ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 19 ПО 25 СІЧНЯ 2009 РОКУ

0
309

ОВЕН (21.03—20.04)
Для Овна тиждень обіцяє бути вдалішим за кілька попередніх семиденок, однак на легке досягнення цілей не сподівайтеся: терпіння, помірність і завзята праця — от найкращі союзники Овна цього тижня. Ділові поїздки за кордон, а також стосунки з іноземними партнерами складатимуться вдало. В середу Овнам варто подумати про підвищення свого професійного рівня.

У період із четвер по суботу Овнам удасться відновити давні й налагодити нові ділові зв’язки. Протягом четверга в справах не варто йти на ризик і вплутуватися у фінансові авантюри, якими б привабливими й вигідними вони не здавалися. Найбільш вдалий період — з 24 по 25 січня. Але успіх можливий тільки завдяки концентрації ваших зусиль і талантів. У фінансовому відношенні сприятливий час — перша половина тижня, а от у четвер і наприкінці тижня будьте обережними з грішми.

В особистому житті для Овнів настав сприятливий час, наповнений новими романтичними знайомствами. Початок середи і весь четвер — найліпший час для пошуків кохання і налагодження стосунків з родичами. Несприятливий момент  може бути у суботу.

Організм чутливо реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Хворим на стенокардію варто слідкувати за самопочуттям. Не вживайте тонізуючих препаратів і напоїв. Під час роботи за комп’ютером швидко втомлюватимуться очі. Частіше робіть перерви.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

Тельці цього тижня будуть займатися, в основному, домом, родиною, стосунками з родичами. Розташування планет обіцяє Тельцям прибутки.

У першій половині тижня Тельців чекає величезна кількість справ і обов’язків. Проте не можна падати духом — краще продумати список справ, які необхідно виконати в першу чергу.

Четвер — найбільш вдалий час для кар’єрного росту, але це можливо лише завдяки завзятій праці. Сприятливий час у фінансовому відношенні — п’ятниця і субота. Слід бути обережними в неділю.

У вівторок й середу покровителька Венера принесе Тельцям удачу в коханні, а щасливий випадок може змінити життя на краще. У суботу можливий вигідний шлюб, а в неділю не рекомендується «вплутуватися» в жодні романтичні стосунки.

Загалом цього тижня обставини життя у Тельців складуться якнайліпше.

Проведіть очищення кишечнику. Корисні лікувальні клізми. Розпочніть курс масажу. Можна видаляти мозолі.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)

Цей тиждень трохи обмежить звичайну активність Близнюків і запам’ятається представникам цього знака як період самотності, заглиблення в себе, навіть медитативної стриманості.
Мінімум контактів і поїздок, тільки ділові і за необхідності. Однак Близнюкам усе це навіть сподобається, вони розцінять це як можливість спокійно обміркувати свої ідеї, упорядкувати справи, розібратись у власних почуттях. Тиждень  обіцяє Близнюкам стійкий кар’єрний ріст.
Найбільш вдалий період для справ — четвер і субота. Дотримуватися особливої обережності необхідно у середу: ймовірні проблеми як у бізнесі, так і в особистому житті. Пильну увагу варто звернути на власну поведінку — Близнюки можуть стати агресивними і конфліктними. Проте особисте життя Близнюків цього тижня, особливо наприкінці, буде складатися більш вдало, ніж у попередні.
У суботу-неділю сфера інтересів Близнюків переміститься на власну домівку, ремонт, купівлю речей.
Приділіть увагу шкірі обличчя. Видалення вугрів довірте косметологу. Завітайте до лазні чи сауни. Слідкуйте за зволоженням шкіри рук. Погіршиться стан урологічних хворих. Стережіться захворювань, що передаються статевим шляхом. Користуйтеся протизаплідними засобами. Не робіть абортів і операцій на статевих органах. Відмовтеся від уживання горілчаних напоїв. Можливі отруєння.

РАК (22.06—23.07)
Протягом тижня Раки почнуть вести облік домашніх витрат, проявляти обережність та економність, відкладати кошти на «чорний» день. Розумні вкладення  принесуть непогані прибутки. Також Раки почнуть цікавитись популярною медициною, дієтами, методиками очищення організму.

