ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 12 ПО 18 СІЧНЯ 2009 РОКУ

0
319

ОВЕН (21.03—20.04)
У діловому житті очікується деяке затишшя. Грошові проблеми вашого партнера можуть негативно вплинути на ваш сімейний бюджет. Потурбуйтеся про безпеку вашого дому — у суботу є ризик “приходу непроханих гостей”. Але ви повинні пам’ятати, що доля прихильна до людей діяльних і активних, до тих, хто не сидить на місці, а рухається вперед і творчо підходить до справи. 12–14 — приділіть увагу шкірі обличчя. Видалення вугрів довірте косметологу. Завітайте до лазні чи сауни. Слідкуйте за зволоженням шкіри рук. Погіршиться стан урологічних хворих.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Проблеми, які виникнуть у професійній сфері, вимагатимуть від вас сміливих рішень. Розумний ризик буде до речі. Будьте готовими до того, що вас будуть критикувати як керівництво, так і співробітники. Тельцеві не раз доведеться відвойовувати власну думку і брати на себе відповідальність за свою сім’ю і близьких. 15–16 — проведіть очищення кишечнику. Корисні лікувальні клізми. Розпочніть курс масажу. Можна видаляти мозолі. 17–18 — стережіться захворювань, що передаються статевим шляхом. Користуйтеся протизаплідними засобами. Не робіть абортів і операцій на статевих органах. Відмовтеся від уживання горілчаних напоїв. Можливі отруєння.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Сили, що накопичилися за 2008 рік і попередні роки, доведеться застосовувати в другій декаді 2009-го на ділі, заради досягнення реально відчутних фінансових і матеріальних результатів. Професійна сфера обіцяє бути насиченою різноманітними подіями, іноді цілком несподіваними. Допомога друзів і партнерів сприятливо вплине на вашу діяльність. Фінансове питання може стати причиною сімейних сварок. Остерігайтеся втручання у ваше особисте життя сторонніх осіб. 13–14 — організм чутливо реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Хворим на стенокардію варто слідкувати за самопочуттям. Не вживайте тонізуючих препаратів і напоїв. Під час роботи за комп’ютером швидко втомлюватимуться очі. Частіше робіть перерви.

РАК (22.06—23.07)
Успіхи на професійній ниві залежатимуть від ставлення до вас керівництва взагалі і колег зокрема. Є небезпека переоцінити власні сили. Святкові дні можуть стати переломними у долі — ви маєте шанс познайомитися з людиною, яка відіграє велику роль у вашому житті. Найрозумніше в ситуації, що склалася, — це просто пливти за течією, як всі, і не висовуватися на роботі — все одно начальство ініціативи Раків не гідно не оцінить.  15–17 — подбайте про правильне харчування. Займіться лікуванням сколіозу —  спіть на зручному ліжку. Лікування та протезування зубів пройде вдало. Але підвищується кровоточивість ясен.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Цього тижня представникам цього знаку не потрібно боятися змін, тому що успіх вас не залишить. Правда, слід зменшити азарт і не вплутуватися в надто вже ризиковані авантюри, оскільки здоровий глузд не зашкодить нікому. Настав час реалізувати нові і навіть нестандартні плани. Проте не будьте надто амбітні і авторитарні — ці якості вам лише нашкодять. У романтичній сфері не випускайте ініціативу зі своїх рук, сміливо телефонуйте і призначайте побачення. 18 — більше бувайте на свіжому повітрі. Стережіться грипу. Заняття спортом краще відмінити — є ризик травмування. Не носіть важкого.

