подумайте, а чи потрібна вам ця річ. На роботі не піддавайтеся на провокації — вороги тільки і чекають, щоб ви здалися. Розраховуйте на власні сили. Близнюки – це знак «серця». Цей орган енергійний, працездатний і спроможний забезпечити всі інші системи організму кров’ю, через яку вони живляться. Якщо серцю Близнюків буде комфортно, добре буде й іншим органам: і шлунку, і печінці, і підшлунковій залозі. Тут знадобляться наші рекомендації про відвар вівса. Ще один засіб для підтримання серця – рух. Тому загальнозміцнювальні фізичні навантаження (біг, плавання в басейні чи відкритій водоймі тощо) – саме для них. Близнюкам не можна лежати. Це спричинює в них стан хандри, а за нею й хвороби. Близнюкам також варто підтримувати різноманітність у харчовому раціоні. Адже серце підвищує активність усіх органів і систем, тож вони мають бути забезпечені всім необхідним.

РАК (22.06—23.07)

Вам треба потурбуватися про власне здоров’я. Займіться спортом, не завадять прогулянки на природі. У декого відбудуться значні зміни в особистому житті. Рак  має стежити за своєю тонкою кишкою. Це орган, в якому завершується процес травлення, засвоєння їжі. Якщо це відбувається не належним чином, у людини може виникнути його розлад з подальшим проносом. Організм Раків схильний до проносів. Щоб полегшити діяльність тонкої кишки, представники цього знака мають їсти часто і потроху, а ще добре пережовувати їжу, тоді в тонку кишку вона надходитиме добре перетравленою, полегшуючи їй роботу. Важливо, щоб у їжі не містилося жодних патогенних бактерій – вони вдарять по уразливому місцю. Тонка кишка працює, як орган очищення організму. Щоб допомогти їй виконувати цю функцію, потрібно вживати багато клітковини (овочі, фрукти, зелень, каші). Вона зв’язуватиме й виводитиме токсини, а очищена від них їжа повноцінно засвоюватиметься.

ЛЕВ (24.07—23.08)
У вас можуть скластися напружені стосунки в колективі. Не варто рубати навідліг, краще спробуйте знайти компроміс. Не зволікайте з прийняттям важливих рішень. Лев має уразливе місце – сечовий міхур. Щоб запобігти пов’язаним із ним неприємностям, жінки, народжені під цим знаком, мають двічі на день (зранку й увечері) проводити гігієну інтимних місць. Бо статеві органи жінки розміщені дуже близько до сечового міхура і проникнення інфекції до останнього відбувається дуже швидко. А ще потрібно остерігатися переохолодження нижньої частини тіла. Чоловікам-Левам слід розбірливо ставитися до статевих зв’язків. У разі інфікування статевим шляхом вони отримують проблему «за повною програмою», в яку втягується спочатку простата, а пізніше і нирки. Для організму Левів важливою є й частота сечовипускання, щоб відбувалося постійне виведення патогенних мікроорганізмів та шкідливих речовин. Їм особливо потрібно вживати багато рідини, щоб було з чим виводити токсини. Левам потрібно стежити, щоб у їхньому раціоні були сечогінні продукти. Передусім це фрукти. В них містяться органічні кислоти, які змінюють кислотність сечі, залужнюючи її, стимулюють відтік рідини з організму.

