ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 29 ГРУДНЯ 2008 РОКУ ПО 4 СІЧНЯ 2009 РОКУ

0
407

ОВЕН (21.03—20.04)
Для багатьох Овнів тиждень буде сприятливих для самовираження, нових починань і доленосних рішень. Він вимагатиме від Овна концентрації всіх сил та уміння взаємодіяти з іншими людьми. У  багатьох Овнів з’явиться можливість розширити свої ділові й особисті контакти, відновити старі знайомства. Щоправда, в останні два дні 2008 року зірки будуть менш сприятливими. Зате на початку року у Вас все складеться якнайкраще! Якщо Ви плануєте вирушити в подорож, то найбільш сприятливий період для цього – січень. Рекомендуємо здійснити подорож до теплих країв. Овни повністю заклопотані своїми професійними турботами. Кар’єра для них виходить на перший план, та варто не забувати і про сім’ю, приділити увагу близьким.

Багато рухайтеся. Обмежте прийом фармпрепаратів. Не переїдайте. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Попереджайте появу набряків. Відпочивайте, піднявши ноги на стілець. Фізичне перевантаження може викликати носову кровотечу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
У багатьох Тельців з’явиться можливість зробити ще один крок у своєму духовному розвитку, осмислити і проаналізувати свої взаємини з оточуючими людьми. Для Тельців цей тиждень буде семиденкою активності в діловій та професійній сферах. На початку року багато Тельців відчують велику завантаженість у справах, пов’язану з розширенням кола своїх обов’язків на роботі. З початку січня багато представників цього знака відчують у собі приплив сил і бажання виявити свої лідерські та ділові якості. Туристичні поїздки краще планувати на 4-5 січня. Сприятливими для Тельців будуть поїздки на Середземне море. Тельців зараз цікавлять питання віри, моралі, етики, деякі починають вивчати ірраціональні і містичні явища. Таке враження, що вони переситилися матеріальним світом. Відмовтеся від смаженого, масного, копченого. Не використовуйте гострих приправ. Можливі збої в роботі гормональної системи. Частіше робіть перерви.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)

Багато Близнюків зможуть зробити серйозні кроки для здійснення своїх давніх планів і мрій. Постарайтеся використати при цьому підтримку Ваших друзів і однодумців – разом набагато легше долати перешкоди! Період із 2 січня до 4 січня обіцяє приємні зміни в житті Близнюків – можливо, на Вас чекають нові романтичні знайомства. Наступаючий тиждень буде сприятливим для Близнюків – представників творчих професій. Якщо Ви плануєте вирушити в подорож, зірки підказують, що кращий час для цього – 2-3 січня. Постарайтеся, щоб Ваш відпочинок проходив на березі водойми – якщо не моря, то хоча б річки або озера. Це дозволить Близнюкам досягти внутрішньої гармонії. Заради можливості зануритися у вивчення цих питань близнюки згодні змінити місце роботи, щоб одержати більше вільного часу. Не забувають вони і про свою кар’єру, попутно знайомлячись з новими людьми, заводячи корисні зв’язки. Дні підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Почастішають побутові опіки. Непокоїтиме головний біль. Майте під рукою аптечку. Знайдіть час для ретельного догляду за шкірою рук та обличчя. Проведіть глибоке очищення. Робіть масаж і підживлюючі маски. Сходіть до сауни чи лазні. Видалення мозолів відкладіть на кілька днів.

РАК (22.06—23.07)

Тиждень стане сприятливим для розвитку особистості Раків. Постарайтеся не втратити можливості для самовираження, не бійтеся брати на себе відповідальність, і удача Вам конче посміхнеться. У багатьох Раків з’являться перспективи в професійній сфері. Ракам необхідно буде проявити активність у досягненні своїх цілей, творчо підійти до вирішення професійних завдань, сміливо брати лідерство на себе. Особливо важливим буде для Вас період 1-3 січня. З початком року настане сприятливий період для Раків креативних професій. Для подорожей найбільш сприятливими є 30 грудня. А ще Раки, нарешті, вилізли зі своєї шкаралупи і надолужують упущене, активно спілкуючись з людьми. Вони прагнуть встановити нові взаємини, будь-то особисті або ділові. Робота буквально горить в їхніх умілих руках. Різко зросте кількість хворих на респіраторні вірусні інфекції. Підтримайте свій імунітет. Контролюйте показники артеріального тиску.