На роботі все буде благополучно, з’явиться можливість для кар’єрного росту, підвищення окладу тощо. До кінця тижня можна буде подумати про купівлю дорого-вартісних матеріальних цінностей.

Справжня удача чекає Раків у період з четверга й до кінця тижня.

В особистих стосунках у Раків — тиша, ніяких значущих подій. Проте уже на початку тижня Венера знову буде прихильною до цього знака і подарує йому два тижні романтичного відпочинку. Улаштуйте розвантажувальні дні. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Можливі симптоми отруєння. Прискорюється процес утворення каменів у сечогінних шляхах.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Свіжий вітер нового-старого року внесе помітне пожвавлення в усі сфери життя Левів. З’явиться більше можливостей проявити себе.

У понеділок-середу Левам варто бути особливо обережними — з’явиться спокуса укласти  небезпечні контракти. Четвер — вдалий час для обміну досвідом, ідеями, планами. Однак не варто в роботі покладатися на друзів.

У суботу Леви зможуть розв’язати свої майнові проблеми, а у неділю їх очікує суттєвий кар’єрний ріст. Вихідні  — час заслуженого відпочинку, можна вирушати в подорож.

У коханні у Левів буде все гаразд, безліч захоплених шанувальників, можливо, прийде велике кохання. Стережіться вуличних тварин. Не дратуйте кішок і собак. Вони можуть завдати серйозних поранень. Добре обробляйте поверхню рани чи порізу. У лежачих хворих можливе підвищення температури.

ДІВА (24.08—23.09)
Діва візьме на себе важкі обов’язки, проте тиждень обіцяє для цього знака бути сприятливим. Діва не лише справиться з усіма труднощами, але й зможе змінити  умови життя на ліпші. Можливі переїзд, отримання квартири тощо.

Найбільш успішними для Дів будуть вівторок-середа, матимуть можливість змінити  сферу професійної діяльності на більш цікаву і вигідну. Це все потребує від Дів чималих зусиль.  У суботу ймовірні вдалі закордонні поїздки, підписання вигідних контрактів.  У четвер та неділю слід бути обережними,  варто подбати про охорону майна.

У сфері особистих стосунків сімейних Дів очікують складнощі в родині через надмірну завантаженість їх на роботі. А в самотніх Дів протягом усього тижня будуть з’являтися вдалі моменти для романтичного знайомства, можливий щасливий шлюб. Зменшуйте інтенсивність тренувань — підвищується ламкість кісток. Життєвий тонус помітно знижується. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)

Тиждень зажадає від Терезів упорядкування всіх планів й проектів. Можуть з’явитися серйозні, ділові зв’язки. Цього тижня Терези будуть багато їздити і знайомитися з різними людьми.

На роботі — повний порядок. Терези виявлять винахідливість,  виступлять із  дотепними  раціоналізаторськими пропозиціями. У вівторок Терези непогано попрацювали, тож вихідні — повністю в їхньому розпорядженні. Наприкінці тижня Терези істотно поправлять своє матеріальне становище, у той час як четвер — украй несприятливий час для бізнесу.

У романтичних справах Терези рідко виявляються постраждалою стороною, зазвичай їм щастить. В особистих стосунках найкращі — п’ятниця-субота. Погіршується рухливість кінцівок. Частіше турбуватимуть судоми. Гарний період для початку занять із відновлення гнучкості суглобів. Нервова система потребує уваги — уникайте стресів. Корисно прийняти перед сном теплу ванну.

СКОРПІОН (24.10—22.11)

Наступного тижня Скорпіони будуть зайняті зароблянням грошей. З’являться додаткові матеріальні блага, гроші, безліч способів їх заробити. Максимальні прибутки очікуються в період з середи по четвер. Однак прибутки будуть чергуватися із втратами. Трохи  ліпшими будуть справи у Скорпіонів творчих професій.

Протягом тижня  багато часу віднімуть дрібні рутинні справи. У суботу необхідно дотримуватися обережності під час операцій з грошима. Вихідні принесуть багато справ, пов’язаних з ідеологією, культурою, релігією тощо.