ДІВА (24.08—23.09)
Багато Дів будуть вимушені змінити місце роботи через різні зовнішні обставини. Як результат, велика частина Дів вдариться створювати свій бізнес і почне виношувати наполеонівські плани на майбутнє. Також можливе отримання вигіднішої пропозиції у плані кар’єри від фірми-конкурента. На непередбачувані ситуації на роботі реагуйте спокійно — все повинно залагодитись само собою. Амурні справи принесуть багато приємних хвилин. Сімейний бюджет дозволить зробити невеликі подарунки. 16–17 — загострюються легеневі хвороби. Займіться повноцінним лікуванням застуди, сухого кашлю. Добре зігрівайтеся після перебування на холоді. Не бажані  операції на горлі. Відвідайте перукарню: нова стрижка виглядатиме чудово.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
Якщо ви знаходитеся в пошуку партнера, то вам посміхнеться доля, оскільки ви станете помітною фігурою усюди, де б не з’явилися. Якщо ви вже маєте сім’ю, то вам не перешкодить витримка і терпіння, щоб не тягнути весь родинний добробут самотужки, а зуміти розділити турботи і справи. Реалізація професійних планів залежатиме від вашої інтуїції. Головне — із усіх порад, які даватимуть друзі, вибрати найкращі і найперспективніші. У грошовій сфері можна розраховувати тільки на допомогу сім’ї. 14–15 — турбуватиме головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Можливі запаморочення. Не допускайте травмування голови. Слушний період для  лікування органів видільної системи. Між їжею пийте чисту воду.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Багато чоловіків і жінки-Скорпіони нарешті втомляться пурхати з квітки на квітку і захочуть обзавестися повноцінною сім’єю — з власною квартирою, дітлахами і памперсами. Ну що ж, це буде вельми до речі. Адже на всіх інших фронтах — у стосунках з друзями й партнерами спостерігається затишшя. І хоча вогонь пристрасті пригас, зірки скоро подарують вам новий приплив сил. Тримайте ситуацію під контролем, хоча деякі зміни в планах все-таки будуть. 12–13 — не змінюйте звичного раціону харчування. Відмовтеся від фарбування волосся та нового курсу лікування — можуть бути алергія, висипання на шкірі.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Усі сфери життя Стрільців будуть активізовані, вони хвилюватимуть вас, надихатимуть і розбурхуватимуть. Отже, тема роботи буде актуальна, як ніколи. Чоловіки й жінки Стрільці повільно, але впевнено зміцнюватимуть свої позиції на кар’єрних фронтах. Прагне змін. Проте якщо це буде стосуватися зміни роботи, то ви ризикуєте зробити помилку. Доведеться докласти багато сил, щоб поліпшити своє матеріальне становище або принаймні утримати його на попередньому рівні. Приємні емоції дозволять трохи розслабитися й забути про неприємності. 13–14 — погіршується рухливість кінцівок. Частіше турбуватимуть судоми. Гарний період для початку занять із відновлення гнучкості суглобів. Нервова система потребує уваги — уникайте стресів. Корисно прийняти перед сном теплу ванну.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Все, про що мріялося у фінансовому плані, буде кинуто долею до ваших ніг. Якщо Козероги мріяли про матеріальне благополуччя і процвітання, довго йшли до цього, вчилися, працювали, старалися, то цього тижня вони одержать заслужену винагороду. Велика частина грошових надходжень приходитиме не з офіційних джерел за місцем роботи, а шляхом подарунків коханих і дорогих людей, також це будуть доходи від додаткових заробітків, особливо пов’язаних з комп’ютерними, інтернет- та іншими високими технологіями. Має шанс реалізувати заплановане. У цей час для вас дуже важливо оцінити професійні якості людей, з якими ви працюєте. Вибирати вам — кого наблизити, а з ким і розлучитися. 17–18 — зменшуйте інтенсивність тренувань — підвищується ламкість кісток. Життєвий тонус помітно знижується. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)

Якщо Водолій вірно оцінить свої сили і можливості, візьме на себе відповідальність і не стане надмірно ризикувати, то все вийде щонайкраще. Тому не варто квапитися і розібратися, на що не варто витрачати сили. Намагатиметься розширити поле діяльності. Для цього будуть усі передумови: приплив фізичних і творчих сил, нове коло знайомств. З фінансами проблем не повинно бути. У суботу не перегніть палку в стосунках з родичами. 15–16 — стережіться вуличних тварин. Не дратуйте кішок і собак. Вони можуть завдати серйозних поранень. Добре обробляйте поверхню рани чи порізу. У лежачих хворих можливе підвищення температури.

РИБИ (20.02—20.03)
На роботі краще не висовуватися, щоб не одержати по носу, – краще приділіть увагу старим проектам і справам. Удома теж буде неспокійно. Ділові справи відходять на другий план. Багато часу займають домашні проблеми і спілкування з друзями. Любовні пригоди і романтичні зустрічі залишають незабутній слід у вашому житті. У деяких Риб вони можуть закінчитися навіть шлюбом. 14-16 — улаштуйте розвантажувальні дні. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Можливі симптоми отруєння. Прискорюється процес утворення каменів у сечогінних шляхах.