ЛЕВ (24.07—23.08)
У багатьох Левів з’явиться можливість розширити свої філософські погляди. Цього тижня при прийнятті важливих рішень Левам краще спиратися на власну точку зору. До самого Різдва  Левів чекає цікавий життєвий період, коли ймовірними будуть нові знайомства та романтичні стосунки. Із середини тижня багатьом Левам необхідно буде докласти усіх зусиль для досягнення успіху в професійній сфері. З початку року настає сприятливий період для Левів, що працюють у сфері комунікацій, PR, журналістики. Швидше за все Левів охопить бажання змінити місце проживання, Вам захочеться подивитися світ. Леви також дало поєднують роботу з творчістю, а творчість – з любов’ю. На жаль, любов зараз відійшла на другий план: головне, що їх зараз цікавить – це робота і самовираження. Запишіться на прийом до стоматолога. Вдалий час для протезування та лікування зубів. Позбавтеся зайвої ваги. Обмежуйте себе в їжі. Поєднуйте продуманий режим дня з фізичними навантаженнями.

ДІВА (24.08—23.09)
Діви напередодні чергового Нового року з радістю порядкують у будинку, перетворюючи своє житло на затишне гніздечко. Не менше часу і сил вони віддають і роботі. Практичним Дівам повезло: вони успішно займаються улюбленою справою, та ще і гроші за це одержують! Цього тижня у Дів з’явиться можливість активно виявити себе в соціальній сфері. Багато хто з Вас може розраховувати на сторонню підтримку, у тому числі і фінансову. У багатьох Дів з’явиться можливість спробувати свої сили в бізнесі. Вам знадобиться уміння концентрувати зусилля і готовність повільно просуватися до мети. Серйозність, відповідальність і практичність у визначенні завдань сприятимуть успіху. Для більшої стабільності в бізнесі бажано будувати свої відносини всередині колективу та з діловими партнерами на більш демократичній основі. На Новий рік Дівам найкраще вирушити в поїздку разом з родиною. Варто вибрати для проведення відпустки якусь теплу країну. Лікування риніту й гаймориту варто розпочинати цими днями. Операції з видалення мигдалин і поліпів вдалі. Бережіть нирки. Відмовтеся від алкоголю. Корисною буде безсольова дієта. Частіше пийте чисту воду між прийомами їжі.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
У багатьох Терезів з’явиться можливість активно виявити себе у діловій сфері, укласти вигідні контракти й угоди. Перша половина тижня – досить складний період для Терезів. Пам’ятайте, що почуття відповідальності і терпіння допоможуть Вам у подоланні труднощів, а творче ставлення до своїх професійних обов’язків допоможе зміцнити свої позиції в бізнесі. У багатьох Терезів можуть змінитися умови праці, коло професійних обов’язків, що, у свою чергу, може сприяти змінам у матеріальній сфері, особливо в 2009 році. Взагалі тиждень виявиться визначальним для представників цього знака – хтось переосмислить своє життя, а хтось навіть зуміє знайти свою другу половину. Подорожі цього тижня будуть вдалими – це стосується і відряджень, і поїздок на відпочинок, і навіть зміни постійного місця проживання. Час, що рекомендується для подорожей, – 2-3 січня. На відпочинок найкраще поїхати всією родиною, але намагайтеся уникати країн з різко відмінним від звичного для Вас кліматом.

А ще Терезам набридло витрачати час, гроші і сили, щоб дістатися до роботи і назад, так що вони поглинені пошуком надомної роботи або роботи з вільним графіком. У цьому їм допомагає те, що Терези продовжують активно спілкуватися з людьми, а їх чарівність допомагає заводити нові знайомства. Нагадають про себе захворювання шлунково-кишкового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть викликати небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босоніж.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Перед багатьма Скорпіонами постане потреба переглянути організацію своїх повсякденних справ, активніше проявляти турботу про близьких людей, бути уважнішими до колег. Чимало Скорпіонів відчують свою значимість і впевненість у собі. Кінець року – гарний час для облаштування оселі і створення затишку. Ви зможете найкраще продемонструвати свою яскраву індивідуальність та творчі здібності наприкінці грудня – початку січня. Це період, коли будуть вдалими будь-які починання. 3 січня багато Скорпіонів будуть змушені зосередити свою увагу на професійній діяльності. Якщо протягом 2008 року Ви працювали досить напружено, то Ваші зусилля будуть оцінені за заслугами. Найбільш сприятливий період для подорожей і далеких поїздок – початок січня. Можливо, Скорпіонів чекає подорож на далекі екзотичні острови. Скорпіонам везе практично у всіх сферах життя: їхня кар’єра успішно розвивається, про подібний заробіток залишається тільки мріяти, будинок – ніби картинка. Єдине, що трохи затьмарює цю променисту картину, нестабільність в любовних відносинах. Небажані хірургічні втручання і покупка транспортних засобів. Це час для виправлення помилок минулих років, примирення і дипломатії.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)