Компенсація для Скорпіонів за труднощі в справах — справжнє романтичне знайомство. Сімейні представники цього знака будуть насолоджуватися затишком домівки. Не змінюйте звичного раціону харчування. Відмовтеся від фарбування волосся та нового курсу лікування — можуть бути алергія, висипання на шкірі.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Стрільців очікує чудовий тиждень! Це прекрасний час для самоосвіти в будь-якій галузі. Не варто тільки вирушати в закордонні подорожі й далекі поїздки — не виключені труднощі з документами.

Кар’єра Стрільців буде просуватися вперед семимильними кроками — розташування планет забезпечить величезний енергетичний сплеск. У цей період буде таланити буквально у всьому. Вівторок — час, коли діловий успіх може зрадити Стрільців.

В особистому житті теж все буде благополучно, але не завжди безхмарно. У період із середи по суботу Стрільцям  слід бути  обережними, зав’язуючи нові романтичні стосунки — ці зв’язки можуть вплинути на майбутнє. Не варто робити поспішних висновків — до неділі все заспокоїться, і почнеться новий етап стосунків з коханими. Турбуватиме головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Можливі запаморочення. Не допускайте травмування голови. Слушний період для  лікування органів видільної системи. Між їжею пийте чисту воду.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)

Козерогів очікує нова робота й посилені пошуки джерел доходу. Розумна економія й чітке планування — запорука успіху цього року.

Перші два дні тижня Козероги будуть працювати в ритмі, заданому минулим тижнем, а з середи-четверга стане зрозуміло, що потрібно змінювати застарілу модель  ділових відносин. Сприятливі для ділових відносин періоди — п’ятниця і субота. Обережності варто дотримуватися в неділю. Уникайте поїздок і відряджень.

У сімейному житті Козерогів можливі розбіжності з родичами. Особисті відносини, які склалися на цей момент, не можна продовжувати в їхньому нинішньому вигляді, потрібно щось змінювати. Ймовірно, що ваш партнер зараз переживає не найкращі фінансові часи, подумайте, чим ви зможете йому допомогти. Загострюються легеневі хвороби. Займіться повноцінним лікуванням застуди, сухого кашлю. Добре зігрівайтеся після перебування на холоді. Не бажані  операції на горлі. Відвідайте перукарню: нова стрижка виглядатиме чудово.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Тиждень завершить багаторічний цикл трансформації. У Водоліїв, які вступають в цей тиждень оновленими, окриленими і повними творчих сил, можуть настати чудові зміни в різних сферах життя. Ви зможете очолити великий колектив, у вас може з’явитися заступництво впливової особи або допомога авторитетних друзів. Звичайно, труднощів не уникнути, але стосуватимуться вони в основному особистого  життя Водоліїв.

Середа і четвер — найкращий час для прибуткових справ. А от наприкінці тижня можуть виникнути серйозні труднощі.

Тиждень в особистому житті Водоліїв — семиденка перемог, здійснень і, на жаль, непереборних перешкод. Втім, уже з 26 січня все стане на свої місця. Більше бувайте на свіжому повітрі. Стережіться грипу. Заняття спортом краще відмінити — є ризик травмування. Не носіть важкого.

РИБИ (20.02—20.03)

Приємний сюрприз цього тижня буде для Риб — вони знову можуть плисти за течією, що неодмінно винесе їх назустріч успіху й благополуччю. Що не варто пускати на самоплив — це власне здоров’я. Риби свідомо вибирають самоту, спокій. Можливо, у Риб виявляться психологічні й парапсихологічні здібності. Торік ви багато чого домоглися в кар’єрі, і на початку тижня вам необхідно буде попрацювати над закріпленням отриманих знань і досягнень. Найвдаліший час — середа та субота: у вас з’явиться бажання бути помітним, всі справи в цей час будуть надзвичайно плідними. Однак у п’ятницю на вас чекає складний період, та вже у неділю все почне змінюватися на краще.

Особисте життя Риб цього тижня розвивається яскраво й стрімко. Самотніх Риб очікує доленосна зустріч. Обережними в романтичних справах варто бути наприкінці тижня — буде багато зустрічей, привабливих, але марних. Якщо ви вже зустріли свою долю, то вихідні — саме час для шлюбу, який обіцяє бути міцним. Подбайте про правильне харчування. Займіться лікуванням сколіозу —  спіть на зручному ліжку. Лікування та протезування зубів пройде вдало. Але підвищується кровоточивість ясен.