ДІВА (24.08—23.09)
Можливі проблеми з представниками влади через несвоєчасні платежі. Не зосереджуйтеся на дрібницях, краще займіться чимось корисним. Діва повинна особливу увагу приділяти ниркам. Тому все, що стосувалося Левів, є актуальним і для Дів. Процес застою сечі в сечовому міхурі призводить до застою сечі в нирках, що спричинює розтягнення цього органа, розмноження в ньому бактерій, утворення піску та камінців з осаду сечі. В організмі людини нирки пов’язані з печінкою – підтримують її. Печінка також є потужним детоксикаційним органом. Тому, якщо Діви забезпечать належні умови для діяльності сечовидільних органів (гігієна, вживання рідини, часте сечовипускання), вони створять оптимальні умови для свого організму. Взагалі треба зазначити, що Діви – це досить життєвостійкий знак.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Останнім часом ваші емоції не знають меж. Треба навчитися тримати себе в руках, щоб не наробити помилок. Вільний час присвятіть родині та домашнім турботам. Терези  мають опікуватися своїм головним мозком. Він – їхній визначальний орган, який впливає на діяльність усього організму. Мозок отримує 20% крові, яку фільтрує печінка. Терези мають обмежувати себе в надмірно жирній їжі, проводити курси для очищення судин (див. поради для Близнюків). Таким чином представники цього знака убезпечать себе від інсульту. Відтік крові з мозку відбувається через шийний відділ хребта. А відтак Терезам важливо спати на ортопедичній подушці або підкладати валик під шию. Їхня якість перевіряється власними відчуттями: після лежання на них не повинно виникати болю та відчуття скутості в м’язах шиї й плечового пояса. Наявність останніх свідчить про спазмування, а відтак порушення відтоку венозної крові, що перешкоджає надходженню до мозку свіжої артеріальної крові з поживними речовинами та киснем.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Будьте обережні, спілкуючись з людьми, інакше є небезпека наразитися на конфлікт. Є шанс знайти прибуткову роботу. Вдасться успішно завершити старі справи.  Найважливішою для нього системою є хребет, через який відбувається іннервація усіх органів. Тому Скорпіонам, як нікому іншому, потрібні заняття східними видами гімнастики: ушу, тайдзи – цюаню. Такі види спорту, як важка атлетика, піднімання штанги, для них протипоказані, бо є травмувальними для хребта. Потрібно звернути увагу Скорпіонів і на постіль, на якій вони сплять: вона має бути достатньо жорсткою. М’яка постіль розслаблює хребет, унаслідок чого «провалюються і вискакують» хребці. І одразу страждає якийсь внутрішній орган, що пов’язаний з ними. Важливими є й інші заходи щодо підтримки оптимального стану хребта: носити взуття на підборах 2-4 см, забезпечувати організм кальцієм (склянка кефіру на ніч – ефективний засіб наповнення цим мікроелементом). Останнє особливо стосується жінок, у яких після п’ятдесяти часто настають проблеми: як-от остеопороз. Засвоєння кальцію відбувається через жовч. Вона ж виділяється лише під час надходження в організм смачної їжі. Тому Скорпіонам потрібно стежити ще й за дотриманням режиму харчування.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Вам удасться порозумітися з партнерами, попереду багато спільних проектів. Ваше нерозумне ставлення до грошей може призвести до фінансової кризи. «Відповідальний» орган Стрільців – жовчний міхур. Знову ж таки відлагоджений режим харчування (часто і потроху, з невеликою кількістю жиру) не лише вбереже від жовчнокам’яної хвороби, а й від багатьох інших проблем зі здоров’ям (захворювань печінки, жовчного міхура, серцево-судинної системи тощо). Ще Стрільцям корисні прянощі й гіркоти (вони мають бути у стравах), це стимулюватиме діяльність жовчного міхура.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Проявіть свої ділові якості — колеги очікують від вас цікавих ідей. До роботи залучайте впливових людей, не завадить і фінансова допомога. У вас є шанс поповнити свій життєвий досвід. «Сила і слабість» Козерога залежать від печінки. Тому Козерогам не можна харчуватися абияк. Їхній організм потребує чіткого режиму. Нагадаю, виділенню жовчі сприяє смакове подразнення їжею, інакше вона так і залишиться в печінці з усіма негативними наслідками. Козероги мають підвищений ризик виникнення гепатиту, жирового переродження печінки внаслідок забруднення токсинами чи порушення обміну речовин тощо. Для захисту печінки представникам цього знака можна порадити вживати препарати – гепатопротектори (захисники печінки): розторопша, карсил, леганол тощо. Профілактично – лікувальні курси з такими засобами можна повторювати.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Цей тиждень не кращий для вас. Нічого катастрофічного не відбудеться, просто вам краще відпочити. Попереду — багато цікавих пропозицій і знайомств. Визначальним органом цього знака є легені. У східній медицині їх називають «господарем енергії». Водолії можуть бути дуже енергійними людьми, якщо їхні легені добре працюють. Тому представники цього знака мають дбати про своє дихання, як постачальник енергії, стежити за станом повітря, яким дихають. Відверто кажучи, життя в мегаполісі із забрудненим повітрям не для них, за таких умов вони чахнуть. У цьому випадку поліпшити самопочуття їм допоможуть дихальні вправи. Потрібно практикувати хоча б найпростіші з них, зокрема «дихання животом» (на вдиху живіт випинається, на видиху втягується) – для того щоб нормально працювала діафрагма. Вона масажуватиме всі органи, сприяючи виведенню з них токсинів, а отже, легені отримуватимуть чисту кров. До речі, Водоліям дуже важливо дбати про чистоту печінки, з якої кров надходить у легені. Потрібною для Водоліїв вправою є затримка дихання. Таким чином активується кровотік і збільшується кількість еритроцитів, гемоглобіну в кров’яному руслі. А це – переносник енергії від легенів до всіх органів. Що для Водоліїв протипоказане, то це куріння.

РИБИ (20.02—20.03)
Не ображайтеся на родичів — пам’ятайте, що не буває ідеальних людей. Спілкуючись із колегами, зберігайте спокій і розсудливість. Зробіть приємний подарунок коханій людині. Риби повинні уважно ставитися до товстої кишки. Цей орган має активізуватися одразу після пробудження людини для того, щоб вивести все «сміття», якого вона набралася за попередній день і яке вже лежить у товстій кишці. Рибам, як нікому іншому, важливо із самого ранку випорожнити кишечник. Інакше всі токсини, яких організм хотів позбутися, повернуться до нього, почавши всмоктуватися в кишечнику. Щоб уникнути запорів, до яких схильні Риби, потрібно харчуватися часто (5 разів на день), обов’язково вживати трішки жиру, стежити, щоб їжа містила клітковину, нормалізувати стан хребта, особливо його поперекового відділу, з яким пов’язана товста кишка