Тиждень – відповідальний період у житті Стрільців. Вас чекають і романтичні переживання, і нові обов’язки, і зміна життєвих пріоритетів. Стрільці – не ті, хто відступає перед труднощами. Пам’ятайте: влучати тільки в яблучко – це у Ваших силах! 2009 рік готує Стрільцям нові романтичні пригоди, особливо в першому новорічну ніч.  У другій половині тижня багато хто з представників цього знака буде схильним до філософських міркувань, відчує потребу в тихому розміреному житті. Починаючи із середини тижня, багатьом Стрільцям необхідно ретельно планувати тривалі поїздки, подорожі, тому що можуть бути ускладнення: затримки рейсів, накладки на місці. Несприятливі тенденції будуть особливо помітні 3 січня. Стрільці також переживають розквіт своїх творчих і ділових здібностей. Матеріальних проблем для них не існує, друзі та близькі одаровують любов’ю і захопленням. Їх може чекати новосілля. Не піднімайте важкого. Незграбний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. У переддень свята багато турбот і хвилювань. Нервова система перевантажена. Знаходьте час для позитивних емоцій.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Пунктуальні Козероги підбивають підсумки року. Вони також прагнуть розібратися в собі, в своїх сильних і слабких сторонах, щоб краще зрозуміти, на що слід звернути увагу наступного року. А відсутність фінансових проблем допомагає вирішувати питання самовизначення. Тиждень обіцяє Козерогам успіхи в бізнесі та серйозних починаннях. Козерогів може чекати підвищення посади, цілком ймовірно, що зросте їх фінансове благополуччя. Цей тиждень буде сприятливим для сімейних і домашніх справ. У першій половині семиденки для Козерогів велике значення матимуть партнерські відносини. Не забувайте про зобов’язання перед іншими. У другій половині – зірки сприятимуть Козерогам – бізнесменам і політикам за умови, що зі своїми діловими партнерами вони будуть «грати за правилами». Тоді Ви обов’язково зможете здійснити свої давні плани! Якщо Ви хочете провести відпустку поза домівкою, постарайтеся, щоб вона припала на 3-4 січня, тоді задоволення від гарно проведеного часу Вам гарантоване, особливо, якщо Ви вирішите відвідати країни Латинської Америки. Уваги потребуватиме опорно-рухова система. Не допускайте розвитку сколіозу. Укріплюйте м’язи спини. Слідкуйте за поставою. Не пийте тонізуючих напоїв. Ведіть активний спосіб життя.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Наступаючий 2009 рік для багатьох Водоліїв буде часом контактів, поїздок, спілкування. У періоди з 2 по 3 січня багатьом Водоліям необхідно буде підключитися до вирішення проблем своїх рідних та друзів. Початок року будуть сприятливі для Водоліїв, зайнятих інтелектуальною діяльністю, зацікавлених в одержанні нових знань, у розширенні контактів. Це сприятливий час для навчання, курсів підвищення кваліфікації. Друга половина тижня також сприятиме професійній діяльності Водоліїв. Ймовірне просування службовими сходами, що, у свою чергу, допоможе зміцнити матеріальний стан. Наступаючий рік, особливо перша 31 грудня, буде сприятливим для поїздок і подорожей. Швидше за все у Водоліїв з’явиться прекрасна можливість побачити світ, і гріх нею не скористатися. Вдалих подорожей! Водолії свято вірять, що їм світить їх дороговказна зірка і прагнуть відповідати високим духовним запитам.

Деяку обмеженість у фінансових справах вони сприймають як добровільну аскезу, що лише допомагає в їх духовних шуканнях. Не відмовляйте собі в повноцінному харчуванні. Хворим на анемію слід пройти черговий курс лікування. Швидше втомлюватимуться від роботи очі. Зробіть ввечері компрес на повіки.

РИБИ (20.02—20.03)
Тиждень обіцяє зльоти і падіння, але Риби можуть бути впевнені, що нудьгувати їм не доведеться. Найбільш сприятливий час для Риб – 3 січня. Це період фінансової стабільності, ймовірна стороння грошова підтримка. Цей же період сприятливий для Риб творчих професій – Ваші таланти будуть визнані оточуючими. 29 грудня Рибам варто спробувати відійти від рутини й розпочати самореалізовуватися в незвичайних для себе заняттях. Можливо, у Вас з’явиться нове хобі, зміниться імідж або виникне бажання ходити в театр. Не бійтеся здивувати оточуючих і справити на них враження – у Вас це вийде дуже добре. Риби продовжують відточувати свої професійні навики. Інтуїція допомагає знаходити їм правильне рішення, а успіх здатний допомогти просунутися в кар’єрі. З партнером у них не виникає проблем – навпаки, це період рідкісної одностайності, а необхідність працювати над собою нітрохи їх не напружує. Почастішають випадки зараження на грибкову інфекцію. Потурбуйтеся про власну безпеку. Тримайте ноги в теплі.